Σουβλακια με τζατζικι ή χωρις?

Ψηφιστε!
Σουβλακια με τζατζικι φυσικα!!! Οποιος τολμισει και πει οτι το τζατζικι χαλαει το σουβλακι (Ναι, το εχω ακουσει και αυτο), την καταρα μου να’χει! :twisted:

Βασικά, είμαι χορτοφάγος. Αλλά τα χορτοφαγικά σουβλάκια που τρώω θέλω να έχουν τζατζίκι οπωσδήποτε!

Ρε σεις, όλο topic για φαγητά ανοίγουμε! Λες με την μπάλλα να μας άνοιξε η όρεξη?
:lol: :lol: :lol:

Όταν είναι με γύρο φυσικά και τζατζίκι αλλά είμαι πιο πολύ του κοτόπουλου… =P~

Τα τρώω παιδικά για να μην παχύνω… Αλλά τζατζίκι rulesssssssssssssss

Πάντα με απ’όλα.

Για μένα τα σουβλάκια αποτελούνται από: γύρο κοτόπουλο, πατάτες, σως και κέτσαπ μόνο! Όλα τα άλλα είναι περιττά και απλά χαλάν το σουβλάκι.
Γαμώτο… πεινάω τώρα… :? :? :?

Ρε παιδια σορυ κιολας αλλα οταν λετε σουβλακι γιατι εννοειτε γυρο??
Σουβλακι ειναι αυτο το ξυλακι με το κρεας πανω του(που το λετε καλαμακι).
Γυρος ειναι αυτο το πεντανοστιμο,βρωμικο,γεματο λιπος πραγμα(που το λετε σουβλακι).Γιατι τα μπερδευετε?? :stuck_out_tongue:
Και επισης,στο απ’ολα γιατι βαζετε πατατες και τζατζικι??Στη Θεσ/νικη πιτα γυρο απ’ολα εννοουμε πιτα γυρο με ντοματες,πατατες,κετσαπ,μουσταρδα,κρεμμυδι(δηλαδη ΟΛΑ!)
:smiley:

nihilist - δεν ξέρεις να τρώς…
Therion - ασε μας τώρα…

ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΖΑΤΖΙΚΙ ΡΕ ΚΟΥΦ@ΛΕΣ!!!

Προτείνω να διοργανώσουμε κάθοδο στο “Ζάχο” (στη Βάρκιζα) για σουβλάκια
και μετα για προφιτερόλ στο “Πρώτο της Βάρης”

Τι λέτε?

Πειράζει εγώ να’ρθω κατευθείαν για προφιτερόλ?

Καλαμάκι απ’ όλα…
Τρελό topic απ’ τον τρελό Rychehead… :stuck_out_tongue: 8)

πεστα ρε ανθρωπε! :wink:
ειναι καθαρα πρακτικο το θεμα τρωνε το καλαμακι κ μετα πινουν την coca cola με αυτο… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Στη Θεσ/νικη είστε μπαγλαμάδες… γι’αυτό!

+1

έφτιαξα και κάτι σκορδομακάρονα σήμερα… να κάνω xaaaaaa?

:lol: :lol: :lol:

Πες τα ρε γαμωτο, ποτε θα μαθουν να μιλανε σωστα αυτοι οι Αθηναιοι? :? Χωρις τζατζικι βεβαια.
Πλακα πλακα εχω να φαω κανα τριμηνο…

Eννοείται με γιαουρτοσκόρδιο 8)

στη θεσ/νίκη έχει βαρβάτα σουβλάκια…όχι τα φλώρικα της αθήνας μας…

Πες τα ρε γαμωτο, ποτε θα μαθουν να μιλανε σωστα αυτοι οι Αθηναιοι? :? Χωρις τζατζικι βεβαια.
Πλακα πλακα εχω να φαω κανα τριμηνο…[/quote]

Πειτε βρε παίδια…

μια ερωτηση στους φιλους Αθηναιους:
Τον Αθανασιο Διακο τον σουβλισαν η τον καλαμακωσαν?
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τα Αθηναϊκα σουβλάκια (πιττόγυρα) ασελγούν άσχημα πάνω στα Θεσαλλονικά! :twisted: :roll:

=P~

(Να βλέπεις πρωι πρωι Κυριακής αυτό το thread δεν είναι καλό. :evil:
Είναι κλειστά και τα βρώμικα σήμερα)