Πρόβλημα

Ωραιο το φορουμ, λιγο δυσχρηστο αλλα δεν πειραζει! Θα το συνηθισουμε!:smiley:
Αλλα δυστυχως το προβλημα με τις λευκες σελιδες παραμενει…:frowning:

δωσε μας τον τιτλο που μας αξιζει!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ε,υπάρχουν κάτι topic “what are you listening right now” κλπ που είναι ό,τι πρέπει για μεγάλο αριθμό posts…
:-({|=

Απλα γαμαει… Ευγε παιδες… Λιγο μεχρι να το συνηθησουμε βεβαια, αλλα οκ…

Το “rockaholic” αρκετά καλό ήταν, αν και σε ΄σένα θα ταίριαζε περισσότερο κάτι σε “hippieholic” ή “blues till you drop”! :wink:

:lol: :lol: :wink: :smiley:

θέλω κι εγώ τίτλο… τι φάση σινιορ μεμπερ! βάλτε σεξυ μαμα! χαχα:lol:

Τρομερή η αλλαγή παιδιά μπράβο!!!Να επισημανω και κάτι…Όταν παρακολουθώ ένα θέμα το link στο mail με δεν βγάζει στη σελίδα του thread που δεν έχω διαβάσει (εκεί δηλαδή που βρίσκονται τα νεα μηνύματα)αλλά στη σελίδα του Thread που βρισκόμουν όταν άρχισα να το παρακολουθώ.Κάτι δεν κάνω εγώ σωστά η είναι πρόβλημα του φόρουμ;

εγω προτείνω για εμενα και τον bluezick το Jethro Tull Fetishist

Θα το κοιτάξω και θα ενημερώσω 8)

GINETAI NA MIN VAZEI KAI KANW KATHE LIGO KAI LIGAKI SIGN-UP??? KATANTA KATI PARAPANW APO EKNEYRISTIKO.

Εάν επιλέξεις το “Remember me” όταν κάνεις login δε θα πρέπει να στο βγάζει.
Μάλλον θέμα του του υπολογιστή πρέπει να είναι γιατί αυτό έχει να κάνει με τα cookies.

kourou σταματα να παιζεις με το banner του MMD :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Εμένα αρκετές φορές (συνήθως όταν δεν έχω κάνει login) παρόλο πού έχω διαβάσει κάποια θέματα μου τα βγάζει ως μη αναγνωσμένα…

Εάν τα έχεις διαβάσει όταν είσαι logged in, δε θα τα δείχνει απαραίτητα ως αναγνωσμένα και όταν δεν έχεις κάνει log in. Μπορεί να χρησιμοποιούν (γενικά) το pc πάνω από ένα άτομα, οι πληροφορίες κρατιούνται μόνο για κάθε συνδεδεμένο χρήστη.

Οχι δεν εννοώ αυτό. Χωρίς να κάνω καθόλου login, ενώ έχω διαβάσει κάποια θέματα κι έχω επισκεφθεί κάποια άλλη διεύθυνση, όταν ξαναμπαίνω στο forum (χωρίς να κάνω login) τα θέματα πού έχω διαβάσει μου τα δείχνει ξανά ως μη αναγνωσμένα…

Είναι απλό.
Πάνε C:/Windows και σβήσε τον φάκελο system32.

παιδια παλι ασπρες σελιδες βγαζει…

Το κοιτάω τώρα με τους τεχνικούς.
Είναι πια προφανές ότι συμβαίνει όταν υπάρχει μεγάλη δραστηριότητα στο forum, αλλά το θέμα είναι να λυθεί.

Θα ενημερώσω.

ok! απλι αναφορα εκανα απλως γιατι τις τελευταιες μερεσ γινετε παλι κ λεω μηπως ειχα κανα προβλημα εγω!:wink:

Πραγματι… Καντε κατι…