Έρχονται!

Xρόνια πολλά στους εορτάζοντες και από μένα!

Χρόνια Πολλά Eagleheart και φυσικά εκτός από όλους τους Σκορπιούς και σε ΟΛΟΥΣ τους Δημήτρηδες και τις Δημητρούλες! :slight_smile:

Xρόνια πολλά στον γίγαντα Eagleheart και στους υπόλοιπους Δημήτρηδες - Δημητρούλες

ΞΕΧΑΣΑ τα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στον ένα και μοναδικό…

[size=7]JIMLICK[/size]

χρονια πολλα στους δημήτριδες/δημιτρούλες και από εμένα!!!

Xρόνια Πολλά στον father μου… :stuck_out_tongue:

κρατα εσυ τον παστουρμα…να κρατησουν οι υπολοιποι τις γυναικες και το αλκοολ… φερτε και σ εμενα εναν αραπη να με ταίζει σταφύλι… :stuck_out_tongue:

χρονια πολλα στον ΚΑΡΒΟΥ και στους υπολοιπους Δημητρηδες και Δημητρούλες…

χρονια πολλα και στον αδερφό του Τέλη…που τον λενε Δημητρη! :lol:

Karvou -iari xronia pollla kai kala agorina mou . na pernas kala kai na apofevgeis tis kakotopies.

Xronia polla episis ston Xristo (genthlia ?) kai esi skorpidi eisai re ??? gia afto katalavainomaste ???

Xronia polla ston mpampa mou , xronia polla ston Jim_lick

kai se olous osous giortazane stis 26 , mias kai twra pou to postarw einai 27 xaxaxa

Χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες-ουσες.Είθε να έχουν υγεία και ευτυχία στην ζωή τους.

Ευχαριστώ για τις ευχές!!! Θα μου τις πείτε και αυτοπροσώπως κσι στους Gotthard (ελπίζω)!!!

Ωχ γιορταζει και ο καρβου το ξεχασα!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΡΒΟΥ!!!
Θα στις πω τις ευχες και στους Gotthard. :smiley:

Ο ΚΑΡΒΟΥ γιορτάζει όλη μέρα ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

stous Gotthard tha se piaso kai tha se pnikso sta filia tote… :lol: :lol:

:oops: :oops: :oops: :oops: :stuck_out_tongue:

stous Gotthard tha se piaso kai tha se pnikso sta filia tote… :lol: :lol:[/quote]

Ο κλασικός σπασίκλας

Τι είδους φιλιά;

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΡΒΟΥΔΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!

stous Gotthard tha se piaso kai tha se pnikso sta filia tote… :lol: :lol:[/quote]

Ο κλασικός σπασίκλας

Τι είδους φιλιά;[/quote]

στο στομα με γλωσσα… 8O 8O :lol: :lol:

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

ΝΤΡΟΠΕΣ ΚΑΙ ΑΙΣΧΗ ΣΤΟΥΣ GOTTHARD!!!

(ειπα να γίνω και γω λίγο σπασίκλας :stuck_out_tongue: )

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

ΝΤΡΟΠΕΣ ΚΑΙ ΑΙΣΧΗ ΣΤΟΥΣ GOTTHARD!!!

(ειπα να γίνω και γω λίγο σπασίκλας :stuck_out_tongue: )[/quote]

μηπως γιορταζεις κι εσυ??? :wink: :lol: :lol:

στους Gotthard θα περασουμε παρα πολυ καλα… μετα το χθεσινο ιβέντ που τραβαγα τις κοτσιδες μου, ειμαι ετοιμη να κανω την αλλαγη την επομενη Παρασκευη… και να περάσω καλυτερα…

αν δεν ήμουν παντρεμένος θα λεγα ναι… :stuck_out_tongue:

αλλά από την άλλη υπάρχει το τραγούδι ‘παντρεμενοι και οι δυο, γυρνα σε παρακαλω’… :stuck_out_tongue:

χθεσινο ιβέντ; είχες πάει ross the boss;ή καμια σχέση (μαλλον για το δεύτερο το κόβω)