Ομολογίες!

ομολογώ ότι βαριέμαι να διαβάσω…
ομολογώ ότι είμαι αναποφάσιστος και δεν γυρίζω σελίδα στην ζωή μου…:tomato: :tomato:
ομολογώ ότι μπαίνω στο rocking.gr τουλάχιστον 4 φορές την ημέρα…:lol: :lol: :lol:

Ομολογώ ότι είμαι γαμάτος.
Ομολογώ ότι είμαι μετριόφρων.
Ομολογώ ότι αγγίζω τελειότητα ρε παίδι μου.

Μονο? 8O :stuck_out_tongue:

Ρε Παναγιώτη δεν ήξερα ότι το επώνυμό σου είναι…

ΤΟΚΟΣ

:lol: :lol: :lol:

Και επιτόκιο μη σου πω! :expressionless:

:cold:

Ομολογώ δημοσίως και εν γνώση των συνεπειώντου νόμου τα ακόλουθα

1.Όσες προσπάθειες και αν έκανα δεν κατάφερα να εννοήσω το γκότθικ :slight_smile:
2.Δεν γνωρίζω την διαφορά τρέντυ και emo :wink:
3.Αν έβλεπα στο δρόμο τον καρβού θα τον θεωρούσα φλωράκι ολκής :smiley:
4.Δεν χωνεύω την φιλενάδα του γιού μου :-k
5.Λέω ψέμματα στον άντρα μου ότι πάω σε ολονυχτίες σε μοναστήρια ενώ τα σπάω σε Τεξας Τιθόρα Λερουά
Ρεβένς και λοιπά χαρτ ροκ και μέταλ στέκια :smiley:
6.Μου αρέσουν οι Πυξ Λάξ :stuck_out_tongue:
7.Κατεβάζω μουσική απο το εμουλέ :stuck_out_tongue:
8.Δεν είμαι καλή οδηγός [-X
9.Πεθαίνω να γνωρίσω τους χρήστες με τα νικνάμε Λεντ ζέππελιν και κόζυ #-o
10.Σας αγαπάω όλους πολύ αλλά στο Ολγάκι στην Αλόη και στο Σάκη έχω ιδιαίτερη αδυναμία #-o

Μην ανησυχείς, εδώ με βλέπω εγώ στο καθρέπτη και με λέω φλωράκι ολκής!!!:stuck_out_tongue:

ομολογώ ότι δεν διάβασα σχεδόν καθόλου σήμερα…:frowning:

Το καταλάβαμε!!! :lol: :roll:

Εδω ειμαστε εμεις να σε βοηθησουμε! Τι σκατα το χουμε το πτυχιο emoλογιας!

τρεντυ ειναι αυτες (ας μιλησουμε για κοριτσια):

  • Που εχουν αφανιασμενο μαλλι λες και μπηκαν στη πριζα.
  • Φορανε αρκετους τονους πουδρας.
  • Εχουν πολυ ωραιο κινητο το οποιο ειναι μονιμως στο χερι τους.
  • Φορανε κατι γυαλουμπες λες και πανε για snowboard.
  • Ακουνε τραγουδακια στο δρομο και πανε περα δωθε τα χερια τους με μια χαρακτηριστικη κινηση
  • Ειναι κεφατες και φλερταρουν συνεχως.
  • Ακουνε Sum41, Blink 182 και Red Hot Chili Peppers
  • Εχουν hi5 και msn με 1000 επαφες, εκ των οποιων οι 700 εχουν φαει μπλοκ αλλα υπαρχουν για να λεμε οτι εχουμε και πολλους φιλους.
  • Τους αρεσουν τα (οπως γραφουν) *bucks

εμο ειναι αυτες:

  • Που φορανε ολομαυρα με καμια ριγα βαθυ κοκκινου.
  • Εχουν περιεργα κουρεματα. Συνηθως εχουν ξυρισει την μια πλευρα του κεφαλιου τους πχ ή τα χουν κοντα και περιεργα :?
  • Εχουν μαυρη μασκαρα, μαυρα νυχια, μαυρα αλλ-σταρ και η μπλουζα τους (μαυρη κι αυτη) θα λεει κανα “Emily Strange” πανω η τιποτα τετοιο.
  • Ακουνε AFI, My Chemical Romance, Bullet for My Valentine και Funeral for a Friend (κι ας μην ειναι εμο τα δυο τελευταια).
  • Εχουν hi5 και msn με 1000 επαφες, εκ των οποιων οι 700 εχουν φαει μπλοκ αλλα υπαρχουν για να λεμε οτι εχουμε και πολλους φιλους
  • Αν εισαι εμο φασωνεσαι πολυ ευκολα μαζι τους.

AYTA… ειναι κι αλλα που πρεπει να μαθεις για να περασεις τις εξετασεις βεβαια :stuck_out_tongue:

Βεντερ, θα ορκιζομουνα οτι εισαι η εμο η τρεντυ…

vedder ξεχασες κατι βασικο…καπνιζουν και οι δυο ασσυστολα!τι μαγκας εισαι αν δεν καπνισεις?

Απο που το συμπεραινεις αυτο? :stuck_out_tongue:

Νταξει, σ’αυτο δεν παει και η μεταλ πισω :wink:

Πολυ εξειδικευμενες γνωσεις βλεπω…

Master εχεις?:stuck_out_tongue:

Το τελειωνω τον ιουνιο :stuck_out_tongue:

απλα αμα εισαι τρεντυ η εμο επιβαλλεται να καπνιζεις…οσο για αυτο που πες για την μεταλ δεν το καταλαβα…εννοεις οτι οποιος ακουει μεταλ καπνιζει??

Ομολογω οτι ΕΧΩ ΚΟΡΜΑΡΑ:P(Δεν ειμαι ψωνιο,οχι:lol: :lol: )

Ομολογο χωρις κουπονι που ληγει σε 1 ετος με ονομαστικη αξια 100 ευρω και επιτοκιο 8% με συνεχη ανατοκισμο τι τιμη αγορας εχει σημερα?

Επιβαλλεται να καπνιζεις γενικοτερα…Οχι μονο ν εισαι εμο/τρεντυ

Οχι οτι οποιος ακουει μεταλ καπνιζει, αλλα η πλειοψηφια των “μεταλλαδων” που “ζουν μεταλ ζωη”, ναι καπνιζουν.

Mille merci για την ενημέρωση δηλαδή κάτι ζώα που συχνάζουν στο μωλ φοράνε κάτι στενά χαμηλοκάβαλα παντελόνια έχουν φλωρίστικα κουρέματα καρώ κορδελάκια στα χέρια δεν ξεχωρίζουν οι αρσενικοί απο τους θηλυκούς είναι τρέντυ?