ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 ΛΟΝΔΙΝΟ

Δυνατο ματσακι σημερα παντως, μπορουσαμε να το παρουμε.

Πρωτο ματς με ποιον ηταν και τι εγινε?

1ο ματς ήταν με Κροατία, χάσαμε 6 - 8

[SIZE=“2”][SIZE=“3”][B]Κίνα: “Εργοστάσια” παραγωγής Ολυμπιονικών[/B][/SIZE][/SIZE]

να και κατι που μου διεφευγε…ασχετο αλλα…σχετικο

[B]Φιάσκο στο μπάντμιντον[/B]

Κόντρα στα ολυμπιακά ιδεώδη και κάθε έννοια του fair play συμπεριφέρθηκαν αθλήτριες του μπάντμιντον. Τέσσερα ζευγάρια, δύο από τη Νότια Κορέα, ένα από την Κίνα κι ένα από την Ινδονησία, προσπάθησαν εμφανώς να χάσουν στους αγώνες τους προκειμένου να έχουν πιο βατό αντίπαλο στην προημιτελική φάση της διοργάνωσης.

Άρχισαν να πετούν σερβίς στο φιλέ και να κάνουν εσκεμμένα λάθη, προκαλώντας τις αποδοκιμασίες του κοινού, αλλά και της παγκόσμιας ομοσπονδίας του αθλήματος, που ήδη έχει κινήσει τις διαδικασίες για την τιμωρία τους, καθώς-όπως αναφέρεται στη σχετική ανακοίνωση-«δεν κατέβαλαν προσπάθεια για να κερδίσουν».

Πέρασε ο Ηλιάδης, παίζει σε λίγο στους 16 με ένα Λιθουανό…

Παει και ο Λιθουανος!

…άντε, ήρθε το πρώτο…με τον Ηλιάδη:):!:

καλα ποιος γκοτζιλας πηρε το χρυσο?

[Γκρίνια on]

Γτπ διοργάνωση οι Άγγλοι. Επικές γκάφες (1/2), καθυστερήσεις…

Άθλια τηλεοπτική κάλυψη. Εντελώς άστοχη επιλογή γωνιών λήψης για τις κάμερες, παρκινσονικοί κάμεραμεν με κουνημένα πλάνα, αχρείαστα super-slow στιγμιότυπα, ανύπαρκτα replay.

ΕΡΤ. Οι κλασικοί, άσχετοι σχολιαστές. Νιώθεις πως τα λεφτά σου πιάνουν τόπο όταν τους ακούς.
Άσε τις συχνές διαφημίσεις (που κανονικά δεν θα έπρεπε να υπάρχουν) που πέφτουνε σε κρίσιμα σημεία και χάνεις πολύτιμες φάσεις.

[Γκρίνια off]

Πέρα από την πλάκα, κρίμα για την πορεία μας μέχρι στιγμής.
Πανωλεθρία στα περισσότερα αθλήματα και ειδικά σε μερικά είχαμε αρκετές ελπίδες για κάτι καλύτερο.

αυτο με τα ρεπλει είναι όντως μεγάλο θέμα. σε όλα τα αθλήματα που εχω δει, εχω πετύχει αμέτρητα άσχετα ριπλει. μάλλον δεν έχουν προσλάβει ανθρώπους που έχουν ασχοληθεί ξανά.
επισης ειναι πολυ αργά ριπλει. δεν προλαβαίνουν να μπουν στους σωστούς χρόνους.

Πουτανα τον εκανε ο Kirilenko τον Varejao. Και ο Mozgov τους δυο αμυντικους στο τελος που κερδισε και το φαουλ.

Α και επισης Leo Barbosa ε! Δεν εχει φανει πολυ, αλλα τον ειχα ξεχασει τον κυριο :Ρ

Φέτος και πυγμαχία γυναικών στο πρόγραμμα. Σιγά-σιγά να περιμένουμε και συγχρονισμένη κολύμβηση ανδρών… Το είχε ζητήσει ένας αμερικάνος άλλωστε! :lol:

Οποιος δεν ειδε το μπασκετ απλα εχασε.

+1000

με προτροπή της κοπέλα μου(!!) είδα 4ο δεκάλεπτο. στο τέλος έχασε η μάνα το παιδί και το παιδί τη μάνα.

Βαλτε αμεσως να δειτε το βολλευ Βραζιλια-USA :!:

Πανικος !!! Ο ορισμος του αθληματος και απο τις δυο ομαδες !!! 8O8O8O

μπραβο ρε και δεν το ειχα πάρει χαμπάρι.
τρομερό δεύτερο σετ

Τετοιο παιχνιδι δεν εχω ξαναδει πραγματικα !!
Ρε που σηκωνονται και καρφωνουν ρε !!

Οι τυπαδες ειναι απλα τρομακτικοι…Εχω δει Αγκαμεζ και Μιλκοβιτς λαηβ εδω στο γηπεδο του Φοινικα και πραγματικα σου κοβεται η ανασα οταν τους βλεπεις να σηκωνονται για να καρφωσουν…

49 πόντους με 11 στα 14 τρίποντα η Αμερική στο πρώτο 10λεπτο…