Ευχαριστω κ υποσχομαι

χαχαχαχαχαχα
οντως!! :stuck_out_tongue:
ποτε δεν ξες ομως!
ΛΑΕ!!! :stuck_out_tongue:

Συμφωνω με Angel In Black και telisvas!
(Ναι, καθησα και διαβασα ολο το “σιριαλ”!)
Ελεγε καποιες αληθειες περι ξεκολων και ειλικρινα και εγω εχω ντραπει πολλες φορες για καποιο ποσοστο γυναικων με τετοια νοοτροπια, αλλα δεν ειναι ολοι oι ανθρωποι ιδιοι.Οπως υπαρχουν “ανηθικοι” , ετσι υπαρχουν και “ηθικοι”.Τες πα… Επαναλαμβανομενες κουβεντες λεω μιας που αυτα αναφερθηκαν πολλες φορες.Το μονο που εχω να πω ειναι peace!lol.

Α, και στο θεμα με τον “τσαμπουκα” των γυναικων, εχω να πω πως πολλοι θελουν ζορικες καταστασεις ακομη κι αν η κοπελα τους ειναι ηρεμη, ευγενικη, καλη και ολα αυτα που προαναφερθηκαν.Με λιγα λογια το θεμα ειναι τι ζηταει ο καθενας και κατα ποσο ταιριαζουν!

Αυτα. :smiley:

Καλά , δεν ειναι υπεροχο οτι συμφωνουμε σχεδον πάντα ??? Τον μαναβη βεβαια τον αφιαρεσα γιατι στους 2 , τριτος δεν χωρει … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Καλά , δεν ειναι υπεροχο οτι συμφωνουμε σχεδον πάντα ??? Τον μαναβη βεβαια τον αφιαρεσα γιατι στους 2 , τριτος δεν χωρει … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Σωστά διότι άμα έρθω κι εγώ θα επιστρέψεις άρον άρον στην γυναίκα σου, παντρεμένος άνθρωπος

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Καλά , δεν ειναι υπεροχο οτι συμφωνουμε σχεδον πάντα ??? Τον μαναβη βεβαια τον αφιαρεσα γιατι στους 2 , τριτος δεν χωρει … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
Lol! Ναι, ειναι καταπληκτικο! :smiley: :stuck_out_tongue:

… γι’αυτο και αποχωρει ομως… δεν υποχωρει! (Ας αρχισει το σφαξιμο λοιπον! :stuck_out_tongue: )
Αμα εισαι παντρεμενος δεν θελω.Για ενα καθαρο κουτελο ζω κι εγω!
:stuck_out_tongue: (Ειδες?Ηθικες αξιες και τετοια 8) :stuck_out_tongue: )

Όντως είναι πολύ παντρεμένος…

Κρίμα και ήταν καλό παιδί…

Λοιπόν , για να βαζουμε τα πραγματα στην θεση τους , ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ και απο οτι βλεπω θα κανω και πολυ καιρο να παντρευτω γιατι πολυ απλα δεν το σκεφτομαι αυτην την στιγμη μιας και ειμαι στο ανθος της ηλικιας μου. Ασε που δεν προλαβαινω κιολας … λεμε τωρα …

Βεβαια απο την αλλη ζηλευω τον Τελη που εχει κανει οικογενεια (γυναικα, παιδι) , αλλα και απο την αλλη τον λυπαμαι γιατι αυτα που λεει θα γινουν copy / paste στο σωστο ατομο και μετα ποιος ειδε τον θεο και δεν τον φοβηθηκε …χαχαχα

Για αυτο Soulthorn μην πιστευεις οτι σου λενε / λεει για μενα… γιατι πολυ απλα με ζηλευει που ειμαι τσαχπινης … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

H τσαχπινια σε ολο της το μεγαλειο… :roll: :roll: :roll:

Υποσχεθηκα στον Kourou να μην ξαναγραψω στο off topic και να γραφω μονο για μουσικη αλλα φαινεται οτι ορισμενοι οσες ταπες και αν φατε δε βαζετε μυαλο.
Βγαινοντας απο το rocking την Κυριακη προσπαθησα να ερθω σε επαφη με καποιους user ωστε να μπορεσω σε real time να τους δωσω να καταλαβουν οτι δεν εχω τιποτα με τις γυναικες σαν υπαρξεις αλλα σαν νοοτροπια.Δεν ξερω αν τα καταφερα αλλα μπαινοντας παλι λογω απουσιας λιγων ημερων βλεπω παλι τους γνωστους ασχετους και ανακριβολογους να χτυπανε…

Bluezlick σε αποκαλεσα βλακα στα προηγουμενα post μου και θα επιμεινω μεχρι να μου αποδειξεις το αντιθετο.Πηγα στη σελιδα σου και παροτι εμφανισιακα τουλαχιστον δεν δειχνεις παιδακι το εμφανισιακο δεν συνδυαζεται παντα με το μυαλο.Αληθεια το επιπεδο σου που φαινεται?Θελεις να αρχισουμε τις παραθεσεις?
Μηπως απο αυτο που ειπες για μενα oti εφταιγε η αγαμια και οχι ο Page?
Αληθεια εμενα περιμενες για να καταλαβεις οτι οι υπολοιποι user εχουνε επιπεδο?
Σε εμενα τουλαχιστον δειχνεις οτι εισαι ενας εγωπαθης βλακας που επειδη ποσταρε 2-3 ψιλοαγνωστους στην σελιδα του bluesmen πχ T-Bone Walker νομιζεις οτι διαφοροποιεισαι απο το συνολο…η διαφοροποιηση σημαινει και αλλα πραγματα…να λες την αποψη σου ελευθερα για το καθε τι και οχι να γλειφεις και να ειρωνευεσαι…οπως ο Telisvas…χιουμορ χιουμορ αλλα στα ισα και οπου χρειαζεται…αν θελεις να παρω πισω τον χαρακτηρισμο μου απεδειξε μου το αντιθετο…

Metal Laws μηπως το προβλημα τελικα ειναι οτι δεν εχω απλα καποια δικια αλλα πολλα δικια?

Ερχομαστε στον μεγαλυτερο user ολων των εποχων τον κυριο επισκιαζω-υπερτερω η οπως τον ξερετε Outshined.Ποια ειναι τα σχηματισμενα a priori στο μυαλο μου κυριε Outshined-επισκιαζω υπερτερω?Μηπως πριν απο 4 χρονια που σκοτωσατε τον Ευθυμιαδη στο ξυλο,που σκισατε το μαγουλο του Ανατολακη που δερνατε στη φυσουνα ολους τους παικτες του Ολυμπιακου και αντι να φατε -10 βαθμους,7 αγωνιστικες τιμωρια μακρια απο την εδρα σας η Μπαρτσελονα που ητανε να παιξετε Ευρωπη να περασει χωρις αγωνες στον επομενο γυρο τη γλυτωσατε με 4 αγωνιστικες κεκλεισμενων?Ο κυριος Φιλιππιδης ετοιμαζεται για προεδρος τραπεζας και ο καλος ιδιοκτητης καφετεριας απο το Χαλανδρι αξιοτιμος κυριος Σπανος μπαινοβγαινει στο ΟΑΚΑ…αυτοι ειστε…να τους χαιρεστε…
Αυτα τα πραγματα εσυ φυσικα δεν τα ειδες.Ειναι a priori σχηματισμεσνα στο μυαλο μου…
Οπως και πριν 14 χρονια τοτε που κερδισε πεναλτι ο Τσαλουχιδης στο 91 και ο Μαραγκος η γυναικα του και οι μπραβοι του καπετανιου επιτεθηκαν στη φυσουνα στους παικτες του Ολυμπιακου…η τιμωρια?ποια τιμωρια?α priori σχηματισμενα στο μυαλο τους…

Οταν λοιπον κυριε επισκιαζω-υπερτερω θα μαθεις να μιλας με επιχειρηματα θα καταθετεις τα γεγονοτα οπως εχουν τοτε θα σταματησω να σε ταπωνω…εισαι απλα αλλος ενα κλασικος Ελληνας της ειρωνειας και της ανακριβειας…
Ο Ολυμπιακος δεν υπαρχει μονο στο ποδοσφαιρο…υπαρχει σε ολα τα αθληματα…και ειναι ο μοναδικος συλλογος που κανει πρωταθλητισμο και οι ομαδες του σε ολα τα ομαδικα σπορ πλην ποδοσφαιρου εχουνε φερει τροπαια στη χωρα…ο Ολυμπαικος στην ουσια ειναι ο Ελληνικος αθλητισμος σε ογκο οπαδων…αλλα που να το καταλαβεις εσυ…

Οσο για αυτο που ειπες οτι ειμαι κομπλεξικος και με αποκαλεσες οποιοσδηποτε εσυ μαγκιτη εχεις το ακαταλογιστο και το αλαθητο του Παπα που και αυτο ακομα καταργηθηκε?Τι φανταστηκες ρε μαγκα οτι οτιδηποτε μας πασαρουν στην Ελλαδα θα το αποδεχομαι?Εχω προσωπικη αποψη για τους Zeppelin και την ειπα οπως εχω και για τις γυναικες την πολιτικη και οτι με αφορα και κινειται γυρω μου…εσυ αληθεια τα σοβαροτερα πραγματα που εχεις να ασχοληθεις τι ειναι οι αθλιοι πουθεναδες επιβαλλομενοι απο τον τυπο Trivium?
Οπως θα ειδες σε αλλο ποστ σου ειχα πει οπαδος Trivium εισαι?ε φαινεται που κατεβασα τα album τους και γελουσα…αυτη ειναι η νεα ελπιδσ του metal?και εσυ που τους ακους τι εισαι απλα ενα προβατο…ε οταν ακους οτι σου επιβαλλουνε χωρις κριτικη σκεψη ε αρα αποδεχεσαι και οτι σου πασαρουνε…γενικα…

Οσο για το αν θα απομονωθω ηδη οπως θα ειδες εχω σταματησει τα πολλα post μενω μακρια απο κει που γραφεις/γραφετε οι 5 ειρωνικοι βλακες χωρις αποψη(εσυ,Rychehead η Kingryche οπως ειναι πιο γνωστος,Rudolf,Led Zeppelin,Bluezlick) γιατι καποια στιγμη καταλαβαινεις τι παιζει…υπαρχουνε και σωστα ατομα πχ οπως ο Τελης…

Ερχομαι στον 18χρονο-rudolf και αληθεια αγορι μου μιας και εισαι επαναστατης ροκερ υπο την αιγιδα των Scorpions να σου βαλω εγω Link απο την αξιοθρηνητη πορεια του “Ευρω-Παο”?Μασημενη τροφη θελεις?Ανοιξε οπιοδηποτε βιβλιο της ιστοριας του Παο και ειδικοτερα τον τομο που κυκλοφορει στα περιπτερα και εχει ολα τα αποτελεσματα απο ολα τα σπορ Εκει θα δεις καποιες Μπεογκρατσκι,καποιες Πολονια Μπιτομ,καποιες Χραντετς και αλλες και κατι 4αρες να με το συμπαθειο.
Επισης δεν θα ασχοληθω με τις 4αρες απο τη Λα Κορουνια τις 5αρες απο Μαντσεστερ κτλ…αλλα αγορι μου τις 2 5αρες απο τη Ρεαλ που τις ειδες?τοσο μισος και κομπλεξ πια"?α και που σαι οταν νικησεις και εσυ τη Ρεαλ εστω και σε φιλικο τα ξαναλεμε…γιατι το 2002 τοτε με τη μεγαλη πορεια σας καποιος Πορτιγιο εβαλε και τον Νικοπολιδη γκολ…σας παραδεχομαι τους βαζελους ξερετε ολα αυτα τα χρονια να κρυβετε καλα τις συντριβες σας…ακομα και αυτο με τον Ευθυμιαδη το εχουμε ξεχασει σχεδον…ε ας σου το υπενθυμισω λοιπον…
αλλα η μασημενη τροφη μασημενη τροφη ε κυριε σκορπιε ολα ετοιμα τα θελουμε…ε μετα πως να εχεις κριτικη σκεψη και να μην ειρωνευεσαι οταν περιμενεις απο τους αλλους να σου υποδειξουνε πραγματα?
Αντε αγορακι και σου ευχομαι οταν φτασεις 26 να σκεφτεσαι με το μυαλο και οχι με τη γλωσσα…ξερεις εσυ…

Κατι προς τον Therion.Therion το Ιραν και το καθε Ιραν ειναι συμβολικο.
Αν θελεις ομως να μιλησουμε ρεαλιστικα το Ιραν ειναι μια χωρα ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ σε οτι αφορα τις λειτουργιες των νομων.Μπορει να εχει ενα αωρο ελαττωματα σαν κρατος στο σεβασμο των γυναικων,των ανθρωπινων δικαιωματων κτλ αλλα οι νομοι εκει εφαρμοζονται…με το βουρδουλα εστω?εφαρμοζονται ομως…εδω αληθεια σε ενα κρατος οπου ο καθενας κανει οτι γουσταρει οπου εδω τιμωρουνται μονο οι αδυναμοι τι καταλαβαμε που ολα αυτα τα χρονια ειμαστε μπας κλας ξεφραγο αμπελι?
Αφου ειναι στη φυση του ανθρωπου ο βουρδουλας…ειναι στη φυση του ανθρωπου να σκεφτεται πονηρα και να κανει την πουστια…οταν λοιπον εγω μιλουσα για τις γυναικες σχολιαζα καθαρα την γυναικεια νοοτροπια και οχι ανεπιτυχως οπως με κατηγορουσαν/καποιοι καποιες οτι θεωρουσα ολες τις γυναικες που…εκτος απο τη μανα μου και τις κατα καιρους γκομενες μου…ελεος…
Η γυναικα μπορει στα πιο παλια χρονια να ετρωγε ξυλο απο τον αντρα αλλα ητανε καθαρα λογω του κομπλεξ του αντρα αυτο επειδη ηξερε οτι ουσιαστικα η γυναικα κρατουσε το σπιτι για αυτο και οι σωστοι αντρες θαυμαζαν και μακαριζαν τις γυναικες τους…σημερα αληθεια με την αγορα εργασιας και με ολα αυτα η γυναικα-γυναικα που πηγε?
Για αυτο σου λεω οτι σημερα και η γυναικα χρειαζεται βουρδουλα…που μεγαλωνουν τα παιδια με τις ντανταδες-Ουκρανεζες…
Οσο για το Ιραν παρολο που δεν εχουνε να φανε εγκληματικοτητα μηδεν σχεδον…εκλεψες?παει το χερι απο τον αγκωνα και κατω…βιασες?παει το…οχι σαν εδω που κανει ο καθενας οτι θελει και τον εχουμε και στη φυλακη και τον ταιζουμε…γραφικος?τα γεγονοτα αλλα λενε…η οπως στην Ουκρανια που σκοτωνανε κοσμο και οταν τους πιανανε και λεγανε θα φατε ισοβια λεγανε αυτοι ωραια τουλαχιστον θα εχω να φαω ενα πιατο φαι…

Θα ηθελα να ευχαριστησω με τη σειρα μου τον Τελη ο οποιος ειναι και γαμω τα ατομα,τον Sirjim για το ωραιο περιοδικο αλλα με λαθος εξωφυλλα,τον Kourou που μου εβγαλε το ban και την Illusion που με τα επιχειρηματα της εδειξε αυτο που ελεγα οτι υπαρχουνε εστω ακομα λιγες σωστες γυναικες-γυναικες…

Οσο για την αγια ειρωνικη-χωρις αποψη πενταδα-Rychehead,Rudolf,Led Zeppelin,Bluezlick και Υπερτερω επισκιαζω-Outshined παλικαρια ειναι τιμη μου να με λενε μισογυνη ατομα σαν εσας που απλα κοιτανε να γλειψουνε παρα να πουνε την αποψη τους και συνεχειστε τις ανακριβειες και υποσχομαι οτι ολο και καπου εδω γυρω θα ειμαι για να σας επαναφερω στην ταξη.

Kourou και Monte παρακαλω πολυ να μην σβηστει και ναι σε σημεια που ειμαι τπερ του δεοντως ειρωνικος επιτηδες το εκανα γιατι δεν παει αλλο με καποιους.

