Το ντρρρρρρρριιιιιινννννννν

Ειναι σπανιες οι μερες που ξυπνω μετα τις 9.00 ακομη και μετα απο ξενυχτια…
Και παρόλο που τελειωσα το σχολειο και υποτιθεται πως πρεπει να λιωνω στον υπνο, συμβαινει το αντιθετο!! Κοιμαμαι αργα και ξυπνω νωρις!
Εννοειται βεβαια πως δεν χρειαζομαι ξυπνητηρι διοτι ειμαι ξυπνητηρι απο μονη μου…
:?

αυτό το είχα παλιότερα…
γυρνούσα σπίτι από ξενύχτι μεθυσμένοι και όλα τα συναφή στις 9 και στη μια ήμουν όρθια…

ωραία χρονια!
τώρα χρειάζομαι το θωρώ… .αν έχω και δουλειά και κάνω να κοιμηθώ και δυο τρεις μέρες…

τότε χρειάζομαι ολόκληρη μέρα σαπίσματος.

oyf… μεγάλωσα.
:lol:

ενα απο τα πιο σπαστικα πραγματα!
μου εχει καταστρεψει καταπλικτικες στιγμες… :wink: :stuck_out_tongue:

Εγώ πάντα ξυπνάω 8 ώρες αφου κοιμηθώ…Όταν όμως έχω ασύμαντα πράγματα να κάνω ( π.χ.μάθημα) απλά ξανακοιμάμαι.Ξυπνητήρι δεν βάζω ποτέ γιατί μου τη σπαει απίστευτα(εκτός από την εξαταστική γιατί εκεί δε με περνει να γίνει μ#$%ια)

Πιάστε ω ρε το ξυπνητήρι και πετάξτε το με δύναμη πάνω στο κουνούπι!!! λιώστε τα και τα 2!!! 2 σε 1!!!

Εσυ μας προτινεις πρακτικοτατες λυσεις!!! :slight_smile:
Με ενα σμπαρο δυο τριγωνια!!! :slight_smile:

Kαι το ξυπνητήρι θα σπάσει και το κουνούπι θα την κάνει οπότε άκυρο… 8)

Μα το ξυπνητηρι θελουμε να σπασει! Δεν ειναι τελειως ακυρο. Μια χαρα λυση ειναι η καλυτερη! 8)

Bασικά, τα κινητά μας θα σπάσουμε και ακόμα και αν πετύχουμε το κουνούπι, ΠΑΝΤΑ υπάρχει και δεύτερο στο δωμάτιο… :frowning:

Bασικά, τα κινητά μας θα σπάσουμε και ακόμα και αν πετύχουμε το κουνούπι, ΠΑΝΤΑ υπάρχει και δεύτερο στο δωμάτιο… :([/quote]

Αυτο το ποστ εχει πολλες ερμηνιες!!! :o

οέο? Ελπίζω να μην υπάρχει κανά αισχρό νοήμα… :stuck_out_tongue:

“Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν…” :wink: :wink: :wink: 8) :stuck_out_tongue:

Εγω αν και στον υπνο θεωρουμαι βοδακι :stuck_out_tongue: οταν εχω να κανω κατι απο το αγχος μου μηπως δεν ξυπνησω, τις περισσοτερες φορες σηκωνομαι πριν χτυπησει το ξυπνητηρι!Οποτε ειμαι καλυμμενη! :stuck_out_tongue:

(Μου εχει μεινει τραυμα γιατι στην Πρωτη Λυκειου, στην μονοημερη για Αιγινα με ειχε παρει ο υπνος και ενα ολοκληρο πουλμαν περιμενε εμενα για μιση ωρα… :roll: Τραγικες στιγμες! :stuck_out_tongue: )

Ακολουθει αναλυση:
Για να εχεις και αλλα κινητα στο δωματιο μπορουν να συμβαινουν διαφορα καποιο απο τα παρακατω:
Ερμηνια1. Να εχεις γυναικια παρεα το βραδυ και να εχει το κινητο της στο δωματιο
2. Να ησουν με φιλους και να ειστε ολοι στο ιδιο δωματιο ξαπλωμενοι να κοιμαστε μετα την υπερβολικη καταναλωση αλκοολ το προηγουμενο βραδυ.
3. Να εισαι ψωναρα και να εχεις πολλα κινητα για να εισαι “in”
4. Να εισαι τσιπης και να ζητας απο τους φιλους σου να σου δινουν τις παλιες τους συσκευες που ειναι για πεταμα και εσυ επειδη ειναι ευαλωτες και χαλανε ευκολα να εχεις παρει πολλες με αυτον τον τροπο για να μην μεινεις ποτε χωρις κινητο.
5. Να κλεβεις κινητα και να πηγαινεις καθε πρωι στο Μοναστηρακι για να τα πουλησεις.
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εισαι θεος! IN RYCHEHEAD WE TRUST!!! :smiley: :stuck_out_tongue:

Ακολουθει αναλυση:
Για να εχεις και αλλα κινητα στο δωματιο μπορουν να συμβαινουν διαφορα καποιο απο τα παρακατω:
Ερμηνια1. Να εχεις γυναικια παρεα το βραδυ και να εχει το κινητο της στο δωματιο
2. Να ησουν με φιλους και να ειστε ολοι στο ιδιο δωματιο ξαπλωμενοι να κοιμαστε μετα την υπερβολικη καταναλωση αλκοολ το προηγουμενο βραδυ.
3. Να εισαι ψωναρα και να εχεις πολλα κινητα για να εισαι “in”
4. Να εισαι τσιπης και να ζητας απο τους φιλους σου να σου δινουν τις παλιες τους συσκευες που ειναι για πεταμα και εσυ επειδη ειναι ευαλωτες και χαλανε ευκολα να εχεις παρει πολλες με αυτον τον τροπο για να μην μεινεις ποτε χωρις κινητο.
5. Να κλεβεις κινητα και να πηγαινεις καθε πρωι στο Μοναστηρακι για να τα πουλησεις.
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Ερμηνεία μία και μοναδική:

Δε διάβασες σωστά τι έλεγα :lol: Πάντα υπάρχει και δεύτερο κουνούπι στο δωμάτιο. Όχι δεύτερο κινητό :lol: Έγραψες!!! :lol: (Ετοιμάσου για μπάλα :wink: )

Ξεθαβω.

Το καλυτερο ξυπνητηρι ειναι το Larocca. Σε ξυπναει παντα την ωρα που πρεπει και θα ξαναχτυπησει ακομα κι αν το κλεισεις στον υπνο σου 10 φορες. Το μονο ελαττωμα ειναι οτι καμια φορα χτυπαει χωρις να το εχεις προγραμματισει και ενω θες να σαπισεις στον υπνο.

Εγώ άμα θέλω να ξυπνήσω και όχι να ξανακοιμηθώ το βάζω στην άλλη άκρη του δωματίου ώστε να αναγκαστώ να σηκωθώ … ε άμα σηκωθώ θα με πιάσει κατούρημα όποτε πάει ξυπνήσει …

βέβαια μετά από μεγάλα ξενύχτια δεν πιάνει ούτε αυτό :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: οπότε λέω του πατέρα μου να με παίρνει τηλ. μέχρι να του απαντήσω … #-o

μια φορά που κοιμόμουν κι έβλεπα ένα επικό όνειρο (σε κάποια μάχη της μέσης γης δεν θυμάμαι ποια ) χτυπάει το τηλέφωνο και ξυπνάω τελικά όχι μόνο ξανακοιμήθικα αλλά είδα και την συνέχεια …

:lol: :lol: :lol: εγραψες

[COLOR=“purple”]Ναι, είμαι! :smiley: :stuck_out_tongue:
Φχαριστώ!

Αναπληρώνω για το ελάττωμα μου…
Σε ξυπνώ ενώ θες να σαπίσεις στον ύπνο για να λιώσεις από τα γέλια!
Επίσης πρέπει να πεις ότι σε ξυπνώ ότι ώρα θες, ακόμη και όταν αυτό σημαίνει πως ξυπνάω και εγώ για να σε ξυπνήσω.
Αυτά για το δικό σου ξύπνημα…που μου είναι εύκολο…:wink:
Το δικό μου, μου είναι πολύ δύσκολο…
Βάζω πάντα τουλάχιστον 5 ξυπνητήρια…
Παζαρεύω με την ώρα… δύο ή περισσότερα νωρίτερα για να τα κλείσω,ένα την ώρα που πρέπει να ξυπνήσω,ένα λίγη ώρα μετά…και τέλος ένα για το σημείο που ή θα σηκωθώ ή απλά θα τα κλείσω όλα και θα συνεχίσω να κοιμάμαι…:roll: [/COLOR]

Larocca…το ξυπνητήρι που δυσκολεύεται να ξυπνήσει:lol: :stuck_out_tongue: