Σουβλακια με τζατζικι ή χωρις?

Δεν ξερεις να τρως. Οχι μονο επειδη δεν βαζεις τζατζικι, αλλα και επειδη βαζεις κετσαπ, το πιο αθλιο πραγμα που δεν χαλαει μονο το ουβλακι αλλα οποιοδηποτε φαγητο γιατι πολυ απλα ειναι απαισια.

κοιτα ποιος μιλαει…
ρε πανε καινουριο κινητο κ μετα ελα να μας πεις για την κετσαπ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Σούβλα. Άλλη θεϊκή εμπειρία…

=P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~

Με τζατζίκι προφανώς (όταν είμαι στα βόρεια, βάζω και καυτερή σάλτσα-μπούκωμα το φωνάζουν μερικοί)

=P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~

Στη Χαλκιδική πάντως το καλοκαίρι, κάθε μαγαζί είχε και το δικό του “απ’όλα”. Έπρεπε να ρωτήσεις πρώτα το δικό τους “απ’όλα” τι είχε μέσα!

=P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~

Τώρα ξέρω τι θα φάω το βράδυ!!!

=P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~

Με σως, γιατί θα βγω :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kαι ομως η απολυτη κ****α ειναι σαντουιτς με σουτσουκακι απο τον Καβουρα στην Ναβαρινου !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Σουτζουκακι γ***ει!!!
Αλλα το σουτζουκακι δεν ειναι με κετσαπ ειναι με σαλτσα, εχει διαφορα.

Εκει που σου λεω , εχει …χαχαχαχαχα

αστα να πανε ειναι σε οποιο μερος τις Ελλαδας κ να πας παντα πρεπει στην αρχη να μαθεις πως σκατα ειναι αυτο το “απ’όλα”!

[quote=“bluezlick”]

αστα να πανε ειναι σε οποιο μερος τις Ελλαδας κ να πας παντα πρεπει στην αρχη να μαθεις πως σκατα ειναι αυτο το “απ’όλα”![/quote]

Το πιο ψυχανώμαλο “απ’όλα” είναι αυτό που βάζουν μαρούλι μέσα. Αν είναι δυνατόν… Kάθε φορά που ένας σουβλατζής βάζει σε πιτόγυρο μαρούλι, πεθαίνει και από μία νεράιδα και δε τη σώζουν ούτε τα παλαμάκια… 8O

Γράψτε ό,τι θέλετε, λείπου οι Mods!!! :twisted:

δλδ ξεκιναει επανασταση? :wink:

[quote=“bluezlick”]

δλδ ξεκιναει επανασταση? :wink:[/quote]

Revolution Calling you!!!

Ο Τσιρίλο είναι άχρηστος, η ΑΕΚ η τέταρτη ομάδα της Ελλάδος και συμφωνεί μέχρι και ο Γκέραρντ με εμένα!!!

δλδ ξεκιναει επανασταση? :wink:[/quote]

Revolution Calling you!!!

Ο Τσιρίλο είναι άχρηστος, η ΑΕΚ η τέταρτη ομάδα της Ελλάδος και συμφωνεί μέχρι και ο Γκέραρντ με εμένα!!![/quote]

κ ο Gillan ειναι αφωνος! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Η ονομασια σουβλακια ναουμ επικρατησε επειδης το παρακρατος της Αθηνας ξερωγω εχει επιβληθει και δεν αφηνει την Θεσσαλλλονικη να κανει και να σας ξεσκισει ολους. Η βροχη χτες σταλθηκε απο την παραγκα του Κοκκαλη για να διακοψει την προπονηση της μπαοκαρας. ΜΠΑΟΚ γιατι ετσι νταξει ξερω γω, γα** τον θρυλο και τον Ολυμπιακο. Οϊ!

There’s a reeeeeevolution calling…

δλδ ξεκιναει επανασταση? :wink:[/quote]

Revolution Calling you!!!

Ο Τσιρίλο είναι άχρηστος, η ΑΕΚ η τέταρτη ομάδα της Ελλάδος και συμφωνεί μέχρι και ο Γκέραρντ με εμένα!!![/quote]

κ ο Gillan ειναι αφωνος! :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Και οι Scorpions ήταν ΠΑΝΤΑ sold out!!! Παλιοπολέμιοι των Scorpions :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Λείπουν οι Mods ε? Κουφ@λες…

Εδω ενα σουβλατίδικο βάζει καρότο και μαρούλι στο κοτοπουλίδιο πιττόγυρο…
Είναι για θάνατο ο τύπος λέμε…

Ελα, δικος μας εισαι εσυ. :stuck_out_tongue:
Καρβου το σπιτακι στην Ανδρο το φτιαξατε καθολου?

δλδ ξεκιναει επανασταση? :wink:[/quote]

Revolution Calling you!!!

Ο Τσιρίλο είναι άχρηστος, η ΑΕΚ η τέταρτη ομάδα της Ελλάδος και συμφωνεί μέχρι και ο Γκέραρντ με εμένα!!![/quote]

κ ο Gillan ειναι αφωνος! :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Και οι Scorpions ήταν ΠΑΝΤΑ sold out!!! Παλιοπολέμιοι των Scorpions :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:[/quote]

Kαι το κυριότερο…

Ο Λουκιανός “παικτικώς” είναι η μετενσάρκωση του Πατίκα… Χασογκόλης…

Η ονομασια σουβλακια ναουμ επικρατησε επειδης το παρακρατος της Αθηνας ξερωγω εχει επιβληθει και δεν αφηνει την Θεσσαλλλονικη να κανει και να σας ξεσκισει ολους. Η βροχη χτες σταλθηκε απο την παραγκα του Κοκκαλη για να διακοψει την προπονηση της μπαοκαρας. ΜΠΑΟΚ γιατι ετσι νταξει ξερω γω, γα** τον θρυλο και τον Ολυμπιακο. Οϊ!

There’s a reeeeeevolution calling…

Ξερεις εβρεξε και στην Αθηνα χτες…

Ελα, δικος μας εισαι εσυ. :stuck_out_tongue:
Καρβου το σπιτακι στην Ανδρο το φτιαξατε καθολου?[/quote]

Άσε ρε. Με καθυστερούν οι μάστορες… Τόσο καιρό περιμένουν να μου τελειώσουν το ελικοδρόμιο, γιατί αν δε το τελειώσουν δε μπορώ να φέρω το διάδρομο του μπόουλινγκ και έχω βαρεθεί κάθε καλοκαίρι να παίζω μόνο χόκεϊ…

Ξενέρα μιλάμε…

Τι λέτε ρε?
Το μαρούλι στη πίτα κοτόπουλο δένει τέλεια με την μαγιονέζα… :wink:

=P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~

[i]Σε λίγο ξεκινά και η εκπομπή του Μαμαλάκη, άλλα σαλια θα τρεχουν… :roll: [i]

Κρεμμύδι να μην έχει μόνο, τα υπόλοιπα δεν με χαλάνε.