Ευχαριστω κ υποσχομαι

μετα απο ολο αυτο το μπαχαλο θα θελα πραγματικα να ευχαριστισω τον lonesome( κ δεν ειρωνευομαι)
να τον ευχαριστισω γιατι καταλαβα οτι ειμαι ενα υγειες κ εν μερη ενα λογικα σκεπτομενο ατομο(κ γραφικος ε:P ).
επισης τον ευχαριστω γιατι μου αποδειξε για ακομα μια φορα οτι τα περισσοτερα ατομα που μιλαμε εδω στο Forum(συστηματικα) ειναι υγειεις ατομα που ξερουν να μιλανε να σεβονται κ να προσπαθουν να κανουν στην ακρη τα κοληματα τους για να συζητησουν.

υποσχομαι σε ολους σας οτι θα προσπαθησω να μην ξαναμαλωσω.

Kourou μπορεις αν θες να το κλειδωσεις ηθελα να το βαλω αλλου αλλα με προλαβες κ το κλειδωσες

Gillan, Gillan, Gillan, Gillan, Gillan, Gillan, Gillan, Gillan, Gillan, Gillan… :lol:

IRON MAIDEN IRON MAIDEN IRON MAIDEN IRON MAIDEN IRON MAIDEN IRON MAIDEN IRON MAIDEN IRON MAIDEN IRON MAIDEN IRON MAIDEN IRON MAIDEN

Eixe kapoia dikia o user lonesome_guitarist alla to parakane. Kai o tropos grafhs alla kai oi genikeyseis kai oi ypervoles sto telos ton ekanan na min symfwnei me kanenan. Yparxoun kapoia dikia an kai kata tin gnwmh mou liga.

Ειρήνη ρε αδέλφια δεν υπάρχει λόγος να γίνονται τέτοια ξανά.

Διάβασα όσο μπορεσα να διαβάσω 17 σελίδες από το προηγούμενο topic…

Προσωπική άποψη και όποιος θέλει την γράφει στα παπάρια του, αλλά δεν την αλλάζει ούτε ο Θεός… Καταρχήν ο Lonesome Quitarist δεν έγραψε μόνο μαλακίες για να τον βάλουμε στην μέση όλοι και να τον λοιδωρούμε… Στο θέμα με τ’ αθλητικά τάπωσε τους βάζελους και δεν είδα καμία απάντηση μ’ επιχειρήματα παρά μόνο ειρωνείες… Οι οποίες συνεχίστηκαν και στο topic για τις γυναίκες… Αναρωτιέμαι αν έστω κι ένας προσπάθησε να μπει στην σκέψη του… Ίσως ο karvou και η Ρίτσα…
Αναρωτήθηκε κανείς αν όντως προβάλλεται το πρότυπο γυναίκας που περιγράφει και στην βάση της σκέψης του έχει και ένα δίκιο…
Εγώ είδα στις δημοτικές εκλογές, ότι όλες οι άσχετες που έβαλαν υποψήφιες θριάμβευσαν…
Προσωπικά καταθέτω ότι αν έρθει στο γραφείο μου μια γκομενάρα 1.80 με μίνι και ξώβυζο θα την προσλάβω, έστω και με τρίμηνη σύμβαση ας είναι και άσχετη…
Μπορεί ο τρόπος με τον οποίο εκφράστηκε ο Lonesome Quitarist να ήταν λάθος, ωστόσο λάθος ήταν και οι ειρωνείες…
Θα μπορούσα να γράψω πάρα πολλά για τον ρόλο της γυναίκας και του άνδρα, στην σύγχρονη κοινωνία…
Αλλά βαριέμαι… Είμαι και άνδρας και γυναίκα και φασίστας επίσης
ΓΕΙΑ

Μα ρε παιδιά όπως λέει και ο πάνσοφος λαός. Αν δε στρώσεις κώλο…

Εγώ πάντως πλέον θέλω να γίνω διευθυντής όταν μεγαλώσω.

(Επίσης ως γνωστόν: Αν δεν “αγαπήσεις” τον εργαζόμενο, ψωμί στο στόμα σου δε βάζεις!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8) )

Telisvas, θα σου απαντήσω μόνο όσον αφορά τη μαλακία (με το συμπάθειο )περί “ταπώματος”.

Είπε ένα σωρό ανακρίβειες και πράγματα που έχει στο μυαλό του σχηματισμένα a priori.

Δηλαδή, σιγά μην μπαίνουμε να απαντάμε στον κόπο στη βλακεία του καθενός. Σε πολλά από αυτά που είπε απαντήθηκε είτε από τον Rychehead είτε από τον Rudolf όσον αφορά το ποδόσφαιρο. Από την άλλη δίνεις στον άλλο την αξίά που κερδίζει.

Έλεος.

Περιμέναμε τον οποιοδήποτε να μας υποδείξει από το ότι οι άντρες είναι ανώτεροι από τις γυναίκες,στο ότι μόνο ο Ολυμπιακός υπάρχει στο ποδόσφαιρο, μέχρι του ότι οι Zeppelin είναι ανύπαρκτοι μουσικά και ένα σωρό βλακείες που δεν είναι καν αστεία. Αν είσαι ελάχιστα σοβαρός άνθρωπος δεν τα λες αυτά και δεν ασχολείσαι με αυτόν που τα λέει.

Καταλαβαίνω πως καμια φορά για να υπερασπιστεί κάποιος τον εαυτό του φτάνει σε επίπεδα υπερβολής, αλλά η προσωπική μου άποψη είναι ότι υπάρχει σαφέστατο κόμπλεξ στα γραφόμενά του.

Να αποξενωθεί λοιπόν και να συνανατρέφεται με αυτούς που έχουν τις ίδιες απόψεις. Έχουμε σοβαρότερα πράγματα να κάνουμε.

Εγώ είδα ότι εσείς ειρωνευτήκατε πρώτοι… Επίσης η σοβαρότητα δεν είναι προνόμιο κανενός και δεν την έχει κατωχυρώσει κανείς a priori όπως λες…
Για μένα ποδοσφαιρκώς σας τάπωσε… Όχι γιατί είπε την μία και μοναδική αλήθεια… Αλήθειες υπάρχουν πολλές… Υπάρχουν και οι πράσινες αλήθειες… Απλά δεν τις διαβάσαμε από βάζελο user… Μόνο ειρωνείες…
Με το να τον χαρακτηρίζεις, ευθύς αμέσως γίνεσαι το ίδιο…

όπως καταλαβαίνεις.

Δεν έχω ούτε χρόνο, ούτε όρεξη…

Κι εγώ το ίδιο… Φάνηκε άλλωστε και από το πόσο ασχολήθηκα με το topic…

O telisvas έχει καποιο δίκιο.Καθησα και εγώ και διάβασα 17 σελίδες του topic και όσο και αν εγώ προσωπικά θεωρώ ότι τα πιο πολλα από αυτά που έλεγε ο Lonesome είναι απαράδεκτα και όσο και αν θεωρώ ότι με τον τρόπο του το έκανε έχασε και ότι δικιο είχε σε αυτά μου φαίνεται και εμένα ότι οι ειρωνείες ξεφύγαν.Στη τελική πιο καλά αντικρουεις κάποιον με επιχειρήματα στα όποια, αν λεεί ο άλλος παπαριές, δεν θα μπορεί να απαντήσει , παρα με οτιδήποτε άλλο.

Ελεος, θα συνεχισουμε να τσακωνομαστε μεταξυ μας???
Τεσπα αφηστε ολοι τα ταπωματα, τους Βαζελους, τους γαυρους και ολους τους αντρες τις γυναικες, ολους.

επιχείρημα είναι να στηρίζεις κάτι με τη λογική όχι με στοιχεία τα οποία μπορεί να είναι απ’το μυαλό του καθενός…
ας βάλει ένα link από site που όλα όσα λέει τα έχει γράψει κάποιος καταξιωμένος και μη οπαδός,αθλητικογράφος…
δεν νομίζω να υπάρχει σοβαρός άνθρωπος που να πιστεύει όσα είπε ο φίλος μας πέρι βάζελου κι ευρώπης…το 2002 θυμάμαι όλους μα όλους τους έλληνες φίλαθλους να αναγνωρίζουν την πορεία του παο…όπως και το 1996…όπως και στη δεκαετία του 80…μόνο για το wembley υπάρχουν ενστάσεις…
λοιπόν,αυτά πέρι “συμφωνώ με τον lonesome στο θέμα για τα βαζέλια” κλπ κλπ θα ήταν καλό να μην υπήρχαν γιατί δεν ειπώθηκαν επειδή πράγματι συμφωνείτε(αλλιώς θα τα είχαμε δει γραμμένα από εσάς) αλλά επειδή υποστηρίζετε τον οσφπ και ηχούν καλά στα αυτιά σας…
με καλή διάθεση πάντα…
:smiley:

Πάψε εσύ βρε… Έχει πλάκα…

Εμενα αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι ειδα καποια ενηλικα, υποθετω, ατομα να νευριαζουν να θυμονουν και να βριζονται (οχι για πλακα) μεσα σε ενα forum. ΠΟΥ? ΣΕ ΕΝΑ FORUM Δηλαδη ελεος, οτι και αν πει καποιος, οσο ακυρο, προσβλητικο , ηλιθιο και αν ειναι δεν θιγεσε, απλα δεν απαντας.Συνηθως θιγονται αυτοι που η δεν ειναι σιγουροι για τα πιστευω τους η ξερουν οτι αυτο που λεει ο αλλος μπορει να ειναι και αληθεια η δεν μπορουν απλα να το αντικρουσουν.Ο αλλος μπορει να κανει και πλακα.Ο telisvas εχει δικιο σ’αυτα που λεει. Και εμενα μου φανηκαν βλακειες αυτα που ελεγε ο λονεσομ σε καποια σημεια αλλα δεν μπηκα να πω ΧΑΧΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ και μετα να πω “βαριεμαι να του απαντησω σοβαρα”.Επισης τα ποστ με υβριστικους χαρακτηρισμους δεν πρεπει να σβηνονται?

:lol:

Σου βαλε εσενα κανενας το μαχαιρι στο λαιμο για να απαντησεις?

Εγώ πάντως δεν έβρισα και ήμουν κόσμιος … τώρα το πόσο κόσμιος θα είμαι από εδώ και πέρα , αυτό το αφήνω πάνω σας … ή κάτω σας.!!!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Gillan, Gillan, Gillan, Gillan, Gillan, Gillan, Gillan, Gillan, Gillan, Gillan… :lol:[/quote]

πλακα πλακα καταλαβε επιτελους οτι δεν ξερει να τραγουδαει κ ειπε να το ριξει στο γραψιμο… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

bluezlick, πλακα πλακα, ετσι οπως ειδα τον τιτλο του topic νομιζα οτι κατεβαινες για δήμαρχος. αμα δεις σκετο τον τιτλο, σαν αρχη ομιλίας πολιτικου ειναι…

Gillan, Gillan, Gillan, Gillan, Gillan, Gillan, Gillan, Gillan, Gillan, Gillan… :lol:[/quote]

πλακα πλακα καταλαβε επιτελους οτι δεν ξερει να τραγουδαει κ ειπε να το ριξει στο γραψιμο… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

μπα; τραγούδησε ποτέ και δε το καταλάβαμε;

ααα… ναι! … στο born again των Sabbath!!!
:lol: :lol: :lol: