ΗΓΓΙΚΕΝ Η ΩΡΑ

Καταρχας χεστηκα που ξινισατε τα κωλομουτρα σας,εχετε ανοιξει ο,τι καταβοθρικο πολλ υπαρχει και δεν υπηρχε αυτο(νομιζω).Παρε και συ μερος στη τιτανομαχια λοιπον.Να δηλωσω οτι στο πολ τους εβαλα αλφαβητικα,δε θελω να φαω βελος στο ματι με το καλημερα.Ποστς που περιεχουν μονο αναρθρες κραυγες,ιαχες,ουγκανισμους και κανονισματα για φαπες θα διαγραφονται.Επισης ξεχναμε τους καθαρα μπλακ era Bathory,νομιζω ειναι προφανες αυτο.Καμια αναφορα σε οποιαδηποτε αλλη μπαντα παρακαλω.Manowar και Bathory,Bathory και Manowar.

Σας λεω απο πριν οτι οι ψηφοι ειναι ονομαστικες κι ο Ελρικ λυμενος οποτε ο,τι κανετε το κανετε με δικη σας ευθυνη.

Αντικειμενικά Bathory, υποκειμενικά Manowar.

Ναι! Είμαι ο πρώτος που ψήφισα, ναι!

Η αλήθεια είναι ότι οι MANOWAR έχουν γίνει λατρεία τα τελευταία χρόνια αλλα…

[I]“People of Asa Bay…
It’s only…
Juuuust Beeeeeguuuuuuuuuuuuuuuuuuun”[/I]
&
<πιο_υπερβατικό_solo_στον_αιώνα_τον_άπαντα>

Δεν εχω ακουσει ουτε νοτα απο καποια απο τις δυο μπαντες, αλλα θα ριξω Bathory για σπασιμο. :!:

Εμένα απλά μου βγάζουν ένα γνησιότερα επικό feeling οι Bathory, αν και τους επέλεξα με δυσκολία, εδώ δε χωράνε αντικειμενικότητες.

Αφήνοντας το επικό στην άκρη, αν θέλω απλά να πιω μπύρες και να το γλεντήσω που λένε, τότε προτιμώ τους Manowar - αλλά το poll γίνεται έχοντας το επικό στοιχείο ως κριτήριο, επομένως.

τι ψηφισες ομως ρε διπλωματη ? :stuck_out_tongue:

τεραστιος σεβασμος τους Manowar (πιο πολυ για αυτο που ηταν παρα για αυτο που ειναι σημερα), πολυ αγαπημενη μπαντα, αλλα ψηφισα [B]Bathory [/B]γιατι θεωρω το Blood On Ice τον καλυτερο δισκο εβερ στο επικο μεταλλο. οποτε τον ακουω γινομαι ολοκληρος μια τριχα που ανατριχιαζει…

Μanowar. :slight_smile:

Εδω θα γινει ο ταφος σας! :stuck_out_tongue:

Bathory με διαφορα. Hammerheart ΤΟ επος!!!

ολη νυχτα κουπι στο ντρακαρ και σιγοτραγουδισμα αντερ δε ρουνς :stuck_out_tongue:

Και απο μενα Bathory,οτι πιο επικο εχω ακουσει στην ζωη μου σαν συνολο δισκου και οχι μεμονωμενα τραγουδια.

Manowar, γιατι σαν την φωναρα και το feeling του Adams δεν βρισκεις στους Bathory (γνωμη μου)!

Αν είχα ακούσει μικρός Bathory ίσως να τους ψήφιζα. Αλλά άκουσα Manowar. Οπότε…

[I]As if written in the snow, the lies, shall melt away
By the wheel of sun to cross the sky this day
Shadows may lay heavy upon the earth
But the truth, cut deep in stone, will last
Till the heavens comes tumbling down upon this world
[/I]
BATHORY ΔΑΓΚΩΤΟ

Ε νταξει.
Μπαθορυ φυσικα.

