Το ντρρρρρρρριιιιιινννννννν

:lol2:
Ωχ,ναι!
Αυτά είναι… δεν υπάρχουν άλλα ξυπνητήρια τόσο καλά όσο εγώ…:lol:

Εγω ξυπναω καθε πρωι στις 7.30 + 10 λεπτα αναβολη. Για ξυπνητιρι εχω το κινητο μου και οποιο τραγουδι εχω βαλει να με ξυπναει απλα το εχω μισησει και δεν το εχω ξανακουσει… Το πρωινο ξυπνημα ειναι δημιουργια του διαβολου, το πιστευω πολυ ανετα.Τις περισσοτερες φορες προτιμω να πεθανω παρα να σηκωθω αλλα δεν γινεται αυτο το θαυμα με τιποτα. [-X

Best post ever. Στα ορη στ’αγρια βουνα το διαολοξυπνημα:!:

Εγω τωρα που σταματησα τη δουλεια, ξυπναω οποτε θελω!Εκτος αν εχω να κανω καμια εξωτερικη δουλεια πρωινιατικο και πρεπει να το ενεργοποιησω.Εχω βαλει να λαλει ο κοκκορας για ηχο (ετσι, στη φυση!:stuck_out_tongue: ) και δεν υπαρχει περιπτωση να μην ξυπνησω.Απο τοτε, εχω μισησει τους κοκκορες και τα κοτοπουλα!:stuck_out_tongue:

Συμφωνω με τον niko!Το πρωινο ξυπνημα ειναι τρισαθλιο!Οταν πηγαινα για δουλεια, σηκωνομουν απο τις 7 και ελεγα απο μεσα μου παντα “Λιγο ακομα”:stuck_out_tongue: και τετοια!

Ρε πλεον το σιχενομαι τοσο πολυ το ξυπνητηρι που ξυπναω πιο πριν απο μονος μου για να μην το ακουσω να χτυπαει. 8O
Σε λιγο θα τρελαθω ετσι οπως παω. Μολις ξυπναω πεφτουν οι απαραιτητες καταρες και χριστοπαναγιες σε αυτους που με αναγκαζουν να δουλεψω και μετα ειμαι ΟΚ. Εγω σταματαω την δουλεια 31 Δεκεμβριου αλλα δεν θα χαρω για πολυ. Παω στρατο Φεβρουαριο…:thumbdown:

Kάθε μέρα έχω πρωινό μάθημα στη σχολή. Λεοφωρείο στην σωστή ώρα μέσα σε δύο εβδομάδες μαθήματος έχω προλάβει μόνον δύο φορές…

Εγώ ξυπνάω στις 7 και συνήθως σηκώνομαι στις 7:20. :?

Δεν ειναι ανθρωπινες ωρες αυτες! Τι καλα ητανε Σαβ/κο 2 pm ξυπνησα και τις 2 μερες. Ξαναγινα ανθρωπος για λιγο #-o

Εμενα δεν μου την σπάει το ξυπνητηρι όταν χτυπάει… μου την σπάει που η παλιοώρα δεν περνάει για να φτάσει να χτυπήσει το ευλογημένο! :blush:

Καθε μερα 6:49…αχ…που ναι οι καλες μερες…του υπνου…

νοσταλγια…σνιφ…σνιφ…

Ακριβώς?:lol: :stuck_out_tongue:

Mία μέρα είχε ξυπνήσει 6:50 και άργησε :lol: :lol:

Eγώ είμαι των 7:15

:lol3: :lol3: :lol3:

XAAXXAXAXAAXAXXAXAXAXAXAXAXAAX

Κι εγώ των 7:15…και το μισώ θανάσιμα…5 λεπτάκια ακόμηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

Τα οποία γίνονται 1 ώρα στο τέλος…Την εχω πατήσει έτσι πολλές φορές…:lol:

΄Να το ξέρω να μην κανονίσουμε συνάντηση πρωι γιατι θα με στήσεις!

Σημερα ειχα βαλει ξυπνητηρι στις 8.30 για να διαβασω. Σηκωθηκα 11 παρα…

Τελικά δεν το έπαθα μόνο εγώ!!!:yahoo::yahoo::yahoo:

ναι,και?:-s