Οι Υ & Τ στην Αθήνα!

απο σημερινη ανάρτηση του rockmachine.gr :slight_smile:

ΟΙ Y&T ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
Στις 15 Σεπτεμβρίου το αμερικάνικο συγκρότημα των Y&T θα παίξει για πρώτη φορά στην Αθήνα. Για την ώρα έχει ανακοινωθεί ο χώρος που είναι το Κύτταρο (Αχαρνών και Ηπείρου 48). Περισσότερες πληροφορίες για τα εισιτήρια σε λίγες ημέρες.

Γαμω!!

Ενδιαφερον αυτο!

Αυτά είναι!!! Ωραία!!!

Δεν έχουν ξανάρθει ποτέ;;;

Γαμώ την πουτάνα μου…Τώρα που δεν είμαι εκεί ανακοινώνονται τα καλά…Ελπίζω και σε ανακοινώσεις βορειότερα…

Δεν πρόλαβα να μιλήσω και ικανοποιήθηκα…Μια εβδομάδα μετά… :smiley: :smiley:

Μαλακες…ερχεται μια απο τις μεγαλυτερες και πιο υποτιμημενες μπαντες του χωρου στην Ελλαδα!! Ερχεται η μπανταρα…ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ Αμαννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννν…8O8O8O8O8O8O…ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΒΟΡΕΙΑ…ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ…ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ…ΤΑ ΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΩΡΑ!!! ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!!

Ενδιαφέρον live, πιστεύω ότι θα το τιμήσω!

μαλλον κι εγω θα το τιμησω
να δουμε και ποσο το εισητηριο πρωτα

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!:yahoo:

βαζω τωρα να ακουσω γιατι τους εχω παραμελησει τελευταια…:smiley:

όντως ενδιαφερον Live, δυστυχως δεν είναι μεγάλο όνομα στην Ελλάδα, όμως το Κύτταρο θα το γεμίσουν…

νομίζω είναι η πρώτη τους εμφάνιση στην Ελλάδα…

Από τα σκόρπια που έχω ακούσει, ενδιαφέρουσα φάση ακούγεται! Ο Meniketti τραβάει καθόλου τώρα;

Δεν λεω μεγαλες κουβεντες,αλλα επειδη τους καραγουσταρω,θα κανω τα παντα να κατεβω,αλλα εχει ψωμι μεχρι τοτε!!!

Έλα ρε Τζιόπα, να πιούμε και έναν καφέ παρέα επιτέλους!

Να πατε απαντες οι φανς του ειδους. Ο Μενικετι σκιζει ακομα live και satisfaction is guaranteed. :slight_smile:

Support θα είναι οι Spitfire
Αυτά είναι!!!

Καλα δεν παίζει, θα τηλεμεταφερθώ αθήνα

ειμαι μεσα…

Πολλα μου φαινονται τα 27, ειναι και πολλες οι συναυλιες το φθινοπωρο, μαλλον το καιω αυτο.

Μην γίνεσαι άμουσος και είχα καλή γνώμη για σένα…