Πρόβλημα

Αφού είδαμε και αποείδαμε, καλώς εχόντων των πραγμάτων σύντομα θα έχουμε νέο forum, πολύ καλύτερο και πιο χρηστικό. Για να δούμε…

Με 'γεια το νέο Φόρουμ!!!=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Πολλά ζήτω στον kourou!!!

Μας έβγαλε λίγο το λάδι μέχρι να ‘στρώσει’ αλλά άξιζε.
Θέλει λίγο χρόνο για να το συνηθίσετε, αλλά θα δείτε ότι είναι καλύτερο σε όλους τους τομείς. Επίσης έχει πολύ περισσότερες λειτουργίες και επιλογές τις οποίες θα ανακαλύψετε με τον καιρό.:smiley:

Βέβαια απ’ ότι βλέπω η γκαντεμιά μας κυνηγάει και το πρόβλημα με τις άσπρες σελίδες δε λέει να μας αφήσει. Τουλάχιστον έχουμε το φόρουμ για παρηγοριά τώρα :stuck_out_tongue:

Μπράβο παιδιά για την ανανέωση!
Παρόλα αυτά εμένα συνεχίζει να μου βγάζει να κάνω save το forums.php…
Επίσης το προφίλ από πού μπορούμε να το επεξεργαστούμε; :-k

Δυστυχώς το πρόβλημα με τον server υπάρχει ακόμα. Θα λυθεί αργά ή γρήγορα.

Το προφίλ σου μπορείς να το δεις/επεξεργαστείς πηγαίνοντας στο link “User CP” από το μενού επάνω (με το γαλάζο-πράσινο background), ή κατευθείαν εδώ: www.rocking.gr/modules/vbulletin/usercp.php

Θέλει λίγο χρόνο βέβαια για περαιτέρω εξοικείωση.
Καλύτερο θα ήταν τα unread messages να είχαν πιο έντονο χρώμα (κόκκινο ας πούμε, όπως πριν) γτ είναι ψιλοκουραστικό έτσι.

Ναι, στυλιστικά το ψάχνουμε ακόμα, απλά θελήσαμε να το ανεβάσουμε γιατί ήταν ήδη τρεις μέρες down. Τα εικονιδιάκια όντως πρέπει να αλλάξουν.

Επίσης εάν σας εμφανίζει όλα τα μηνύματα ως μη αναγνωσμένα μην ανησυχείτε. Πατήστε ‘mark as read’ στην κεντρική σελίδα κάτω και από εκεί και πέρα θα δουλεύει κανονικά.

Πού πάω να αλλάξω την ημ/νία;

Οντως θελει χρονο για να το συνηθησει κανεις αυτο,αλλα αφου εχει πολλες παραπανω λειτουργιες χαλαλι!!!
Μεγια!!!:smiley:

Από το User CP (στο επάνω μενού ή από εδώ: www.rocking.gr/modules/vbulletin/usercp.php) το οποίο είναι το αντίστοιχο ‘Profile’ του παλιού φόρουμ.

οντως kourou οσο το ψαχνω οι επιλογες ειναι πραγματικα ατελιωτες!
αξιζει να προσπαθησσουμε να το συνηθησουμε γιατι ειναι παρα παρα πολυ καλο!
αντε με το καλο κ μακρυα απο εμας οι ασπρες σελιδες! :stuck_out_tongue:

Βρήκε κανείς πώς κάνουμε ένα section μόνο “mark us read” και όχι όλα?

Κι εδώ έρχεται η μαγεία αυτού του φόρουμ[-o< [-o< [-o<

Από την αρχική σελίδα αν κάνεις διπλό κλικ στην εικόνα (που δείχνει αν υπάρχουν νέα ή όχι μηνύματα) αριστερά από το section τα μαρκάρει όλα ως αναγνωσμένα!

Υποκλίνομαι!!!

Δεν είναι λίγο περιέργο, για να μην πώ άδικο που τώρα κάτω από το nickname, αντί για “rockaholic”, “are you rockin or what?” κ.τ.λ. είμαστε σχεδόν όλοι senior members;:???:
Το ίδιο είμαι π.χ. εγώ με 262 posts με τον kourou που έχει 1940 posts; :oops:

θα φτιάξουν όλα σιγά σιγά… Ας μη βιαζόμαστε, γιατί υποψιάζομαι ότι ο kourou 3 μέρες τώρα, έλιωσε για να κάνει τις αλλαγές.

Υπομονή από όλους μας και σιγά σιγά θα τα βρούμε και όλα τα κόλπα… :wink: :wink: :wink:

H καθυστερηση αξιζε λοιπον.Το φορουμιδιον βιαζει το συμπαν.Ευγε!!!

Ωραίο το νέο look!! Μπράβο παιδιά!!=D> =D> =D> =D> =D>

ναι αλλά μου κολλάει μερικές φορές πάλι…:-?

Μήπως μπορεί να γίνει κάτι ώστε τα quote να μην εμφανίζονται με italic;