ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 ΛΟΝΔΙΝΟ

Η ΧΧΧ Ολυμπιαδα λαμβανει χωρα φετος στο Λονδινο, ξεκινωντας απο τις 27 μεχρι τις 12 Αυγουστου στο Ηνωμενο Βασιλειο!
Πιστευω οτι ειναι απαραιτητο ενα thread για το κορυφαιο αθλητικο γεγονος. Παρα τις πολλες απωλειες της Ελληνικης αποστολής υπαρχουν πολλα παιδια που θα προσπαθησουν για ενα ολυμπιακο μεταλλιο.

Εδω μπορειτε να βρειτε το προγραμμα:
http://www.london2012.com/schedule-and-results/day=28-july/list.html

Μόνο το τουρνουά του μπάσκετ θα δούμε, τα υπόλοιπα να φάνε σκατά :!:

+2112

…ολόσωστος:):!:

Γενικα παρακολουθω πολλα και διαφορα αγωνισματα…Απο στοιβο μεχρι κολυμβηση !
Αυριο επισης ξεκινανε και τα artistic gymnastics των ανδρων, οπου παμε γερα για μεταλλιο σε ασκησεις εδαφους και κρικους!

και bitch volley ε :!:

μιας και το καλοκαίρι την έβγαλα στην ξενιτιά θα πάω να δω μπασκετάκι αμέρικα και ισπανιά με ιδέα δεν έχω ποιους αντιπάλους:D

Γενικά μου αρέσουν πολύ οι αγώνες παρά το παρασκήνιο. Παρακολουθώ αρκετά αθλήματα αλλά εννοείται πως το μπασκετάκι είναι μακράν πρώτο στην λίστα. Κρίμα μόνο που είμαστε εκτός (ακόμα να το χωνέψω βασικά).

Δουλευω στην Ολυμπιαδα στα Artistic Gymnastics και στον τελικο του Basketball οποτε καταλαβαινετε τι ξενερα εφαγα που δε προκριθηκαμε…

Έκαναν σκετσάκι το Εθνικό Σύστημα Υγείας :lol2:

υπαρχει το φουσκωτο γουρουνι του waters πανω απο το γηπεδο?

Αντι να βαλουν Motorhead να γινει χαμος !

βαλανε τον james bond με την Βασιλλισα σε σκετσακι
πρωτη φορα λεει το κανει αυτο η Ελισαβετ

Έχοντας ως μέτρο σύγκριση την προηγούμενη και τη δικιά μας έναρξη, που εντάξει δεν πιάνεται, δεν μου άρεσε καθόλου η σημερινή
Μόνο στο σημείο με το σπίτι και τα τραγούδια δεν βαριόμουν
Πολύ γιουροβιζιόν μου φάνηκε

Καλα η αρχη ηταν απαραδεκτη… 40 λεπτα φαιλ…
Και επισης… ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΟΛΚΙΝ ??

α να

επισης ακουστηκε το time για λιγο

απίστευτη πατάτα η τελετή έναρξης, χαιλαιτ χαλαρά ο φρανκ τερνερ που έπαιζε πριν αρχίσει το σόου :smiley:

μονο ο mister bean μ’αρεσε

οχι ρε τον εχασα αυτον #-o

Την Πεκινουά (κινέζικη) τελετή δεν την είχα δει. Τη δικιά μας που την είδα εν μέρει αναγουλίασα. Την αυστραλέζικη ελάχιστα την θυμάμαι.

Η εγγλέζικη πάντως [B]ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ! [/B]Μόνο που δεν είχε Judas Priest (καθένας με τον πόνο του :lol:)