Σκατά

Παιδιά ο ξάδερφός μου μπήκε φαντάρος. Μου λέει ότι όλα κει μέσα είναι όμορφα. Τους μαθαίνουν την ιστορία της πατρίδας μας, της Ελλαδίτσας μας, τους μαγειρεύουν και τους φέρονται ως αρμόζει στους προστάτες του ΈΘΝΟΥΣ μας. Με προσκάλεσε να πάω και εγώ να συζητήσω με τους ανώτερους τα προβλήματα του κράτους και την εξωτερική πολιτική, και να προτείνουμε μεθόδους καταπολέμησης των ΟΧTΡΩΝ μας, καθώς και διωγμούς τους από τα σύνορα ως την καρδιά της Άγκυρας. Όλοι μαζί θα το πετύχουμε αυτό παιδιά. Ειρηνικοί καιροί ζυγώνουν.

The Army wants YOU!

Από τα έχω ακούσει ακρίβως αυτά έχω αποκομίσει. Και τον λόγο(έστω πρόφαση που κάπως να στέκει) για τον οποίο πάμε ακόμα τον ψάχνω…:?

προετοιμαζομαστε για πολεμο με τους Ελ…δε μπορω να σκεφτω κατι πιο σοβαρο…

Ο λόγος είναι η διδασκαλία της υπακοής, ούτως ώστε ύστερα να ξεχάσεις πως να διεκδικείς το δίκιο σου.

Kαλά σε αυτό δεν διαφωνώ εννόω η επίσημη(και λογική όμως πρόφαση) ποιά είναι ???

Το επίσημο είναι η άμυνα της πατρίδας. Απλά. ("κι αν μπουν μέσα οι οχτροί ορε, ποιός θα υπερασπιστεί τις γυναίκες και τα παιδιά ορέ??)…

Πέραν τούτου δε μου κάνει καθόλου εντύπωση που σε ένα θέμα με τίτλο “ΣΚΑΤΑ” και τίποτα περισσότερο, καταλήξαμε τελικά να μιλάμε για τον στρατό…

Το τόπικ είναι σκατά και τελεία. Οτιδήποτε πέρα από τα “σκατά” (η τελεία στην προκειμένη) δίνει περαιτέρω αξία από όση χρειάζεται στο στρατό. Έτσι για να πω κ εγώ τη μαλακία μου.

Ισως γιατι αυτο αντικατοπτριζει… Και χανονται αθωα παιδια ετσι, στο ονομα μιας πατριδας…

Ρε παιδια κλειδωστε το αυτο το thread…oλη την ωρα για…ΣΚΑΤΑ θα μιλαμε…?:lol: :stuck_out_tongue:

Οι εκλογες και τα ντιμπειτ ειναι σκατα…

Οι περρισσότεροι άνθρωποι είναι σκατά

People=Shit, που λεν και οι θεοί.:stuck_out_tongue:

σκατα ειναι αυτο το παχυρευστο πραγμα που βγαινει απο την κωλοτρυπιδα μασ!!!βεβαια μερικεσ φορεσ ειναι υγρα τα σκατα και τοτε τα ονομαζουμε σκατα διαρειασ!!!

:metal: :metal: :metal: :band: :respect: :yes: :yes: :yes:

Eντάξει νομίζω καταλάβατε πόσο θεοί είναι οι Slipknot:p

Ή και σκέτο διάρρεια.

αυτό

Τώρα αν σας πω μισάνθρωπους θα έχω άδικω?

Anyway, οι περισσότεροι άνθρωποι που ξέρω είναι γαμώ τα άτομα και τους πάω

Το ενδεχόμενο να έχεις πληγωθεί πολύ απο κάποιους ανθρώπους στη ζωή σου το αποκλείεις? Με βάση αυτό λεμε μερικές φορές “σκατά το ένα και το άλλο”. Όχι επειδή είμαστε μισάνθρωποι…

Σκατα! Παλι εχασα στο ποκερ!

Οκ, άλλο το έχω πληγωθεί και άλλο το οι περισσότεροι άνθρωποι είναι σκατά…

Υπομονή :roll: