ΤΙΜΗ ΣΟΚ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ

Σήμερα πήγα να κουρευτώ σε κομμωτήριο στο Κολωνάκι και ξέρετε πόσο έδωσα;;
Μαντέψτε!

Το έχω, 150 ευρώ;;; :Ρ

Πες ανήσυχε! Αδημονούμε!

Ρε παιδιά…είμαι η μόνη που είμαι περίεργη να ακούσω;;; :Ρ

124,769

30 ευρω!! Φτάνει πια η αισχροκέρδεια!! Όταν μου είπαν την τιμή δεν το πίστευα. Νόμιζα πως άκουσα λάθος. Είχα ξαναπάει στο κομμωτήριο αυτό αλλά δεν θυμόμουν ότι ήταν 30 ευρώ. Νόμιζα πως ήταν 20. Και 20 ακριβά είναι δηλαδή. Στα περισσότερα κομμωτήρια είναι 15. Στο κομμωτήριο κοντά στο σπίτι μου, τις Τετάρτες, πριν λίγο καιρό, ήταν 10 ευρώ, προσφορά που μπορεί να ισχύει ακόμα. Αλλά ο βλάκας δεν έκανα λίγη υπομονή να πάω εκεί αύριο. Πήρα τα λεφτά από την τράπεζα και αμέσως να τα ξοδέψω χωρίς πρώτα να σκεφτώ. Την πάτησα λοιπόν. Η απερισκεψία για ακόμα μια φορά μου κόστισε. Πόσα λάθη πια πρέπει να κάνω για να μάθω; Γενικά είμαι σπάταλος και όταν έχω λεφτά δεν κάνω υπολογισμούς και οικονομία. Fuck!

Εγω εχω εναν μπαρμπερι στην γειτονια και με ενα δεκαρικακι ειμαι κομπλε

Sent from my iPhone using Tapatalk

Υπάρχουν ακόμα μπαρμπέρηδες ωστόσο;

Οχι δεν ήσουν η μόνη.

Εχω πάθει χειρότερο όταν ήμουν μικρός μεταλάς. Εχω πληρώσει 40?. Νόμιζα ότι το λούσιμο και το στέγνωμα ήταν επειδή με γούσταρε η κομμώτρια.

Δε με γούσταρε.

Για αλλου δεν ξερω στην Ελευσινα παντως εχει

Sent from my iPhone using Tapatalk

Θεε ανήσυχε,χωσου και για το νεο Μιουζ

Μάθε ότι μια χαρά κουρεία βρίσκεις με 7-8 ευρώ. Και μάθε άμα θέλεις να μη πληρώνεις 30 ευρώ να μην πηγαίνεις Κολωνάκι για κούρεμα.

οι τελευταιοι αντρες που πηγαν κομμωτηριο ηταν οι Destruction εποχης Eternal Devastation. ολοι οι υπολοιποι ΦΛΩΡΟΙ! αιντε με τα κομμωτηρια αντρας πραμα…

Απο τοτε που πηρα μια μηχανη grooming (για γενια - μαλλια ) εχω να κουρεφτω απο τον Μαιο…

…έξι ευρώ ο Κωστίκας, κάτω απ’το πατρικό μου:):!:

7 ευρω στην γειτονια μου

και γιατί την πήρες;

:lol::lol::lol:

εγώ ένα ταληράκι από δω και πέρα…

Για ποιον γαμημενο πουστη λογο να παει κανεις για κουρεμα κολωνακι? Επισης Ανησυχε αγορι μου ΠΟΥ ΕΧΑΘΗΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ?

ΥΓ1 για το θεο ρε σαηλεντ…

ΥΓ2 ανετα κουρευεσαι με max 10?..