Κατι τελευταιο:Αν ας πουμε ολα αυτα που ποσταρα εγω για γυναικες κτλ τα ελεγε για πχ ο Kourou θα τολμουσε ο κυριος υπερτερω και η παρεα του να ειρωνευτουνε?Θα λεγανε απλα οχι Kourou αυτο δεν ειναι σωστο κτλ.Ειδες κυριε Therion ποσο μετραει η εξουσια?Μαγκιες ολοι μονο εκει που τους παιρνει…ας δω και καποιον επιτελους να κανει μαγκιες εκει που δεν τον παιρνει…

απο οτι καταλαβα υπηρξε ποδοσφαιρικη κοντρα ,(την εχασα να παρει), πλακα κανω ,λοιπον για οτι λεμε ολοι υπαρχουν τα αντιστοιχα 'αντ-επιχειρηματα ’
οπου η συζητηση ειναι ατελειωτη.
Δεν κρυβω οτι ειμαι πρασινος , πιστευω οτι ολες οι ομαδες στο ελλ. πρωταθλημα ειναι αναλογικα με τις επιτυχιες τους το ιδιο βρωμικες . Δεν υπαρχει το εμεις τα παιρναμε δικαια εσεις αδικα . Αυτο που υπαρχει ειναι η προοδος των μεθοδων .
Τωρα τα πραγματα γινονται πιο οργανωμενα απο οτι στην δεκαετια του 70 π.χ.
Ξερετε πως επαιζαν Προπο ,την δεκαετια του 70 ? Περιμεναν μεχρι τελευταια στιγμη να μαθουν αν τα τσακωσε τελικα ο ταδε παικτης της ταδε ομαδας , και επαιζαν το αναλογο σημειο !! Για τετοιες δοξες μιλαμε .
Θα πω ορισμενα πραγματα ,που ειναι αντ-επειχηρηματα σε αυτα που διαβασα

  • μυθος Webley / ας ηταν στημενο λοιπον ακυρη η συμμετοχη σε τελικο , και οι
    δυο επομενες επιτυχιες ,οι 2 ημιτελικοι ,ειναι επισης οι δυο κορυφαιες συλλογικες
    στιγμες στο ποδοσφαιρο ,αρα παλι τιποτε δεν αλλαζει.
    Επισης , πριν καποια χρονια κυκοφορησε ολοκληρος ο αγωνας , ο τελικος
    Αjiax-Pao του 1971 . Αν ισχυαν οσα λενε , η μια ομαδα θα ηταν ηταν η καλη ( ΑJiax ) και η μια η ‘σπρωγμενη’ , που δεν αξιζε να παει τελικο .Ετσι λοιπον , εκει θα ειχαμε την διαφορα δυναμικοτητος στον αγωνα να φαινεται , αντιθετα ομως αν δειτε αυτο το ματς ,θα δειτε οτι σε μεγαλο μερος του αγωνα ο Παο ειχε το ελεγχο ! Το σκορ μαλον τον αδικει .Αρα και αυτο ειναι ενα αντιθετο στοιχειο
  • κοσμος
    κανεις δεν αμφισβητει οτι ο Οσφπ εχει περισσοτερο κοσμο .Αυτο εχει 2 αιτιες .
    α. οτι ο Οσφπ ειναι η ομαδα του Πειραια , εχει δηλαδη το 100% σχεδον μιας πολυ
    μεγαλης πολης ,πραγμα που απο μονο του το φερνει στην πρωτη θεση .Ο Πειραιωτης ,οπως και ο Θεσαλονικιος θεωρει τον εαυτο του κατι ‘ιδιαιτερο’ , οποτε
    δεν θα μπορουσε ποτε ενας Πειραιωτης να ειναι ομαδα Αθηνας . Αντιθετα οι κατοικοι της Αθηνας , λογω του τεραστιου και απροσωπου της πολης αυτης , δεν
    αγαπανε τοσο την πολη τους .Μιλαμε για την πλειψηφια .Ετσι ο κατοικος της
    Αθηνας στην ουσια δεν αισθανεται Αθηναιος .,και ετσι γινεται ανετα Οσφπ,Παοκ,
    κτλ .
    β.το μεγαλο ‘ρευμα’ του ξεκινησε τις δεκαετιες 50-60 οπου ο Οσφπ ειχε συνεχομενα πρωταθληματα,και ηταν η εποχη που ο κοσμος διαμορφωνε φιλαθλη αποψη.
    Την εποχη εκεινη ο Οσφπ , ειχε ‘αγκαζε’ την μια θεση στον τελικο του πρωταθληματος αφου ειχε αντιπαλο στον ομιλο Πειραια τον Εθνικο ,ενω στον ομιλο Αθηνας , ειχαμε να κονταροχτυπιουνται Αεκ Παο (με πολυ ισχυρους τοτε
    Απολλωνα-Πανιωνιο ) .Με τον νομο των πιθανοτητων ,ετσι λοιπον αναγκαστικα
    τα περισσοτερα πρωταθληματα θα πηγαιναν Πειραια . Αφου στον τελικο 9 στις 10
    θα ηταν ο Οσφπ , ενω Παο η Αεκ 5 εναλαξ ,και ‘εξουθενωμενοι’ .
  • μεγαλος κοσμος
    ξερετε ποια ειναι η 5η φιλαθλη δυναμη στην Αγγλια ? Η Liverpool .Διαφωνει κανεις οτι ειναι η κορυφαια Αγγλικη ομαδα ? Ξερετε ποια ειναι η δευτερη δημοφιλεστερη ομαδα στην Γερμανια ? Η Salke . Μηπως απο τις επιτυχιες της ? Ο κοσμος ειναι
    σημαντικο στοιχειο αλλα δεν δειχνει παντα την αξια της ομαδας ,αλλα ειναι θεμα που προερχεται και απο αλλους παραγοντες .
  • βαζελες - οι περισσοτεροι δεν ξερουν τι σημαινει ο χαρακτηρισμος αυτος , και
    νομιζουν οτι εχει πονηρη εννοια .Λοιπον οσοι το νομιζουν αυτο κανουν λαθος .
    Παμε πισω στην δεκαετια του 50-60 . Εκει λοιπον ειχαμε την μοδα των βρεγμενων
    μαλλιων(σαν τα gel σημερα, αλλα αντι για gel χρησιμοποιοησαν βαζελινη) και χτενισμενων προς τα πισω .Οπως καταλαβαινετε
    οι μοδες του εξωτερικου εφταναν πιο ευκολα στις γειτονιες της Αθηνας παρα του
    Πειραια (που τοτε και μονο τοτε )ηταν εργατοπεριοχες . Ετσι λοιπον στα ματς Οσφπ-Παο , εφθαναν ομαδικα φιλαθλοι του Παο , οπου καθοντουσαν στην ιδια
    κερκιδα , και το θεαμα ηταν πολλα κεφαλια , με βρεγμενα μαλλια που ‘γυαλιζαν’.
    Ετσι οι υπολοιποι , βλεποντας το θεαμα αυτο ,τους κολλησαν το προσωνυμιο βαζελες . Αυτο ιστορικα .
    Εχω παρα πολλα ακομα να πω , δεν ξερω αν το τοπικ ειναι και το σωστο , αν οχι
    ας διαγραφει . Απλα θελω να πω οτι προσωπικα εχω σιχαθει το ελλ ποδοσφαιρο ,
    θεωρω αστεια την επιχειρηματολογια ,ειμεις καναμε αυτο εσεις εκεινο , καθως για ολα υπαρχει αντιλογος .Ελπιζω να μην ‘τσαντισα’ κανεναν ,δεν ειχα σκοπο αυτο

AMAN!
Rychehead πες μου πως δεν είσαι αυτός!!!

Να με συγχωρείς, δεν πα να λες ότι θέλεις περί ταπώματος, που μου παραπέμπει σε νοοτροπία γυμνασίου, ειλικρινά δεν έχω όρεξη αδερφέ να ασχοληθώ μαζί σου…

Δεν μπορώ ρε φίλε να κάνω διάλογο μαζί σου. Αλήθεια, απαξιώ. Κανένας δεν σε προκάλεσε και ό,τι προέκυψε οι υπερβολικές σου απόψεις το δημιούργησαν.

Απλά, φιλικά, σου λέω να χαλαρώσεις λίγο όσον αφορά τα πιστεύω σου.

