Εκλογές 2012 Β' Γύρος

WTF!!!

Ωρες-ωρες ξεχνάω ότι είμαι στο rocking.

Εκλογικά,ναι. Αλλά δεν υπάρχουν μόνο οι εκλογές.Αυτές είναι μια στιγμή. Αλλά φεύγουμε και off-topic.
Δεν είπα ποτέ ότι προτιμάω τη Δεξιά κυβέρνηση.Απλά λέω ότι όσο Σκύλλα είναι αυτή,άλλο τόσο Χάρυβδη είναι και η Αριστερή κυβέρνηση.Αλλάζοντας κυβέρνηση δεν ανατρέπεις το κράτος,οπότε όποια κυβέρνηση και να βγει,αν βγει,με το ισχύον αστικό κράτος θα έχει να δουλέψει.

Αυτο ηθελα να επισημανω. Οτι συγκεκριμενα την ημερα των εκλογων πρεπει να γινει αυτη η συγκεκριμενη επιλογη του χαρτιου που θα πεσει στην καλπη για τους ιδιους λογους που και η απεναντι πλευρα θα κανει το ιδιο.
Προφανως ο αγωνας δεν αρχιζει ουτε τελειωνει την ημερα των εκλογων.

δηλαδης αν βαλει φορους χαρατσια ο σαμαρας ολα καλα?

Όχι, προς θεού, αφού θα μείνουμε στο μνημόνιο.

Αν βάλει, θα φταίει ο Τσίπρας που με την τρομολαγνεία του καταρράκωσε τα χρηματιστήρια και τις αγορές.

Αποκάτε, είσαι ενοχλητικός ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ. Να σαι περήφανος.

Και εγώ προς τα εκεί το σκέφτομαι να πάω ΝΔ η Δημιουργία Ξανά και θα το εξηγήσω πιο αναλυτικά πάντως ο λαικισμός του ΣΥ.ΡΙΖΑ και η ασχετοσύνη που έχει με τρομάζει ημουν ΣΥ.ΡΙΖΑ παλιά επι εποχης Αλαβάνου τότε υπήρχε μια άλλη τάση πιο σωστή με ορθό πολιτικό λόγο τωρα ο cool αλέξης μας κοροϊδεύει

γιατί ρε γαμημένε θεέ να το κάψει ο Μπάρετ και ο ρομάντικ να μπορεί ακόμα να πληκτρολογεί???

Από αναρχικός που πετάει μολότοφ σε συριζαίο και μετά σε τζήμερο.

Τι άλλο για να τον ανακυρήξουμε το μεγαλύτερο τρολλ έβερ;

Εντωμεταξύ σε σημερινή βόλτα στο κέντρο της πόλης πετυχαίνω Θάνο Τζήμερο και κουστωδία έξω από γνωστό κινηματοθέατρο.Κρίμα που ήμουν με το αυτοκίνητο,γιατί ήθελα να τον ρωτήσω πως αισθάνεται πριν κατέβει στους Ολυμπιακούς τώρα στο Λονδίνο.Στις ασκήσεις εδάφους θα σκίσει και τον Ιωάννη.

Άλλο στα 19 άλλο στα 23 και άλλο στα 29 που ειμαι αδερφε
Είπαμε τα έχουμε κάνει όλα στην ζωή μας(μονο με άνδρα δεν έχω πάει) αλλά γιατί να μην αλλάξω πολιτικές απόψεις…δεν κατάλαβα γιατί πρέπει να μείνω κνίτης όλη μου την ζωη?

Άλλο ωρίμανση και άλλο κωλοτούμπα του κώλου. Μη μπερδεύουμε τα μπούτια μας.

Απάνω τους αδέρφια, ΑΕΡΑ, σκίστε’τς, γαμήστε’τς, αποσυντονίστε’τς :!:

ξεκίνησα ΣΥ.ΡΙΖΑ και ενεργό στην ΑΡ.ΕΝ μετά έφυγα ψήφισα Καμμένο(ο πιο μαλάκας απο τους αντιμνημονιακούς και ο πιο γελοίος) τώρα στις 6 μαίου και τώρα πάω μάλλον σε ΝΔ η Τζήμερο!!!
Αυτά έχει η ζωή ξεκινας απο αριστερά και φτάνεις στον ίσιο δρόμο

Και το 2004 ΝΔ ειχες ψηφισει παντως.
Τοτε ηταν πριν ή αφοτου ειχες ξεκινησει τα ναρκωτικα ?

Δεν κάνω ναρκωτικά
ΣΥ.ΡΙΖΑ ψήφιζα μέχρι στις τελευταίες εκλογές

Ο ιδιος το εχεις πει οτι το 2004 ψηφισες ΝΔ.
Το κακο με καποιον που λεει συνεχως ψεμματα ειναι οτι αργοτερα τα ξεχναει και μετα εκτιθεται.

πότε το είπα?
Σε προκαλώ να το αναφέρεις και να βρείς ποστ…εκτός αν τρόλαρα εκεί πέρα
Άλλο τρολινγκ και ΧΑΒΑΛΕΣ και αλλό σοβαρή πολιτική δήλωση
Άντε με το κάθε γελοιο καραγκιόζη που παραποιεί τα λόγια μου και μου βάζει ψεύτικες ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Πλάκα κάνεις ε?Ακριβώς την ίδια πορεία και γω είχα.Φώτο με αναρχικούς στο μσν και μπλούζες με το άλφα της αναρχίας και κατέβηκα και με την πανσπουδαστική.Και τώρα δεξιός.Λοιπόν σκέφτηκα κάτι άλλο να κάνω.Κάθε μέρα θα γράφω για ένα κόμμα γιατί θα το ψήφιζα και γιατί δεν θα το ψήφιζα.Γιατί έχω πολλά να πω για όλους.

Δηλαδή όλοι οι γελοίοι τον ίδιο δρόμο ακολουθούν?