ΗΓΓΙΚΕΝ Η ΩΡΑ

ΠΟΥ 'ΣΤΕ ΜΑΝΟΓΟΥΟΡΑΔΕΣ ΜΟΥ? ΤΑ ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ ΣΑΣ ΤΑ 'ΧΕΤΕ ΑΚΟΜΑ?

se periptosi pou den exei eipothei mexri tora, na poume pws oi DOOMSWORD tous gonatizoun kai tous dyo mazi

πηγαίντε αλλού να τρολάρετε κύριε.

einai gnwsto tois pasi pws toso EGW oso kai oi DOOMSWORD den trollaroyme potes. se anti8esi me ALLOUS!

καλοί οι doomsword,μπαντάρα, τους αγαπάμε, τους λατρεύουμε, αλλά εδώ δεν έχουν τον τίτλο του καλύτερο ιταλικού έπικ μέταλ δίσκου στο ενεργητικό τους και θέλουν να παίξουν και τζάμπιο λι?? 8)

Θα κάνουνε ποστ και οι DOOMSWORD ?

tzabio lee PAIZOYN oi [COLOR=“Magenta”]a8litai[/COLOR], emeis PAME polemo kai noiazomaste gi auton, ouxi gia tis maxes. kata talla, o,ti post xreiazotan na ginei apo tous DOOMSWORD, exei ginei

τελευταίο οφ τοπικ για να μη μαγαρίζω το θρεντ με τριτοτέταρτους.
champion eternal πάντως ακόμα δεν έχουν βγάλει οι doomsword (κι ούτε βλέπω να βγάζουν) :roll:

τα ποστς του προηγουμενου τρολ σβηστηκαν, αυτα εδω γιατι οχι ? οεο ?

Σε λίγο, πάντα υπάρχει ένα ΝΤΕ ΤΕ


i stick in my opinion. μεγαλύτερη μπάντα οι doomsword, μέγαλύτερο pick όμως πιάσαν οι domine με αυτό το album. τα stormbringer & eternal champion δεν πλησιάζονται [-X

τι pick ρε,σιγα μη πιασαν και μπαγκετα:!:

Για κορυφη γενικα δε ξερω,αλλα ο Morby πιανει κατι κορυφες με τη φωνη του στο champion αλλο πραμα…:roll: Που ναι ενας Αλφαβητιξ οταν τον χρειαζεσαι.

ρε δε πα να βάλεται όλοι από έναν γεωργίου, οι doomsword stormbringer & eternal champion δεν έχουν γράψει :stuck_out_tongue:

εδιτ: ο morby σπέρνει ρε, ο τρόπος που τραγουδάει σαυτόν το δίσκο είναι απλά μαγικός.

LARA GARCIA ELRIC

Εχει δικιο, η τεχνη του Μορμπι ειναι για… ειδικα αυτια… ;p

Οχι ενταξει, ρισπεκτ οι Ντομινε, αλλα οχι απολυτη κορυφη που δεν τη πιανουν οι Ντουμσορντ, μη τα ισοπεδωνουμε ολα. Λετ Μπατλ Κομμενς και Ρησαουντ Δε Χορν μου αρεσουν περισσοτερο απο καθε δισκο Ιταλικου χεβυμεταλ, αλλα να πεις γουστα ειναι αυτα. Και γενικα, ελαχιστα πραγματα στη φαση των 00’ς κοντραρουν αυτα τα δυο, στα δικα μου γουστα μπαινει το ep των Ατλαντεαν Κοντεξ σιγουρα, αν και ελαχιστοι θα συμφωνησουν.

εγώ τέτοια φαλτσαδούρα μόνο από τον quorthon την ανέχομαι πάντως :lol:

οι κορόνες στο stormbringer χώνουν το 90% των έπικ τραγουδιστάδων.
είστε μικροί ακόμα για να καταλάβετε το μεγαλείο του morby :stuck_out_tongue:

Ρε στο πολλ με την καλυτερη Ιταλικη επικ μπαντα δεν εχουν ξεπερασει ουτε τους Rhapsody,τι μας τσαμπουνας.