Lonesome_Guitarist ειπε:

Βγαινοντας απο το rocking την Κυριακη προσπαθησα να ερθω σε επαφη με καποιους user ωστε να μπορεσω σε real time να τους δωσω να καταλαβουν οτι δεν εχω τιποτα με τις γυναικες σαν υπαρξεις αλλα σαν νοοτροπια.Δεν ξερω αν τα καταφερα αλλα μπαινοντας παλι λογω απουσιας λιγων ημερων βλεπω παλι τους γνωστους ασχετους και ανακριβολογους να χτυπανε…
.

Illusion σε παρακαλω ποσταρισε το συγκεκριμμενο log του msn που σου μιλαγε ο Lonsome … για να μην το κανω εγω … και να σταματησει να το παιζει θυμα και οτιδηποτε αλλο . Αρκετα με την παρτη του , και το παραμυθι σου πεστο σε κανα παιδακι… Αντε γιατι αντε !!!

γιατι πολυ απλα δεν το σκεφτομαι αυτην την στιγμη μιας και ειμαι στο ανθος της ηλικιας μου.

Σωστα, εισαι μπουμπουκακι… μην σε καταντησουν γαιδουραγκαθο! :stuck_out_tongue:

Για αυτο Soulthorn μην πιστευεις οτι σου λενε / λεει για μενα… γιατι πολυ απλα με ζηλευει που ειμαι τσαχπινης …

LOL!Τσαχπινογαργαλιαρηηηη !!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Οχι κοιτα, αν την εχεις πολυ καιρο την κοπελα πρεπει να την αποκαταστησεις!
Κι αμα θες, εγω κουμπαρα! (Αν βεβαια το εχεις ταξει αλλου, γινομαι και στο πρωτοτοκο δεν με χαλαει! :smiley: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: )

Θα συμφωνησω σε αυτο που ειπες παντως για το οτι αν ελεγαν κατι που ξεφευγει ατομα που ειναι καιρο στο φορουμ και γνωριζονται με αλλους χρηστες του,η αντιδραση θα ηταν πολυ πιο χαλαρη.Αλλα παλι πιστευω θα υπηρχαν συνεπειες,αυτο το φορουμ ειναι δημιουργημα καποιου/καποιων και σιγουρα δεν θα το αφησει να γινει μπουρδελο…
Τεσπα,ας το ληξουμε.Α και κανε λιγο πιο μικρα ποστ ρε συ Lonesome…!

Μπουμπουκακι δεν θα πει τιποτα…να φανταστεις οτι ουτε φρονιμiτες δεν εχει βγαλει καλα καλα… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Κοιτα να με αποκαταστησει δεν θελω γιατι εγω κι αν βρισκομαι στο ανθος της ηλικιας μου…αν γινοταν ομως ποτε εγω το μονο που θελω ειναι τον Τελη κουμπαρο…χαχαχαχαχα την κουμπαρα ας την αποφασισει ο Αngel… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εγω ενα εχω να πω!'Η μικρος καλοπαντρεψου, ή μικρος καλογερεψου!
Οποτε μην καθεσαι!Παμε να ραψουμε νυφικο! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

χαχαχαχαχαχαχα μπα ειναι πολυ νωρις ακομα για μενα…σε καμια πενταετια λεω να το ξανασκεφτω…
[size=1](ασε μην μου παθει και τπτ ο angel ακουγωντας για γαμους και πανηγυρια)χαχαχαχαχαχααχα[/size]

Καλα, δεν σε πιεζω αλλο!Οταν το αποφασισετε, χτυπα καμπανακι να παμε για ραψιμο!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:smiley:

ΜΕΡΙΚΟΊ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΈΧΟΥΝ ΘΡΑΣΟΣ!
8O
Τι είδαν τα ωραία μπιρμπιλωτά πράσινα ματάκια μου!

Εντάξει, τώρα και θύμα!

Εγώ θέλω να καταγγείλω τον Lonesome, που δεν με ευχαρίστησε παρόλο που ύστερα από όλο αυτό κάθισα πόσες ώρες στο msn για να υποστώ τις βλακείες και από κει!

Οκ… ban στον unholy! Δεν έχω λόγια!