Σουβλακια με τζατζικι ή χωρις?

Ωπ, μόλις κατέφτασε το άριστον που παρήγγειλα =)

Πωπω ποιοι 40 ψήφισαν χωρίς??? Νροπή!!!

Με τζατζικι βεβαια,αρκει να υπαρχει τσιχλα για μετα.:stuck_out_tongue:

ναι…γιατι η τσιχλα θα σε σωσει!:stuck_out_tongue:

Kατι παλικαρια απο τη Λιβαδεια.:stuck_out_tongue:

δεν μπορει εσυ ρε μαστερ να τρως σουβλακια χωρις τζατζικι!

αλλα θα μου πεις εσυ τα καταπινεις, ποιος προλαβαινει να βαλει τζατζικι!

Τζατζίκι εννοείται με τον χοιρινό γύρο. Η ουγγαρέζα είναι απίστευτη αλλά για άλλου είδους χρήση πχ πεϊνιρλί ουγγαρέζα πατάτες από γνωστο βολιώτικο μαγαζί. Σταματώ γιατί βγαίνω οφφ-τοπικ…

Ένας σουβλατζής απέναντι από Λευκό Πύργο, βάζει και ουγκαρέζα, και ρώσικη, και τυροσαλάτα, και το κάνει Θεικό:!:

[-X

Nαι αλλά τι πάει να πει θεικό χωρίς τζατζίκι?:-k

Τζατζίκι=σουβλάκι.
Νο τζατζίκι=νο σουβλάκι

Χωρίς τζατζίκι επιτρέπεται μόνο πριν από πρώτο ραντεβού. Μετά απαγορεύεται δια ροπάλου.[-X

Τέλος.:!:

Βάζει και τζατζίκι άμα θέλεις, έχει όλες τις αλειφές:!:

Τζατζίκι μόνο άμα τρώνε όλοι τζατζίκι και δεν πας πουθενά μετά. Αλλιώς σως.

Δύσκολα μπορώ να φανταστώ σουβλάκι χωρίς τζατζίκι και χωρίς απ’ όλα. Για την ακρίβεια, αυτό μάλλον είναι κάποια φτηνή απομίμηση σουβλακιού.

Μια φορά είχα πάρει χωρίς τζατζίκι και αυτό επειδή μετά είχα ραντεβού με οδοντίατρο. Σως έχω φάει 2-3 φορές, πάντα αισθανόμουν άρρωστος μετά και ήθελα να κάνω εμετό.

Ετσι μπραβο! Το σουβλακι δεν παει χωρις τζατζικι! Μπολικο κιολας! Σως και μλκ ειναι φλωρε… :stuck_out_tongue:

Σερρες !!!
Τι μου θυμιζεις ρε φιλε.
Στο δρομο για χιονοδρομικο, σταματαμε Σερρες εξω απο απο σουβλατζιδικο, σχετικα μικρο και παλιο στην οψη, αλλα… αυτο που φαγαμε ηταν ωδη στον ουρανισκο.

ΠΕΙΝΙΡΛΙ ΜΕ ΣΟΥΒΛΑΚΙ!!!
Ναι καλα διαβασατε.
Φανταστειτε πεινιρλι κλειστο, οπου μεσα εχει 2 σουβλακια χοιρινα, με ριγανη, αλατι, πιπερι, λιγο μουσταρδα και λιγο κετσαπ.
Ενταξει, τετοιο “fast food” δεν εχω ξαναφαει, ειλικρινα.
Γιατι γαμωτο να μην εχω καμια δουλεια εκει γυρω να πηγαινοερχομαι;;;; :stuck_out_tongue:

Καλα εκανες και την εκανες γιατι καποιοι τυποι εχουν κανει τον αυνανισμο επαγγελμα…

ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΡΑΜΑ!!! :bow:

Με τζατζικι ρεεεεε!! Τρωτε σουβλακια χωρις τζατζικι[-X[-X ?!?!? Το μονο που δεν βαζω (και οχι παντα) ειναι ντοματα!

Δεν ξέρετε εσείς οι Αθηναίοι να τρώτε#-o:!:
Μακεδονία ξακουστη των σάντουιτς η χώρα…:p:!:

συμφωνώ κ επαυξάνω!!!

Ρε παιδια οχι Ουγγαρεζα και μοσταρδες με κετσαπ…Αυτο δεν ειναι σουβλακι…Μπεικον και μαγιονεζες παναγια μου δηλαδη…Τζατζικι ναι εκτος αν ειμαι με παρεα…καλη παρεα:roll:

Θα τη κεράσεις ένα απ’ όλα ρε κιράτζο! Μη τα ξαναλέμε.