Μπαλα-Βια-Ξυλο στην Θεσσαλονικη

οντως. ειναι ψιλοξενερα να παιζεις με νταλα ήλιο…εκτος αν σουρουπωνει, που κατι παει κι ερχεται.

HELLO??? 5 η ωρα βραδιαζει! :confused:

ναι οντώς…έχουμε μεινει σε ρυθμους καλοκαιριου φαίνεται… :?

Να δω πότε θα γίνει και η μεγάλη και επική αναμέτρηση Αθήνας-Θεσσαλονίκης… 8)

Εγώ διαιτητης! 8)

[size=1]γκουχ γκουχ…λοιπον…ας αρχίσουν οι προσφορες απο τα 100 ευρω…[/size]

Τεροβίτσα τρέμε… :lol:

δεν καταλαβαινω τι υποννοειτε κυριε… :roll: :stuck_out_tongue:

κανεις λες και ειναι πλειστηριασμος…

[size=1]ο Davidian προσφέρει διακοσια…υπάρχει κανεις που να δινει τρακοσια; λοιπον…διακόσια, μια…διακόσια, δυο…[/size]

Ο Angmar διαιτητής…Τέρμα,τελείωσε,τελεσίδικο… :lol:

υποσχομαι να ειμαι οσο πιο δικαιος, εντιμος και καθαρος διαιτητης γίνεται! 8)

[size=1]που σε Davidian…τα διακόσια σε εικοσαευρα…ξέρεις εσυ…[/size]

Αμα σφυρίξεις υπέρ δίνω και 500 ζεστά ζεστά (είμαι καπιταλόσκυλο εγώ) :lol:

500 ειπες εεε;;;

χουμ…

λοιπον:

ανακοινωση εκ μερους της διαιτησιας:

Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ DAVIDIAN (απο που εισαι είπαμε; ) ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΛΟΓΩ ΑΣΕΒΩΝ ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΩΝ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ. ΕΠΙΣΗΣ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΥΠΟΒΙΒΑΖΟΝΤΑΙ 5 ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ, ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 300 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ.

κραταμε καθαρό το ποδοσφαιρο. οχι άλλη βια και χρηματισμοι (κατεβαινε τα 500 τωρα…)

Α.

Ετσι για να μην ξεχνιομαστε.

Μπάλα-Βία-Ξύλο. Βάλε και ένα Sex δίπλα και σου λέω εγώ τι θα γίνει!

ελα να σου κανουμε αγνο ερωτα! :stuck_out_tongue:

Άσε ρε. Τι ξέρετε εσείς από αγνό έρωτα να ουμ; Σαλόνικα, πόλη του έρωτα…my ass!!! :wink:

δεν ειναι μονο του αγνου ερωτα… :wink:
εσυ διαλεγεις κ παιρνεις… :stuck_out_tongue:

Να μην ξεχνιομεθα. Ερχονται γιορτες και τυποι σαν τον Turin και ελπιζω τον Shadowcaster γυρνανε σπιτακια. Μπαλα επειγοντως, δεν παει αλλο. Δωστε νεα πνοη στο θεμα. Τα νεα μελη να δηλωσουν συμμετοχη. Μπαλα. Κλαδεματα. ΜΠΑΟΚ.

Ναι ρε μι αμπαλίτσα είναι το ιδανικό!!!Άντε να δούμε πότε θα το στήσουμε!Εγώ γουστάρω ένα ματσάκι
Αθήνα-Θεσσαλονίκη
ή έστω
ποζέρια-“άγρια” μέταλλα!!!

Υ.Γ. ΑΕΚ κρίμα.Πουτάνα ΜΙΛΑΝ!!!ΑΕΚ κρίμα.Πουτάνα ΜΙΛΑΝ!!!ΑΕΚ κρίμα.Πουτάνα ΜΙΛΑΝ!!!ΑΕΚ κρίμα.Πουτάνα ΜΙΛΑΝ!!!ΑΕΚ κρίμα.Πουτάνα ΜΙΛΑΝ!!!ΑΕΚ κρίμα.Πουτάνα ΜΙΛΑΝ!!!ΑΕΚ κρίμα.Πουτάνα ΜΙΛΑΝ!!!ΑΕΚ κρίμα.Πουτάνα ΜΙΛΑΝ!!!ΑΕΚ κρίμα.Πουτάνα ΜΙΛΑΝ!!!ΑΕΚ κρίμα.Πουτάνα ΜΙΛΑΝ!!!ΑΕΚ κρίμα.Πουτάνα ΜΙΛΑΝ!!!ΑΕΚ κρίμα.Πουτάνα ΜΙΛΑΝ!!!ΑΕΚ κρίμα.Πουτάνα ΜΙΛΑΝ!!!ΑΕΚ κρίμα.Πουτάνα ΜΙΛΑΝ!!!ΑΕΚ κρίμα.Πουτάνα ΜΙΛΑΝ!!!ΑΕΚ κρίμα.Πουτάνα ΜΙΛΑΝ!!!

Προτινω να γινει το ματς θεσσαλονικη-Αθηνα οταν ανεβουμε εμεις οι Αθηναιοι στη συμπρωτευουσα για να δουμε Europe, τι λετε???
Διπλο στη Σαλονικη, Αθηνα ολε ολε!!!

Ψήνομαι αλλά σημειοταίον είμαι σχετικά άμπαλος… :lol: