Εκλογές 2012 Β' Γύρος

[SIZE=“5”]ΜΠΟΥΦΟΣ[/SIZE] είσαι αλλά ας μην το κάνουμε θέμα. <3 <3 <3

Eσύ πες τίποτα για το ποστ που έκανα για την λιάνα και άσε τις εξυπνάδες.Απο χαρακτηρισμούς είστε πρώτοι από ουσία μηδέν.Και ρε κρισπ σταμάτα να το παίζεις ο υπέρμαχος της δημοκρατίας.Αφού ούτε εσύ τα πιστεύεις αυτά που λες.
Περιμένω καταδίκες για την απειλή της λιάνας που ποσταρα.Αβαβά και γαργάρες χορτάσαμε.Για να δω δημοκρατία τώρα…

Καταδικάζω μόνο αν έρθεις για μπάλα.

Εγώ καταδικάζω και χωρίς να πει ότι έρχεται! :smiley:

ok, απαντάω σοβαρά λοιπόν.

[SPOILER]

[SPOILER]δώσε βάση

[SPOILER]

[/SPOILER][/SPOILER]
[/SPOILER]

σταματα ρε παλιομαλακα χααχαχαχχαχα

Μα ρε φίλε κρισπ είπε κανείς μπράβο στον περιανδρό?Δεν καταδικάστηκε?Δεν φυλακίστηκε?Δεν καταλαβαίνεις ποιος θρέφει τον φασισμό?Η ακροαριστερά δεν έκανε ποτέ τίποτα?Τον μπογδάνο τον δείραν οι σαμουράι?Και στην ιστορία να πάμε πάλι μονομέρεια.Εγώ ρε φίλε και τα τάγματα ασφαλείας καταδικάζω και τους δοσιλόγους αλλα και την ο.π.λ.α. Αυτή είναι η διαφορά μας.Δεν έχεις μιλήσει ποτέ για το λαθρομεταναστευτικό και να πεις τι εσύ προτεινεις.Ο ζουγκλαου τουλάχιστον είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα με το λαθρομεταναστευτικό.Για την εγκληματικότητα τίποτα…Μόνο εγώ τα λέω και αυτό για αντίβαρο γιατί αν τα λέγαν και άλλοι δεν θα έμπαινα στον κοπο καν.Απλά μου την σπάει η νεολαία να τρώει χαπάτα και να πέφτει θύμα ανούσιων αντιπαραθέσεων.Λαθρολάγνοι και ρατσιστές και άσπρο μαύρο.Όλοι να πάμε δηλαδή στα άκρα.Και μετά τι?Εγώ πρώτος δεν βγήκα και καταδίκασα το φαινόμενο κασσιδιάρη?Η λιάνα λέει θα σφαξω και εσένα μετά και οι άλλοι γελάνε.Έτσί θα πάμε μπροστά?Με ιδεολογικές ηγεμονίες?Όταν τερματιστούν αυτά και αρχίσει να λειτουργεί το κράτος πίστεψε με η χρυσή αυγή θα έιναι υπαρκτή όσο και το οικονομικό πρόγραμμα του συριζα σήμερα.

Εγώ αυτό που ξέρω είναι πως από το damnation ούτε με ignore δεν γλυτώνεις αφού σχεδόν όλα τα ποστ του αργά η γρήγορα κάποιος θα τα κάνει quote [-X

Για μένα τίποτα από τα 2 άκρα. ισχύει και αυτή η παπάντζα που είπε η “κακομοίρα η κυρα Λίανα” αλλά είπαμε αυτή είναι τόσα χρόνια μέσα στο σύστημα, μην τα ξαναλέμε, κομμουνισμός και μαλακίες. Αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να βαράμε και όποιον βρούμε μπροστά μας επειδή έχει αντίθετη γνώμη. Κυκλοφορεί και βιντεάκι που άλλος ουγκ από την χ.α. χτυπάει αυτοκίνητο ενός κακομοίρη που απλά έτυχε να παρκάρει στην πλατεία εξαρχείων. Ξυπνάτε πριν να είναι αργά, κάπως έτσι ξεκίνησε και ο εμφύλιος.

8O8O8O

υπήρχε rocking τότε?!!!

Λες?? ο ιστορικός του μέλλοντος θα μας πει…:stuck_out_tongue:

[B][I][U]Καταδίκαζε λέμε ρε παιδί μου.[/U][/I][/B]

[B]Επίθεση στο περίπτερο του ΛΑΟΣ.Κρανοφόροι με ρόπαλα προκάλεσαν ζημιές. Έσκισαν την Ελληνική Σημαία. Και η ΕΛ.ΑΣ. Απλώς… ΘΕΑΤΗΣ !![/B]
Zημιές στο περίπτερο του ΛΑ.Ο.Σ προκάλεσε πριν από λίγο ομάδα ατόμων με ρόπαλα και κράνη, την ώρα που σε εξέλιξη βρισκόταν το αντιφασιστικό συλλαλητήριο στο κέντρο της Αθήνας.
Το περίπτερο βρίσκεται στη γωνία των οδών Βουκουρεστίου και Σταδίου, ενώ προς το παρόν δεν σημειώθηκαν άλλα επεισόδια.

[B]Υποψήφιος του ΣΥΡΙΖΑ οργανώνει επαναστατικό στρατό;;;[/B]

Ο εν λόγω υποψήφιος προέρχεται από το ΔΗΚΚΙ και ήταν υποψήφιος του ΣΥΡΙΖΑ στις προηγούμενες εκλογές. Σε αυτές τις εκλογές μάλλον δεν θα είναι υποψήφιος για ευνόητους λόγους?
Δείτε το βίντεο και πείτε μας απλά? [B]Τι λέει ο άνθρωπος;;;
[/B]
http://troktiko.eu/2012/06/upopsifios-tou-suriza-organonei-epanastatiko-strato/

πριν απο λιγο εβλεπα το τελευταιο βιντεακι και δεν το πιστευα αυτο που εβλεπα #-o

ναι δικε μου ξερω για τις επιθεσεις οπως ξερω και για τις δολοφονικες επιθεσεις των εαακ σε αλλους φοιτητες που τις εχω ζησει και μπροστα στα ματια μου… επισης εχω ζησει ατομα αυτου του χωρου που μας εκλειναν τα φωτα για να μην κανουμε μαθημα και να καταλαβουν τον χωρο…η μαλακια ποια ειναι???
οτι δεν θελω τετοια πραγματα να ξαναγινουν ποτε??? οτι δεν θελω να γινει εμφυλιος στην χωρα μου???
εσυ ξερεις τι θελεις??? εχεις κατι να πεις γιαυτα???
ποια ειναι η δικη σου θεση???
η μηπως απλα δεν εχεις τιποτα ουσιαστικο να πεις και ρωτας βλακειες οποιον σου την σπαει διαδικτυακα??

[B]damnation669[/B] είσαι τόσο εκνευριστικός, που γελάω νευρικά και ασταμάτητα, για τον θεο δηλαδη. θα πάθουμε και τίποτα… γαμώ το τεβε μου μέσα

[SIZE=“5”][B]ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΕ ΛΕΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!![/B][/SIZE]

Υπάρχει μια μικρή διαφορά μεταξύ Κανέλλης και Κασιδιάρη. Η μία είναι μια παρλαπίπας πολιτικός που βρίσκεται χρόνια στην πολιτική σκηνή. Ο άλλος είναι ένας τύπος με βεβαρημένο ποινικό μητρώο, γνώστης 3 πολεμικών τεχνών δρόμου και μέχρι πρότινος άγνωστος στον απλό κοσμάκη . Όταν η μία “απειλεί” ότι θα σκοτώσει κάποιον προφανώς και δεν θα την πάρουν στα σοβαρά γιατί ξέρουν ότι κάτι τέτοιες μαλακίες τις λέει συχνά. Αυτό δεν σημαίνει ότι θα το κάνει και πράξη. Αν ο Κασιδιάρης απειλήσει κάποιον το πιο πιθανό (σύμφωνα με το παρελθόν του) είναι να το κάνει και πράξη. Και εσένα δηλαδή, αν σου έλεγε η Κανέλλη “θα σε δείρω” και σου έλεγε και το ίδιο ο Κασιδιάρης ποιόν θα φοβόσουν;

