Μπαλα-Βια-Ξυλο στην Θεσσαλονικη

Λοιπον στα γρηγορα να μαζεψουμε ατομα για καμια μπαλιτσα. Ανοιξα νεο θεμα γιατι το υπαρχον απευθυνονταν σε Αθηναιους και δεν βγαζαμε ακρη οι υπολοιποι. Δηλωστε συμμετοχες ναουμ.

οταν είδα τον τιτλο, νομιζα οτι θα αναφερεται σε τραμπουκισμους/χουλιγκανισμους στην θεσσαλονικη…

βασικά δεν έπεσα τρελά έξω… :stuck_out_tongue:

καλη μπάλα ωρε!

Ρε φιλος, μπαλα παιζουμε, μπαλλλα. Ξυλο και βια δεν θα χε? Λαρισα θα τα κανουμε τα γηπεδακια. Εσυ εισαι μεσα?

καλη φαση! αλλα εχω αποσυρθει… :wink:

Ελα και κατσε τερμα ρε παπαρα. :frowning:

τερμα με τπτ γιατι αμα χτυπισω κανα χερι θα καταστραφει η καριερα μου… :stuck_out_tongue:
μετα ρε σ ειμαι κ εργαζομενο παιδι…

χουμ. το κόβω λίγο χλωμο, καθώς μένω αθήνα. :stuck_out_tongue:

…αλλά και θεσσαλονικη να μουνα, πάλι δε θα ρχόμουνα. :stuck_out_tongue:

προτιμώ το μπασκετ. :stuck_out_tongue:

led_zeppelin έπεσες σε άμπαλους!!!

:roll: :roll: :roll: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :roll: :roll: :smiley: :smiley:

Γαμιεστε ρε Αθηναιοι, μονο εσεις απαντατε. :frowning: Λοιπον για να ενθαρρυνω τα παλικαρια μας, μεχρι στιγμης ειμαστε:
Εγω
Therion
Bonjovigreece
Adaris (δεν το ξερει αλλα θα ρθει)
Shadowcaster
legolas

Δεν σας εξιταρει η ιδεα οτι θα σας μαθω λιγη μπαλα? :frowning:

πρωτον, δε λες πάλι καλά που απαντάμε και μεις και μένει το τοπικ ζωντανό;

και δεύτερον, αμα λες τέτοια (σαν την τελευταια προταση), δε βλέπω να παιρνεις απάντηση :stuck_out_tongue:

Κοίτα τους τρυφερούς φλώρους από τη Θεσσαλονίκη, που θέλουν να έχουν και άποψη και για το πώς ονομάζονται τα καλαμάκια και τα πίτα γύρο!!!

Εδώ φοβούνται να παίξουν μπάλα!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ρε φιλος, αμα σε στειλω μετα κασετα με τις καλυτερες μας φασεις θα πλυνεις το στομα σου με σαπουνονερο γι’αυτα που εκστομισες?

Led αν μου πληρώσεις τα εισητήρια για να ερθω από την Κρήτη ερχομαι και εγώ… :smiley:

Na katsw egw terma pou eimai kalh kai apexw 2 wres apo Salonika?? :oops: :oops:

Στο εξης απανταω μονο σε οσους κατοικουν Θεσσαλονικη, οι υπολοιποι τον παιρνετε και εχετε βλενορροια.

επειδη μαζευετε καλος κοσμος για πια μερα λετε?

Ρε κατσε να βρουμε 10-12 ατομα και κανονιζουμε ανετα ποια μερα θα παμε. Εγω παντως δεν εχω προβλημα, εκτος κι αν εχω σχολη εκεινη την ωρα. (Λογικα δεν θα παμε πολυ αργα, μεσημεροαπογευμα)

Τα ματς των μεταξυ των Αθηναιων του φορουμ γινανε βραδυ, εσεις αμπαλοι παιχτε μεσημεροπρωινοαπογευμα, εδω εμεις ειμαστε υψηλου επιπεδου, γινονται τα παιχνιδια με ωραρια Champions League (γιατι εκει θα παιζαμε ολοι αν θελαμε να γινουμαι επαγγελματιες. ΑΜΠΑΛΟΙ!!!

LOL!

μεχρι στιγμής εχεις βρει με το ζόρι 2! καλή συνέχεια…θα ναι κοπιαστική… :stuck_out_tongue:

6 ειμαστε,και με την προσθηκη της Nightmare ως Μπουφον θα γινουμε 7 :smiley:

Φυσικα και θα παμε βραδυ ή τουλαχιστον αφου εχει πεσει ο ηλιος.Μεσημεροαπογευμα…τι φλωριες ειναι αυτες!