Έρχονται!

Χρόνια πολλά ζουζούνι!!!

Nα τα εκατοστήσεις!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssseeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssss!!!

a, ναι ρε φυσικά!

μαζί με τις ευχές και το efantasto τραγουδάκι που πόσταρα λίγο πιο πάνω… περιμένω κέρασμα!!!

από την άλλη βδομάδα όμως, γιατί τώρα πήζω! χάχα :lol: :lol:

Χαχαχαχα! Σας την έφερε ο προβοκάτωρ πατήρ μου…

Τέλη μου σε ευχαριστώ ιδιαιτέρως για την τιμή!

Σας ευχαριστώ όλους πολύ πολύ φίλοι μου! Να είστε όλοι καλά! Εύχομαι να έχετε ότι επιθυμείτε πάντοτε! Να είστε καλά και εσείς και οι δικοί σας!

Τα φιλιά μου και την αγάπη μου σε όλους!

Θανάσης!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ POWERSLAVE ΚΑΙ ΣΤΟΝ EAGLEHEART ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ(ΠΟΛΥ ΔΟΛΙΑ ΕΜΜΕΣΗ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ-συγχαρητήρια…)

[size=1]ας προσποιηθούμε όλοι ότι δεν έγραψα κεφαλαία[/size]

Χρονια πολλα και στους δυο σας, υγεια, αγαπη και ευτυχια στη ζωη του καθενος!!!

Χρονια πολλα κι απο μενα και απο τον Ανχολη ο οποιος λεει: “ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΟΗΤΕ ΞΕΠΕΣΜΕΝΕ ΑΜΑΞΟΚΑΥΛΕ”. Ω ναι.

Τέλη, καμία σχέση το παιδί είναι όμορφο!

Αθανάσιε να τα εκατοστήσεις.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Eagleheart!!! Σου εύχομαι και εσένα ό,τι επιθυμείς να το αποκτήσεις!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Thanx παιδιά! Αλλά σήμερα είναι η μέρα του powerslave! 8)

τα χρονια πολλα και στους δυο…
στον Θαναση παντα τα καλυτερα, με πολλα λεφτα και υγεια… να διατηρήσεις αυτο το υπεροχο και ανεπαναληπτο ταπεραμεντο του πότη και να μου διηγησε ακομα περισσοτερες ιστοριες…οπως τοτε που ειχες πεσει χαμω και ολοι οι φιλοι σου απο πανω σου χορευαν… τον χορο της βροχής??? ή τη λιμνη των κύκνων???
στον Χρήστο (ωραιο αντρικο ονομα, αν και το γυναικειο εχει μεγαλυτερη ομορφια…), απο τις λιγες φορες που σε εχω συναντησει, ευχομαι όλα να τα εχεις στο πιατο σου, σερβιρισμενα ομορφα και σε μεγαλες ποσοτητες… ελπιζω εσυ να διατηρήσεις αυτο το σοβαρο υφος που σε διακρίνει και σε ξεχωρίζει απο αλλα ατομα της ηλικίας σου (βλ. τον πότη παραπανω…)
τέλος και στους δυο ευχομαι να αγορασετε απο ένα άλογο… και στα επομενα σας γεννεθλια να κανουμε παρτυ γκουρμε με γυναικες, αλκοόλ και παστουρμα…σπιτικο!!! 8O

χρονια πολλα καλα κ με υγεια!

Θαναση: σου ευχομαι να γινεις ο Ελληνας Vai!!! :smiley:
Eagle: σου ευχομαι να μαθεις να ακους μουσικη! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Α τωρα το ειδα, χρονια πολλα και σε σενα Eagleheart. Οτι επιθυμειτε παλικαρια, υγεια, επιτυχιες, ευτυχια.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ και στους δύο…

Thanx και πάλι παιδιά σε όλους για τις ευχές! Κυρίως ευχαριστώ τον bluezlick για την ευχή του :stuck_out_tongue: Να’σαι καλά μεγάλε και πάντα με χιούμορ! :wink:

να σε χαιρόμαστε παλικάρι μου!!!

χρονια πολλα και καλα σε οποιον γιορτάζει…πολυχρωμος και εντοιχισμενος…

@chk_chillin. μου κλέβεις τις ατάκες. παστουρμας respect 4 ever. :smiley:

Μιας και αλλαξε η μερα,
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑ Eagleheart!!! :smiley: :smiley: :smiley:

Eagleheart,χρόνια πολλά με υγεία και ευτυχία και μην ξεχνάς FOREIGNER>SURVIVOR. 8)

Επίσης χρόνια πολλά στον sirjim και σε όποιον/α άλλον/η από το forum λένε Δημήτρη/Δήμητρα! 8)