Μπαλα-Βια-Ξυλο στην Θεσσαλονικη

:lol: :lol: :lol:

Γαμάτη η ιδέα του Κώστα!
Πάμε πάνω να τους κλείσουμε το σπίτι!!!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μη χαλιεσαι, θα παιξω εγω και για σενα. :stuck_out_tongue:

Ε καλα ρε παπαρες Αθηναιοι, εσας περιμεναμε να μας πειτε για Αθηνα-Θεσσαλονικη? Εξυπακουεται πως θα παιξουμε μολις ανεβειτε. Εσεις ειστε πολλοι αλλα εμεις ειμαστε βαρβαροι. Και ΜΠΑΟΚ.

χμ…

Όταν λέμε σε Led να κεράσει όταν ανέβουμε, τότε ο Led λείπει. Όταν μιλάμε για μπάλα, τότε ο Led είναι μέσα… :roll: :roll: :roll: :roll: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πέρα από την πλάκα, απευθύνομαι στους προέδρους της ομάδας (Cozy, monte) πείστε Unholy με Dyinfreedom να ανέβουν Θεσσαλονίκη, γιατί αν και είμαι παικταράς, οι τοξίνες που θα μαζέψω εκείνες τις μέρες στον οργανισμό μου, δεν θα με αφήσουν να αποδώσω το 100% και δύσκολα θα πετύχουμε το πολυπόθητο διπλό… Πρόεδρε φέρε παίκτες!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(είμαι και γαύρος, άρα δε ξέρω τι είναι το διπλό…) :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

=D> =D> Αν και εγώ είμαι Αρης…

Ε, ετσι εξηγειται.

Ε, ετσι εξηγειται.[/quote]

Πήγαινα γυρεύοντας… :roll:

Τελικά πήγατε ρε;

Ουτε για 2χ2 μονο μπασκετ δεν εχουμε ατομα ρε…

Παντε για μπασκετ που ψηνεται και ο Σάκης …Όλο και κάποιος θα Βρεθεί

Και για μπασκετ ειμαι μεσα. Οποιος θελει ας μας πει εδω περα. Εγω με τον Σακη κι ολοι οι αλλοι μαζι.

εσενα σε θελω αντιπαλω να σε τρελανω στα φυστικια!:stuck_out_tongue:

__Για μπασκετάκι είμαι μέσα!! :smiley:

__Αρκεί βέβαια να βολέψει… Μάλλον απο Τετάρτη έως Κυριακή (Πέμπτη - Σάββατο πιο σίγουρο, για τον επόμενο μήνα αυτό), θα είμαι Θεσσαλονίκη. Οπότε είμαι μέσα με τα 1000. 8)

Ναι αλλα χτες σου μιλουσαμε απο το μσν του ανχολη και μας εγραφες. :frowning:

__Ελα ρε, ήσουν κι εσύ? Τότε δε θα τον έγραφα… εε! Εννοώ πως δεν ήμουν στον υπολογιστή ρε! :stuck_out_tongue:

__Σοβαρά τώρα, δεν ήμουν στο pc, έξω ήμουν (είμαι Θεσ/νίκη και αύριο ξαναφεύγω) και τα βρήκα τα μηνύματα όταν επέστρεψα… :frowning:

Ξεθαβω μιας και αυξηθηκαν οι Θεσσαλονικεις. Λοιπον, ποιος ειναι μεσα για 5η Ιουλιου? (Ενδεικτικα η ημερομηνια, θα εχει τελειωσει το ροκγουεηβ και πολλες εξεταστικες)

Λεω στανταρ ατομα:
Εγω
Θεριο
Bonjovigreece
Adaris
Bluezlick

Και περιμενω απαντησεις απο:
Shadowcaster
Crabsody
Starstruck
λοιπους συμπολιτες.

Μη γαμηθει ο Διας και δεν παμε ε. Κριμα.

Τι εννοείς;
Στην επική αναμέτρηση Αθήνας-Θεσσαλονικής,εγώ με ποιους θα είμαι(που είμαι κ στη μέση)

Αν εισαι καλος, με μας που ειμαστε λιγοι.

Το κανω κουοτ για να ειναι πρωτο πρωτο στη σελιδα:

Αν και δεν το θυμόμουν, καλή φάση!

Έφτασαν οι διακοπές και όλοι το διαλύσαμε.Αλλά λίγη μπάλα πρέπει να σας μάθω.Να το κανονίσουμε για Αύγουστο ή Σεπτέμβρη που θα έχουμε μαζευτεί όλοι Σαλονίκη και θα είμαστε φρέσκιοι?Νικολάκη κανόνισέ το οκ?