Επίσης damnation, θα ήθελα να μάθω τη γνώμη σου για τον 24χρονο που σκότωσε τον αλλοδαπό που μπήκε σπίτι του και για αυτούς που είχαν μαζευτεί εξω από την ευελπίδων και τον χειροκροτήσαν, όπως και για το γεγονός ότι αφέθηκε ελεύθερος μέχρι να γίνει η δίκη.

[SPOILER]
Κάτι ακόμα σχετικά με αυτό που έγινε χθες. Όσοι έλεγαν “η Κανέλλη τον χτύπησε πρώτη” ήθελα να ξερα τι σκατα είδαν; η βία δεν άρχισε με το χτύπημα της εφημερίδας αλλά με το πέταγμα του νερού. Η Κανέλλη αν και με αφήνει αδιάφορο, της αναγνωρίζω ότι είχε μεγαλύτερα αρχίδια από όλους όσους ήταν εκει μέσα γιατί ήταν η μόνη που αντέδρασε.[/SPOILER]

Damnation θέλω να ξέρεις ότι έχω ικανό στοκ από ηλίθια gif-άκια για κάθε μαλακία που εκτοξεύεται από το πληκτρολόγιό σου και φτάνει στην οθόνη μας. Για κάθε γαμημένο kilobyte έχω κι ένα gifάκι με τραβεστί ελάφια να χορεύουν, αλλά δε θα συνεχίσω να στα κοτσάρω γιατί μου έστειλε απειλητικό πμ ο Θέριον ότι θα με βρει και θα με γαμήσει, από τα γέλια του έκοψε το γάλα μιας γελάδας στην Ολλανδία, δυο λιβάδια δίπλα απ’τα αγροκτήματα Αρόζα. Συνέχισε μόνος λοιπόν να διασκεδάζεις τον κόσμο, τα πας καλά.
Αυτά, μπάι.

Σου έδωσα παραδείγματα συγκεκριμένα φόνων ή φονικών τραυματισμών και η απάντηση σου είναι για κάτι αόριστες δολοφονικές επιθέσεις φοιτητών της ΕΑΑΚ (αλήθεια ποιες και εναντίον ποιων συγκεκριμένα) και για κλείσιμο των φώτων -αν είναι δυνατόν δηλαδή να είσαι τόσο βλάκας.

Η δική μου η θέση προφανώς είναι ότι η ΧΑ πρέπει να κηρυχτεί εκτός νόμου, όπως θα συνέβαινε σε κάθε πραγματικά δημοκρατική χώρα. Πράγμα βεβαίως απίθανο δεδομένου ότι τόσα χρόνια πήγαινε χεράκι-χεράκι με το σύστημα που τη γέννησε.

Οπότε μόνο το άρθρο 120.4 μένει.

Damnation, σοβαρα τωρα, δες τι συμβαινει:

Εχω σοβαρες αμφιβολιες για το αν θα ριξω ΣΥΡΙΖΑ στις 17/6.
Ε, με ολα αυτα που ποσταρεις απλα με κανεις να λεω ‘‘τελικα ΣΥΡΙΖΑ δαγκωτο, αφου καταφερνει και τους κανει να σκουζουν ετσι’’.

Η επιλογη ειναι δικη σου για το αν θα συνεχισεις την αρνητικη διαφημιση, που [U]παραμενει διαφημιση.[/U] :wink: