Εκλογές 2012

δεν ξερω πως δουλευει το ελληνικο συστημα παντως εγω επειδη κατεχω και ιταλικη ιθαγενεια στις εκλογες του 08 τις ιταλικες επειδη θεωρουμαι ιταλος εξωτερικου μπορεσα και ψηφισα μεσω ταχυδρομιου. και στο περσυνο δημοψηφισμα για την πυρινηκη ενεργια

Στις γειτονιές πο έχουν τα θέματα με τους λαθρομετανάστες αφήνουν τηλέφωνα σε ηλικιωμένους για να πηγαίνουν συνοδεία προστάτη-τραμπούκου στο ΑΤΜ…
Κάπως έτσι έβγαλαν δημοτικό σύμβουλο και τώρα πάνε και για τη βουλή… #-o

Kiratsos αν ειναι ενα thread μπουρδα απλα δεν γραφεις σε αυτο. Τοσο απλο. Ας σχολιασει λοιπον οποιος θελει το λινκ σου.

Εγω θα πω απλα οτι ο συντακτης του αρθρου δεν ξερει ουτε καν πολλαπλασιασμο. Αν ηξερε δεν θα εγραφε οτι δεν βγαινουν τα νουμερα στην προταση της δρασης για το ασφαλιστικο

Ρε Νάτισκαι, πετάς κάτι, λες ότι δεν θα ενδιαφέρει το φόρουμ κι μετά λες ότι επέμενα κιόλας. Αφού είμαι ροκινγκ χρήστης και με ενδιαφέρει να γίνει αυτή η κουβέντα που εσύ άνοικες στο θρεντ και όχι σε πιεμ, τι να κάνουμε;
Αν θες υποστήριξε την άποψή σου, αλλιώς μην περιμένεις να το δεχτούμε μόνο και μόνο επειδή την είπες.

[QUOTE=Night*Sky;1343018
Δεν ειπα οτι εκει οφειλεται η ανοδος της ΧΑ. Σαφεστατα η ανοδος τους οφειλεται στο θεμα της λαθρομεταναστευσης. Απλα ειπα οτι αυτοι καταφεραν και εκμεταλλευτηκαν ενα θεμα που αντιμετωπιζει η ελληνικη κοινωνια και κερδισαν την υποστηριξη της και ετσι βλεπω οτι καταφεραν και ηρθαν πιο κοντα της αυτοι παρα οι αλλοι. Τωρα μη μου αρχισεις να μου λες για τις διαφορες δρασεις κλπ κλπ, το αποτελεσμα σχολιαζω.[/QUOTE]

Το κόμμα που ψηφίζεις τι έκανε για τα παραπάνω; Θεωρείς ότι ήταν αρκετό;

E όχι και ομογενής, συναυλιακός μετανάστης είμαι.

Για ελα καντα μας ταληρακια να δουμε αν βγαινουν…

Οσο για το που πρεπει και που οχι να γινετια συζητηση δεν το καθοριζεις εσυ. Δεν ξερω ποιος φιλος σου κατεβαινει με τον Μανο και μας εχεις πρηξει τα @@ φετος αλλα εχει καταντησει λιγο αηδια.

Πάρε δω έναν ψείρα.
Και μετά λέμε για ενωμένη αριστερά και κυβέρνηση αριστερής συνεργασίας [-X

οπως ειπε ο leperjesus βουτυρο στο ψωμι του καθε μαλακα θα ειναι να μιλησουμε για αυτο εδω, επομενως αν θες πραγματικα να γινει αυτη η κουβεντα στειλε πμ.

κανενας δεν εκανε τιποτα που να ηταν αρκετο.
α, και δεν ειναι το ‘‘κομμα που ψηφιζω’’, μιας και δεν το εχω ψηφισει ακομα.

Φιλε μου οταν κανει καποιος ενα thread κανει και τους κανονες. Αν καποιος δεν συμφωνει απλα δεν υπαρχει λογος να συμμετεχει. Το thread εκεινο ειναι για να μπαινουν απλα λινκς ωστε να μην γινεται χαμος με τα σχολια και καποιος να μπορει να τα διαβασει ευκολα. Δεν εγινε με σκοπο τη προπαγανδα. Οποιος θελει ποσταρει οτι θελει ειναι προφανες.
Αν τωρα δεν καταλαβαινεις την προταση του Μανου θα στην κανω και κομικ αν θες μπας και γινει τιποτα

Από τα κομματόσκυλα του πασοκ και της νδ στα κομματόσκυλα της δράσης…

Όλα μπορώ να τα δεχτώ, αλλά τέτοια βεβήλωση του Αστερίξ ποτέ.
Πάτησα report.

.-

Να απαγορεύσει την κομματική προπαγάνδα ο threadstarter(cynic).

Ναι . Μου εχει υποσχεθει ο Μανος οτι θα απολυσει 400,000 δημοσιους υπαλληλους για να διορισει εμενα χαχαχαχχαχα

:lol::lol::lol: τι αστείος που είσαι

Οχι ειμαι κομματοσκυλο!!!

Οχι εχει υποσχεθει οτι μεχρι του χρονου θα αυξηθουν οι επενδυσεις 45% και θα απαορεψει καθε κρατικη παρεμβαση στα εργασιακα… Και φυσικα θα ικανοποιησει ολους αυτους που καλιγονται για τους ιδιωτικους υπαλληλους ενω ειναι αφεντικα8)

Η δευτερη σου προταση ειναι στο προγραμμα της δρασης;

Με πιεμ και κατ΄ιδίαν μιλάγανε και όσοι αφήσανε τους δρόμους και τις πλατείες βορά στη χα. Αυτή η κουβέντα έχει νόημα αν γίνει δημόσια. Αν δεν θέλεις να την κάνεις καλώς, όσο για τις ανακρίβειές σου, σου απάντησε ο λεπερ.

Πάμε και λίγο [U][I]δράση[/I][/U] τώρα από το μακρινό 2009.

Επιτέλους! Η Ελλάδα σώθηκε! Η πολιτική ζωή αποκτά νέο νόημα και ο Έλληνας νέες ελπίδες για το μέλλον του!

Ανακοινώθηκε το νέο πολιτικό σχήμα με τον όνομα ?Δράση?. Την ιδρυτική πράξη ανακοίνωσαν οι φερέλπιδες προσωπικότητες:

Στέφανος Μάνος, ετών 70: Διεκδικεί επάξια θέση στο βιβλίο Γκίνες για το ρεκόρ ίδρυσης Κομμάτων. Μέχρι και ο Δημοσθένης Βεργής έχει ιδρύσει λιγότερα.

Βασίλειος Κοντογιαννόπουλος, ετών 67: Πολιτικός με μπλε, πράσινους, πορτοκαλί (και ότι άλλο χρώμα προαιρείσθαι) κόκκους. Από χθες μπήκε κι αυτός στο Πάνθεον των βουλευτών της κατηγορίας ?ΌπουΒρωΚαρέκλα? ισοφαρίζοντας το ρεκόρ της Δαμανάκη στις αλλαξο-κομματιές.

Ι. Μπουτάρης, ετών 67: Σίγουρα θα μείνει στη μνήμη μας για τα εύγευστα κρασιά. Όσο για τις πολιτικές του ικανότητες, μόνο μεθυσμένος μπορεί κάποιος να τις εκτιμήσει. Χικ!

Θ. Βερέμης, ετών 66: Είδε φως και μπήκε. Κρίμα, γιατί κάποτε ως καθηγητής είχε ιδέες. Μόνο που πέρασαν 20 χρόνια από τότε?.

Νίκος Δήμου, ετών 74: Εδώ η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά. Ο άνθρωπος-Δομή, ο άνθρωπος τον οποίον ο Θεός του Σύμπαντος προίκισε με την Απόλυτη Γνώση για αυτοκίνητα, υπολογιστές, διαφήμιση, φιλοσοφία, λογοτεχνία, ποίηση, τηλεόραση, φωτογραφία, ραδιόφωνο, κινηματογράφο, blogging, τώρα επιτέλους ΚΑΙ στην πολιτική! Του λείπει ακόμα να ασχοληθεί με την αστρολογία, τη μαγειρική και το πλέξιμο για να κατακτήσει τον τίτλο του ?Παμμέγιστου Συμπαντικού Ξερόλα?. Είναι βέβαιο ότι, κάποια στιγμή στο μέλλον, η ανθρωπότητα θα κατασκευάσει ένα μεγαλύτερο CERN, που θα εκτείνεται από το Βλαδιβοστόκ έως την Παταγωνία και θα επιταχύνει μικροσωματίδια όπως το Ξερολίνιο και το Μαλακόνιο, μπας και μπορέσει να ανακαλύψει το πραγματικό εύρος της Γνώσης του.

Ξεχάσανε και τον Κωνσταντίνο Μαρκουλάκη, ο οποίος ρίχνει αισθητά τον μέσο όρο ηλικίας.

Oρίστε και ένα δείγμα ψηφοφόρων:





με τον λεπερ τα ειπαμε και πιο συγκεκριμενα.
Αν νομιζεις οτι απλα απαντησε σε μερικες ‘‘ανακριβειες μου’’ δικαιωμα σου, δεν θα ασχοληθω να σε πεισω για το αντιθετο.