Οι Υ & Τ στην Αθήνα!

Aυτο μην το καψεις με τιποτα!! Θα χτυπας το κεφαλι σου αργοτερα. Πρωτη φορα ερχονται και μαλλον τελευταια. Την εμπειρια αυτη μην την χασεις…Καψε κατι αλλο οπωσδηποτε…οχι ομως αυτο. Μην το κανεις το λαθος. [-X Φιλικα…

Εκτος απο την τιμη, ειναι και οτι εχω ακουσει ελαχιστα απο τους κυριους. Υπο αλλες συνθηκες θα πηγαινα, αλλα προηγουνται Kreator/Morbid Angel/Nile, Enforcer, Accept, Manilla Road.

Σωστός. Οι Y&T θα ερθουν για 1 και μοναδικη φορά, όπως έως τώρα οι Kiss, ACDC, BonJovi, DangerDanger etc

να πω την αληθεια και εγω για κατω απο 25 ευρω το υπολογιζα αλλα δεν παιζει να μην παω…

…απ’αυτά που ακούω και διαβάζω, ψήθηκα…είναι θέμα χρημάτων, και χρόνου:):!:

συγκίνηση , νοσταλγία, σεβασμός…

για να ξυπναμε λιγο, τι εγινε πηρε κανεις εισιτηριο? εγω θα παω αυριο-μεθαυριο… τι πεπερς και παπαριες ΑΥΤΗ ειναι η συναυλια του σεπτεβρη…

…έτσι είναι δίκιο έχεις, όποιος πάει θα περάσει καταπληκτικά, από όσα 'έχω δει σε κλιπάκια, αλλά για μένα ο Σεπτέμβριος είναι πάντα ο πιο δύσκολος οικονομικά μήνας με πολλά έξοδα, και μηδαμινά έσοδα, οπότε από μένα βράστα…πάντως παίζει νά’ναι απ’τα καλύτερα live του Φθινοπώρου:):!:

πηρα χτες εισιτηριο!!! Oh oh oh oh oh let’s get dangerous it’s contagious!!! λιγο πανω απο βδομαδα εμεινε…

Δεν ξέρω τι θα γίνει το αλλο Σάββατο αλλά ρε γαμώτο εχω μια διαίσθηση οτι θα μείνει κόσμος εξώ απο το Κύτταρο…

…μακάρι, αν και μάλλον δεν θά’μαι εγώ μέσα:):!:

ψηνομαι να δωσω το παρον

Meniketti: «Το να είμαι πλούσιος δεν μου λέει τίποτα, κρίνω την επιτυχία μου από το πόσο ευτυχισμένος είμαι με αυτό που κάνω»

Πες τα ρε γίγαντα !!

2 και σήμερα…

δεν μπορώ να περιμένω!

τουλαχιστον 120 λεπτα ε? για να δουμε…

θα εχουν κανα μπλουζακι της περιοδειας?

πάντα έχουν μαζί τους μπλουζάκια αλλά σε αρκετά υψηλές τιμές

βρηκα στο σαιτ της μπαντας μπλουζακι της περιοδειας με 15 ντολλαρς, αν εχουν και εδω με κανα 15αρι θα παρω σιγουρα

στο λονδίνο τα δίνανε 25…

Κακοκαιρία από την Πέμπτη το βράδυ έως την Κυριακή…

Γουστάρω απο εξω βροχή και μέσα Y & T !

εκανα και ριμα - ο μαυρος…

καλα, άπατο μου φαίνεται θα παει, μιλάμε για συγκρότημα που ακούνε μόνο όσοι ξέρουν από hard rock kai όχι οι σκύλοι που τρέχουν στους scorpions!