πριν το ΣΕΦ θα ψήφιζα αλλιώς, θα μου πεις οι άλλοι δε παίζανε ποτέ live… τεσπά BATHORY χαλαρά…

Παρά τα φτωχά μου ακούσματα σε μέταλ, είμαι σε θέση να πω Μπάθορι εννοείται.

++ όσοι συμμαθητές μου στο λύκειο ακούγανε Manowar, ΜΥΡΙΖΑΝΕ (no offence).

Δεν μπορεί κάποιοι θα ακούγανε και Bathory, Nut…

Αν και λατρεύω τους Bathory, έχω πάει και στον τάφο του Quorthon, ψηφίζω Manowar γιατί πιστεύω οτι δεν συγκρίνονται καν. Εξ άλλου σε σημεία ο Quorthon έχει αντιγράψει καρμπόν τους Manowar. Απλά για μένα στον επικό ήχο οι Manowar είναι πολύ μακριά από οποιονδήποτε. Κάπου πίσω τους είναι οι Bathory και οι Manilla Road, επίσης αρκετά μακριά από τους επόμενους…το αν θα κερδίσουν εδώ οι Bathory θα οφείλεται χαλαρά στην διαχρονική αντιμανογουορίλα:D

ΡΕ ΕΙΠΑΜΕ ΟΧΙ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΡΙΤΟΤΕΤΑΡΤΩΝ ΕΔΩ:!:

Να σε ρωτησω,ο ταφος του Q ειναι οντως αυτος που υπαρχει σαν αντρες στο νετ;Γιατι ειχα διαβασει καπου οτι ειναι μουφα το λοκεισον αυτο κι οτι ειναι συγγενη του η κατι.Το ροταω γιατι ειναι ο μονος ταφος μουσικου του οποιο τα ιερα χωματα θελω να επισκεφτω,να σκυψω και να φιλησω(ναι Καιτουλα που διαβαζεις τυχαια το θρεντ,σταρχιδια μου ο Μορισον).

Και τι ειναι τελος παντων αυτα τα επιχειρηματα.Ο ενας λεει θα ψηφιζα Μανογουορ αλλα εγινε αυτο στο ΣΕΦ(το αλλο που γινε το 2007 η τα περσινα δε μετρανε;;;)και η αλλη λεει μυριζανε οι μασχαλες των φιλων μου.Λες και στη μαχη για τη Βαλχαλα,οταν σου ρθει ο αλλος καταμετωπο με το τσεκουρι θα τον σταματησεις να του πεις ‘‘επ φιλε,το Ρεξονα ξεχασες’’.Μη μπλεκεται την αρτιοτητα της μουσικης με τα φθηνα συμπλεγματα σας που πηγαζουν απο τις αναμνησεις.Εδω δεν ειναι Blur vs Oasis να λεμε για μυρωδιες μανουλας και Σουπλιν,ειναι το σοβαροτερο και πιο υπευθυνο πολλ στο ΡΟΚΙΝΓΚ.ΓΡ

Βέβαια, αλλά με μπλουζάκια Manowar επέλεγαν να περιφέρουν τη βρώμα τους. Οι δικοί μου τουλάχιστον.

Όπως και να χει, μη δίνεις σημασία στο σχόλιο, φτηνή ρηχή προκατειλημμένη

αντιμανογουορίλα:D
ήταν. Να φτύσουμε και λίγο χολή, σα να λέμε.

Θέλω να πιστεύω ότι είναι ο κανονικός. Δεν ξέρω αν λέμε τον ίδιο. Κάπου σε κάποιο φόρουμ για τους bathory υπάρχει θέμα για τον τάφο, και κάποιος είχε αναφέρει και το ενθύμιο που είχαμε αφήσει. Αν δεν είναι ο κανονικός θα ναι λίγο ξενέρα…hehehe

No prob Νut…συνηθισμένοι :stuck_out_tongue: