Εκλογές 2012 Β' Γύρος

δεν θα την σώσει αυτή την φορά. εχει δώσει την στολή στο καθαριστήριο

Voula Papachristou likes this post…

…but also is sorry if she offended anyone, she is just an athlete and has no ΑΝΑΜΗΞΕΙ at all with politics.

της δίνω 200 ευρώ να κάνει τέτοιο like :lol: (ο τζερτζελες θα ηταν απίθανος)

*ξέρουμε και τα like. σε λίγο δεν θα ξέρουμε τι είναι το κρεατάκι

Η συνέχεια ήρθε λίγο αργότερα από τον Μιχαλοβλάκο που θέλει να γίνει ιδιώνυμο (κλικ) όποιο έγκλημα διαπράττει παράνομος μετανάστης. Μιας και όπως δήλωσε ο μοναδικός ρατσισμός που υπάρχει είναι αυτός εναντίον των ελλήνων.

Πραγματικα δεν κολλαει πουθενα το αρθρο της βικιπεδιας που ποσταρες.
Και απ’οτι διαβασα στο παρακατω αρθρο δε μπορω να καταλαβω που κολλαει το ιδιωνυμο εγκλημα.

Η ο Μιχαλολιακος ως γνησιος Ουγκαυγητης εμαθε μια λεξη και την πεταξε,η υπαρχει κατι που δε διαβασα,μια διαφορετικη ερμηνεια του ιδιωνομου εγκληματος.(Απ’οτι καταλαβα το ιδιωνυμο εγκλημα αφορα ενεργειες που ειναι λιγοτερο σοβαρες απο ενεργεις που χαρακτηριζονται ως εγκλημα)

Εγώ πάλι νομίζω πως αυτό τα λέει όλα.

[B]Επρόκειτο για νόμο “Περί μέτρων προστασίας του κοινωνικού καθεστώτος και προστασίας των ελευθεριών των πολιτών”[/B]

Από το λινκ της wiki που έβαλα είναι.

Αυτό που κατάλαβα είναι πως θέλει ειδικές και πολύ πιο βαριές τιμωρίες από αυτές που προβλέπονται κανονικά σε περίπτωση που μετανάστης διαπράξει κάποιο έγκλημα. Θέλει να έχουν αντιμετώπιση σαν να είναι τρομοκράτες ξέρω 'γω.