Ευχαριστω κ υποσχομαι

Δε με λες, Lonesome_Guitarist, ήρθες εδώ να γράψεις για τα κόμπλεξ σου; Υπάρχουν κι άλλα fora για αυτό… Αλλά το nickname σου εξηγεί τί τραβάς κι εσύ!! Άιντε γιατί πολλά είπες και δεν έχεις κανένα δικαίωμα να εκφράζεσαι έτσι και να γενικολογείς για μια ομάδα στην οποία ανήκει η μάνα σου, η γυναίκα και η κόρη σου!!! Και να θυμάσαι ότι οι επιλογές μας μάς χαρακτηρίζουν, άρα αν οι γυναίκες που ξέρεις εσύ είναι στο μοτίβο που περιγράφεις, φωτογραφίζεις τον εαυτό σου! Πώς θες μετά να σε πάρουμε στα σοβαρά;;;

AMAN!
Rychehead πες μου πως δεν είσαι αυτός!!!

Να με συγχωρείς, δεν πα να λες ότι θέλεις περί ταπώματος, που μου παραπέμπει σε νοοτροπία γυμνασίου, ειλικρινά δεν έχω όρεξη αδερφέ να ασχοληθώ μαζί σου…

Δεν μπορώ ρε φίλε να κάνω διάλογο μαζί σου. Αλήθεια, απαξιώ. Κανένας δεν σε προκάλεσε και ό,τι προέκυψε οι υπερβολικές σου απόψεις το δημιούργησαν.

Απλά, φιλικά, σου λέω να χαλαρώσεις λίγο όσον αφορά τα πιστεύω σου.[/quote]
Οχι δεν ειμαι ο αυτος, μην ανυσηχεις. ΣΥμφωνω με οτι εγραψε ο Outshined και η deathbitch, τερμα! =;

ουφ!
ανησύχησα προς στιγμήν.

That’s all folks…

Στιχος απο ελληνικο ασμα …
Δεν παντρευομαι , δεν παντρευομαι
εγω δεν νοικοκυρευομαι …

ασε που δεν μπορω να το κανω και στις θαυμαστριες μου :roll: :roll: :roll: :roll: …

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Όχι, Ανδρέα, μη!! Αν και χειρότερα είναι να κόψεις τη χαίτη από το να παντρευτείς… Ξέρεις πόσες θαυμάστριες έχασε ο Jon έτσι;;

στις ποιες; :stuck_out_tongue: :roll:

στις ποιες; :stuck_out_tongue: :roll:[/quote]

Στις θαυμαστριες του καλε…ααααα δεν το ξερεις?Τωρα ετοιμαζουμε με την rock sugar να φτιαξουμε και επισημο φαν κλαμπ για να μπορουμε να του δειχνουμε συνεχως την αγαπη μας.Ειναι τοσο τσαχπινης ο ατιμος… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

στις ποιες; :stuck_out_tongue: :roll:[/quote]

Στις θαυμαστριες του καλε…ααααα δεν το ξερεις?Τωρα ετοιμαζουμε με την rock sugar να φτιαξουμε και επισημο φαν κλαμπ για να μπορουμε να του δειχνουμε συνεχως την αγαπη μας.Ειναι τοσο τσαχπινης ο ατιμος… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

πρέπει δηλαδή να τρέμουν ο Ρουβάς και ο Τσαλίκης! (εγω τους λέω ο Κουβάς και ο Χαλίκης :stuck_out_tongue: )

βασικά πιστεύω πως με άλλο τρόπο θα θελε να του δειχνατε την αγάπη σας…γκουχ γκουχ… :stuck_out_tongue: :oops:

Με ολους τροπους θελουμε κι εμεις…αλλα επειδη μαλλιοτραβιομαστε τωρα ποια θα ειναι πρωτη,δευτερη κλπ κλπ λεμε να μπει ενα προγραμμα και μια ταξη με το φαν κλαμπ, να ξερουμε και τι μας γινεται… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Με ολους τροπους θελουμε κι εμεις…αλλα επειδη μαλλιοτραβιομαστε τωρα ποια θα ειναι πρωτη,δευτερη κλπ κλπ λεμε να μπει ενα προγραμμα και μια ταξη με το φαν κλαμπ, να ξερουμε και τι μας γινεται… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

δηλαδη…Angel_In_Black = sex idol;;;

[size=1]κατσε μπας και βγάλω κανα φραγκο απο αυτη την ιστορία[/size]

γκουχ γκουχ…αμα θέλετε λογιστή για τα καταστατικά…εγω εδω τριγυρω θα μαι…

[size=1]χεχεχεχε…επόμενη στάση, καραϊβική!!![/size]

Κι εγω λογιστρια ειμαι…αλλα αν θες να βοηθησεις με ποσοστο επι των συμμετοχων πολυ ευχαριστως…γιατι η αληθεια ειναι οτι εχω πηξει τις τελευταιες μερες…

Καραιβικη εεεε? Ωραια η Καραιβικη…κι εγω θελω να παω,οποτε κατι θα κανουμε :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

μες στη μουρνταριά και την κομπίνα είσαι…άρα σίγουρα είσαι του λογιστικού κλάδου!!! :stuck_out_tongue:

ΚΑΡΑΪΒΙΚΗ ΣΟΥ ΡΧΟΜΑΙ!!!

:stuck_out_tongue:

Νορβηγια σε λιγο θα ειμαι εκει και με πολυ καλη παρεα… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[size=1]Καραιβικη θα παω αργοτερα… με τις επομενες εισπραξεις [/size]:wink: :wink: :wink:

Νορβηγια σε λιγο θα ειμαι εκει και με πολυ καλη παρεα… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[size=1]Καραιβικη θα παω αργοτερα… με τις επομενες εισπραξεις [/size]:wink: :wink: :wink:[/quote]

Tα φιορδ να έβλεπα μόνο…Τυχερή… 8)

Αν ειναι να μου στεναχωριεσαι να σε παρουμε μαζι…το αλκοολ να αντεχεις κι ολα τ’αλλα θα τα βρουμε…Μα καλα ακομα εδω εισαι;
Αντε ντε μην χαζευεις ετοιμαζε βαλιτσες… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αν ειναι να μου στεναχωριεσαι να σε παρουμε μαζι…το αλκοολ να αντεχεις κι ολα τ’αλλα θα τα βρουμε…Μα καλα ακομα εδω εισαι;
Αντε ντε μην χαζευεις ετοιμαζε βαλιτσες… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Η πολλή δουλειά τρώει τον αφέντη…δυστυχώς… 8)

6 μήνες μέρα,6 μήνες νύχτα.Αυτά είναι… 8)

Εμεις την νυχτα θελουμε…η μερα δεν μας ενδιαφερει
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εμεις την νυχτα θελουμε…η μερα δεν μας ενδιαφερει
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

ROCK THE NIGHT!! :wink:

δεν χρειαζετε να αποδειξω σε κανεναν αλλα κ ειδικα σε σενα τπτ!
αν ειμαι βλακας επειδη δεν συμφωνω μαζι σου οκ ειμαι βλακας παιδακι εγωπαθης κ οτι αλο θες εσυ! αν το επιπεδο μο φαινετε απο τον τροπο γραφω κοιτα λιγο τον εαυτο σου. πλεον δεν ξερω τη φταιει με την παρτι σου φιλε ειληκρινα! εσυ απλα μου απεδειξες οτι τα οι users εχουν επειπεδο(εκτος απο αυτους πους τους αρεσει ο Gillan :stuck_out_tongue: ) εγω δεν νομιζω τπτ φιλε εσυ τα νομιζεις ολα! ναι ειρωνευομαι ειδικα αυτους που με βριζουν! γιατι δεν θελω να τους βρισω(με νιωθεις ε ? :wink:)
ΓΛΕΙΦΩ? δλδ τι θες να πεις? για μιλα… εσυ που τα λες στα ΙΣΑ…