ΤΙΜΗ ΣΟΚ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ

5 ευρω στον Μήτσο στην γειτονιά μου

Mόνο 1 φορά έχω κουρευτεί σε κομμωτήριο, χρόνια πριν…heh

Panos_Stargazer: Και που θες να ξέρω χρυσέ μου πόσο πάει το μαλλί στο Κολωνάκι ;
Α, κι εγώ κουρεύομαι δωρεάν…σας έχω όλους! :stuck_out_tongue:

Αυτα ειναι!!!Δειξε μας τον δρομο!!!

Πελατειακές σχέσεις; Όχι, δεν θα πάρουμε. Κάτω τα ρουσφέτια!

Σας εχώ ολους !! Περσι λονδίνο πρώτη χρόνια μεταπτυχιακού το μαλλί τον Νοεμβρη είχε μακρύνει, οπότε αποφάσισα να πάω στο κουρειο δίπλα από την εστία μου που και ένα λεπτό ήταν και συμπαθητικό φαινόταν και λέω διπλά σε εστία θα είναι φοιτητικές τιμές θα έχει:D αφού λοιπόν με κουρεύουν κλπ ένα ωραίο γκομενάκι που δεν νόμιζα ότι με γούσταρε αλλά ήταν αρκετό για να με αποσπάσει απο τα περιοδικά που διαβαζω κάθε φορά πάω στο ταμείο χαρωπός! Εκεί μου ανακοινώνουν 55 λιρες και αλλάζω χρώματα, ξαναρωτάω ευγενικά ποσο… και αφού καταλαβαίνω ότι άκουσα καλά καταρίεμαι την ώρα και τη στιγμή που δεν ρώτησα τιμή από την αρχή κλπ…τα πλήρωσα αλλά έγινε μάθημα και πλέον κουρεύομαι όποτε γυρνάω ελλάδα

H απλα ρωτα πριν κουρευτεις …
Κουρεματα με 10 λιρες ειναι συνηθισμενα.

καθε τετραμηνο τα παιρνω με τη μηχανη και τερμα, πανε οι εποχες που φευγαν τα 10ευρα… και για να προλαβω τους πολυ τρου που τα εχουν μακρυα, αν αφησω το μαλλι μου δεν θα εχω τριχα σε 3-4 χρονακια

7? στον κυρ-Μπάμπη τον μπαρμπέρη και είσαι άρχοντας

να αφηνετε μακρια μαλλια που ειναι και τζαμπα

Πόσο περίεργα παίζει να νιώθει ο anisixos με την επιτυχία αυτού του θρεντ;

Ασχετο,αλλα πραγματικά το επάγγελμα του μπαρμπέρη ειναι κάτι παραπάνω απο ιερή τέχνη.-

Είναι μεγάλη αλήθεια και δυστυχώς φθίνει όλο και περισσότερο…

Εμένα ήταν και σε κακόφημη περιοχή, και η ιστορία όχι μόνο έγινε έτσι ακριβώς, αλλά πρώτον βγήκα κόκκινη φωσφοριζέ σαν τους latex τοίχους του πάλαι πότε texas, και δεύτερον βρέθηκα με κούρεμα bon jovi εποχής slippery
(at your own risk)

πλάκα πλάκα το κολωνάκι έχει ρίξει τις τιμές ε. Έχω κι ένα φυσικό κόκκινο σκάλπ που πρέπει να συντηρώ ανά τακτά χρονικά διαστήματα, κατέχω. Τυχεροί όσοι μπορούν να αρέσκονται στους βαρβέρηδες.

πρέπει να χει χεστεί απτη χαρά του ο anisixos που γίνονται κανονικά ποστ στο θρεντ του :lol:

εγω πιστευω πως εχει ξενερωσει τερμα.Πολυ φυσιολογικο θρεντ για τα δεδομενα του.Κανονικες συζητησεις,ερωτησεις-απαντησεις,αποριες!

Εγω πλεον τα κοβω ελαχιστα και οχι τοσο συχνα, ισα ισα για να δυναμωνουν (καθως θελω να μακρυνουν κι αλλο :Ρ). Και οποτε ειναι, βαζω την αδερφη μου, απλα, γρηγορα και οικονομικα (και πετυχημενα). Τζαμπας και εγω :Ρ

Αν τα φροντιζεις δεν παιζει αυτο, αλλιως τωρα θα ελεγα αντιο στα μαλλακια μου.

@ Elric & Billrocki

Μα αυτός είναι ο σουρρεαλισμός του!
Ότι είμαστε στο ρόκιν.
ΟΛΑ ΠΟΥΤΑΝΑ._

σου πεφτουν ή το λες γενικα?

εγω παντως οποιον ειδα που κουρευεται για να μη του πεσει το μαλλι δε κανει κατι…

αν ειναι να πεσει θα πεσει

εγώ πάντως πιστεύω ότι το ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ SEX! θρεντ θα είχε πολύ μεγάλες προοπτικές αλλά οι συντηρητικοί του ρόκιν τρέξαν να το κλειδώσουν [-X