Πρόβλημα

Εγώ πότε ναι πότε όχι, αλλά μου το κάνει και στις δύο περιπτώσεις.

1 Like

τσοντες με ινκογκνιτο και τα αλλα με κανονικο ε?

2 Likes

Έτσι :joy:!

2 Likes

Το sign out/αποσυνδεση κουμπι,που εχει μεταφερθει/εξαφανιστει,γιατι στο προφιλ μου δεν το βλεπω.Ενταξει,το βρηκα,εψαχνα ευθεια κατω. :smile:

κλικ στο άβαταρ σου πάνω δεξιά και μετά στο νινκεημ αριστερά

1 Like

Κατω απο το user name σου, οταν πατησεις το στρογγυλο κουμπι με το αβαταρ σου πανω δεξια.

1 Like

Ξαφνικά μου εμφανίζει διαφημίσεις μέσα στο forum, εννοώ ανάμεσα σε posts κλπ., ενώ ποτέ δε γινόταν κάτι τέτοιο. Ξέρει κανείς πώς μπορώ να το διορθώσω;

Εδω και 2 μερες, το MalwareBytes μπλοκαρει Trojan οταν επισκεπτομαι καποια θρεντς εδω.

εδιτ ηταν τελικα ενα λινκ απο το metal wani - μακρια !

2 Likes

Μόνο εγώ δεν μπορώ να δω τα ονόματα των συμφορουμιτών ;;; Μόνο αν τους κάνω quote φαίνονται

Από κινητό λειτουργεί κανονικά το σαητ

σημερινό πρόβλημα

Edit : Ορίστε τι εννοώ

Φαινεται σα θεμα με το dark mode, γιατι στο ασπρο δεν υπαρχει προβλημα.

αρα κάπου φταίω εγώ ή το pc μου

Και στο μαύρο εμένα μια χαρά φαίνονται τα nicks.

2 Likes

Μιας και αναφερατε αυτο ξερει κανεις πως κανω dark mode τη σελιδα του φορουμ?
Η ειναι θεμα browser ?

πατάς στο εικονίδιο σου πάνω δεξιά , μετά preferences επίσης τέρμα δεξιά , ξανά preferences και τέλος interface . Το πρώτο που σου βγάζει είναι το theme . Άλλαξε το σε dark και αποθήκευσε τις αλλαγές

περίεργα πράγματα γαμώτο . Πάλι καλά που θυμάμαι απέξω όλα τα αβαταρ :stuck_out_tongue:

2 Likes

Για δοκιμασε να κάνεις εκκαθάριση cookies

1 Like

Μα τοσο ευκολο :blush:

όταν ποστάρω video youtube μου εμφανίνζεται μόνο λινκ και όχι video, ξέρουμε κάποια λύση?
στο preview δεξιά λέει : Sorry, we were unable to generate a preview for this web page, because the following oEmbed / OpenGraph tags could not be found: description, image

δοκιμασε να κανεις κοινοποιηση/share και μετα κανε copy paste

1 Like

Κι εγω εχω το ιδιο προβλημα, κι αν δεν κανω λαθος ολος ο κοσμος πλεον στο φορουμ (και οχι μονο)

δσσαδασ

Αν κανεις click στο αποπανω, θα σου βγαλει διαφορετικο λινκ, το οποιο δημιουργει preview/embed

thanks, it works!!