Εκλογές 2012

Γιαυτο εγω στηριζω την επιλογη σου για νεο public poll, για να αποφευγονται οι καθε ειδους νοθειες. :wink:

Να το κάνω? Πείτε άλλοι 2-3 αν είναι τουλάχιστον… Και στην τελική, ψηφίζει στο poll όποιος θέλει.

Να δούμε τότε πόσες ψήφους θα μαζέψει η ΧΑ…

Επίσης λείπει μια τελεία μετά το Ο στο ΛΑ.ΟΣ. τσ τσ τσ :roll:
Κοινώς στο πόδι φτιαγμένο το πολλ. Ή (το) αλλάζουμε ή βουλιάζουμε :stuck_out_tongue:

Νοθεία μάλλον θα ήταν το public poll γιατί κάποιοι θα ντρεπόντουσαν να αποκαλύψουν οτι ψηφίζουν ΧΑ.

Επισης, η επιλογη αποχη/ακυρο/λευκο δεν εχει κανενα νοημα να συμπεριλαμβανεται σε πολλ για εκλογες, μιας και δεν θεωρειται συμμετοχη.

Επομενως, αυτες οι δυο επιλογες (’‘αποχη’’ και ‘‘αλλο’’), μπορουν να αξιοποιηθουν ως ''αλλη αριστερα (ανταρσυα / κκε μ-λ / εεκ / οκδε) ‘’ και ‘‘αλλη κεντροδεξια (συμμαχια / συμφωνια / δραση / ενωση κεντρωων)’’ ωστε να εχουν και καποιο νοημα.

Πφφφ, εγω φταιω που καθησα απειρο χρονο να το φτιαξω… :stuck_out_tongue:

Ο,τι θελετε καντε παρεπιμπτοντως :wink:

ας γινει ανοιχτο να αποκαλυφθουν οι φιλοι μας τα ζωα.:stuck_out_tongue:

[SPOILER]και συμφωνω με Night Sky.

[/SPOILER]

:D:D:D ΘΕΟΣ!!!

Ε βαλτε ο,τι θελετε εκει. :stuck_out_tongue:

[SPOILER]Ο γιγαντας Σαββας δειχνει τι πρεπει να παρουν οι χρυσαυγιτες. 8)[/SPOILER]

Άντε ξαναφτιάξτε το να δούμε.

χαχαχαχα! δεν το ειχα προσεξει! σωστος! :stuck_out_tongue:

  1. Ορθά ντρέπονται
  2. Αν ντρέπονται ας ψηφίσουν κάτι για το οποίο θα είναι περήφανοι
  3. Η εμπειρία μου ως mod λέει πως κάποια στιγμή το λινκ του poll θα δοθεί κάπου και ξαφνικά τα trolls θα μπουν. Στις τελευταίες εκλογές είχε γίνει με το ΛΑΟΣ κι είχαμε αναγκαστεί να διαγράψουμε τα πολλαπλά accounts/ψήφους χρηστών που μπήκαν μόνο για να ψηφίσουν στο poll. Για αυτό είμαι υπέρ του public poll. Όποιος δεν θέλει, ας μην ψηφίσει.
  4. Ας ανοίξει κάποιος ένα poll για την Χρυσή Αυγή. Καλό θα είναι να ξέρει ο κόσμος με το τι έχουμε να κάνουμε. Η είσοδος της Χ.Α. στην Βουλή θα είναι η υπέρτατη ξεφτίλα για την ελληνική κοινωνία…

Σάββας… καφέ! :stuck_out_tongue:

Πάντως, με τις μέχρι τώρα ψήφους, μάλλον - ακόμα και μυστικά - ντρέπονται περισσότεροι οι κρυφοπασοκτσίδες, παρά οι χρυσαυγίτες :lol:

Το 3 μπορει να αποτραπει μονο με public poll. Αμα βλεπεις αγνωστα ονοματα καταλαβαινεις ποσοι ειναι οι πραγματικοι ψηφοι του φορουμ.

Σχετικα με το 1 και 2, πραγματικα το να ντρεπεσαι να δηλωσεις τι επιλεγεις να ψηφισεις, σημαινει πως ντρεπεσαι για τον ιδιο σου τον εαυτο. Pathetic. Να εχουν το θαρρος της γνωμης τους να υπερασπιστουν τις επιλογες τους με επιχειρηματα.

Μπορώ να καταλάβω πολλούς λόγους για να μην θέλει κάποιος να πει ανοιχτά το τι θα ψηφίσει. Αλλά συμφωνώ πως η ντροπή δεν μπορεί να είναι ένα από αυτούς. (κι εγώ για public poll το λέω… νομίζω όμως πως θα πρέπει να πέσει λουκέτο σε αυτό - δεν νομίζω πως πλέον μπορούμε να το κάνουμε public…)

Όταν ανοίξει βάλτε κι αυτό μέσα

Επίθεση δέχτηκε το βράδυ της Κυριακής (22/4), το προεκλογικό περίπτερο του ΣΥΡΙΖΑ στον Κεραμεικό από ομάδα ακροδεξιών, οι οποίοι φρόντισαν να καταστρέψουν ότι βρήκαν μπροστά τους.

Οι άγνωστοι έγραψαν συνθήματα, εξαφάνισαν το προεκλογικό υλικό, ξήλωσαν τις ηλεκτρικές εγκαταστάσεις, ενώ έσπασαν τα θρανία, αλλά και τις όποιες καρέκλες.

Στο σημείο, μάλιστα, άφησαν μήνυμα πως θα επιστρέψουν, αφού φαίνεται πως θεωρούν ότι δεν ολοκλήρωσαν το? έργο τους.

«Η καταστροφή του περιπτέρου του ΣΥΡΙΖΑ στον Κεραμεικό, με την υπογραφή της Χρυσής Αυγής, όπως και άλλες φθορές σε περίπτερα άλλων συνδυασμών, εντάσσεται σε μια προσπάθεια δημιουργίας κλίματος τρομοκρατίας και εκφοβισμού ενόψει των εκλογών», αναφέρει σε ανακοίνωσή του ο ΣΥΡΙΖΑ

Από [U]το ποντίκι[/U]

χρυση αυγη ηδη 5 ψηφους.ελπιζω να ειναι τρολια,γιατι βαριεμαι να διαβασω τι εχει γραφτει.

Μπορούμε ή να το κλειδώσουμε μαζί με το θρεντ ή να διαγράψουμε το poll απλά και να φτιάξουμε άλλο poll, στο ίδιο θρεντ, με δημόσιες τις ψήφους. Προτείνω το δεύτερο.

Μπορούμε να έχουμε αυτή την εικόνα για να θυμόμαστε το παλιό poll και τα αποτελέσματα του:

ΥΓ - Κρίνοντας και από το παρελθόν των εκλογικών θρεντ στο φόρουμ, το θεωρώ σχεδόν βέβαιο πως θα έμπαιναν ένα κάρο τρολλς μόνο για να ψηφίσουν ΧΑ και να φαίνεται έτσι πως μαζεύει μεγάλα ποσοστά - τι να γίνει, υπάρχει ένα ποσοστό ηλιθίων που επηρεάζεται βλέποντας υψηλά ποσοστά στις δημοσκοπήσεις.

Δε χρειάζεται να το επιτρέψουμε να γίνει όμως, ή τουλάχιστον όχι στο ποσοστό που θα μπορούσε να γίνει…

Όσο αφορά τις υπόλοιπες επιλογές του poll, λέω να μείνουν ως έχουν, το ιδανικό θα ήταν να είχαμε καμιά 12αρια επιλογές αλλά έστω.

Νέο πολλ, αντρίκειο. Μπράβο για μια φορά στους mods.