Οι Φάτσες μας

Πως βολεύει, να σου στείλω το PayPal μου??

(Είμαι λίγο “κομμένος” αλλά δείξτε κατανόηση, είναι από την αναμνηστική!)

17 Likes

Ατυχησες, τα λεφτα θα πανε σε καποιον καλο σκοπο, ευχαριστω για την συνεισφορα σου!
Δεν ειπα οτι θα τα δωσω στα μελη :stuck_out_tongue:

2 Likes

20 Likes

Δεν διευκρινίστηκε άρα πάει υπέρ του επιτιθέμενου!!! Ας είναι, το δέχομαι :sunglasses:

2 Likes

Ωχ ο Λουκ Σκαηγουοκερ!

3 Likes

Να πω την αμαρτία μου, δεν είμαι σίγουρος αν θέλω να βλέπω τις φάτσες των λοιπών συμμετεχόντων εδώ μέσα ή όχι. Είμαι εντελώς διχασμένος.

Νομίζω ότι δημιουργείς μία εικόνα στο μυαλό σου, η οποία (προφανώς) και απέχει παρασάγγας από την πραγματικότητα όταν αποκαλύπτεται η φάτσα. Δεν μιλάω για απογοητεύσεις κ.λπ., αλλά -τουλάχιστον εγώ- νιώθω ένα περίεργο συναίσθημα βλέποντας το πώς είστε. Ελπίζω να γίνομαι κατανοητός, ίσως και να είμαι υπέρμετρα ρομαντικός ή/και ιδιότροπος.

Ανεξαρτήτως των προαναφερθέντων, αν και όποτε «ισιώσει» η κατάσταση, έχω ονειρευτεί τη διοργάνωση ενός bbq με αγαπημένες μουσικές (το έχω σχεδιάσει στο μυαλό μου, μάλιστα), ενός αγώνα μπάσκετ ή ενός καφέ / μίας μπύρας κ.λπ. (ενδεχομένως και σε κάποιο ταξίδι μου ανά την Ελλάδα ή την υφήλιο) με τα περισσότερα παιδιά από εδώ μέσα. Δεν βάζω τις συναυλίες, επί τούτου, για τους ευνόητους λόγους επικοινωνίας και συνθηκών γνωριμίας. Μπορεί να «τρωγόμαστε» κάποιες φορές, αλλά θεωρώ ότι υπάρχει πολύ αξιόλογη «πάστα» εδώ μέσα.

Επίσης, η αλήθεια να λέγεται… Θα το είχα σκεφτεί δύο φορές στο παρελθόν να μπω σε διαδικτυακές προστριβές με τον @QuintomScenario (επαναλαμβάνω: aka David Draiman meets Ralf Scheepers) π.χ., διότι αν τα φέρει η ζωή να συναντηθούμε κάποια στιγμή και ροπιάσει, δεν με βλέπω να γλιτώνω εύκολα! Χιουμοριστικά το λέω, ε; Το ξέρω ότι δεν είσαι της βίας!

Συγχωρέστε μου τα ανωτέρω δυσνόητα ή/και δακρύβρεχτα, ε; Ας ελπίσουμε να τα πούμε κάποια στιγμή από κοντά.

13 Likes

Κλαιω.

Βασικα δεν εχω ερθει σε βιαια επαφη ποτε με ανθρωπο.
Και ουτε θα. Οχι απλα δεν ειμαι της βιας, ειμαι carebear.

Καταλαβαινω τι λες, κατα τα αλλα, αλλα ολα συνηθεια ειναι εν τελει.

ΥΓ. Το σωστο meeting ειναι 7χ7 μπαλιτσα και μετα σουβλακια

5 Likes

Quintom - πρώην τρόφιμος st. Quentin, νυν χαρλεας

Pargalatsos - μεταφραστής Ζεσουαλδο Φερειρα

Martian - double στον Θορ

Sofa_King - επαγγελματίας σκληρός καριολης

Greektrooper - personal trainer

chemist - δρυιδης

11 Likes

Τάκλιν δηλαδή δεν παίζει;
Έστω ένα δυναμικό τζαρτζάρισμα. :smiley:

Εγκρίνω πάντως, αν και το 7χ7 φοβάμαι ότι θα με στείλει με τριπλό διάστρεμμα και 5-6 θλάσεις μετά από τόσα χρόνια.

Εν τω μεταξύ, πρόσφατα μάθαμε ότι ο Μ.Ο. ύψους στο forum ξεπερνάει το 1,90, ξέρω 'γω, και οι φανατικοί επιμένουν για μπάλα και όχι για μπασκετάκι!

4 Likes

Είστε όλοι λάθος.
Στην ηλικία μας (40) το σωστό άθλημα είναι τα βελάκια ΜΑΖΙ με μπύρες και σουβλάκια

11 Likes

βελακια τι ειπες τωρα…εχω δεκαετιες να παιξω…501 νομιζω το ελεγαν το παιχνιδι… :stuck_out_tongue:

με 1.65 που ειμαι εγω το πιο πιθανο ειναι να κραταω τους κουβαδες με τον παγο και τις μπυρες παρα την μπαλα του μπασκετ…lol

1 Like

Έχει διάφορα 301, 501 και κάποια άλλα που δε θυμάμαι

1 Like

Σκουφάκι της γυναίκας αφού αυτό έπιασα πρωινιατικα στα σκοτάδια τσεκ
Υγρά ματιά από το χασμουρητό τσεκ
Μασκουλα τσεκ
Ακουστικά 3 ευρώ σαν ν ακουω από πηγάδι τσεκ
Θολή φωτο λογο λακκούβας στον δρόμο κ αναπήδηση του λεωφορείου τσεκ
Ροκινγκ φόρουμ τσεκ
Stress ο ήχος της ανασφάλειας τσεκ

24 Likes

Φοράς την μάσκα ανάποδα

Είναι mirror η κάμερα ρε

Κάτι έχω υποψιαστεί αλλά δεν μπήκα στον κόπο να βεβαιωθώ

1 Like

Μιας και ο Sofa_King έβαλε φώτο από την αγαπημένη του πόλη σε συναυλία και έχω μπει σε Muse zone εδώ και λίγες εβδομάδες, κάνω κι εγώ το ίδιο για το Βερολίνο το 2016

Το πριν

Το μετά

και τα παρελκόμενα (χωρίς να πιάσει τόπο το πλακάτ γαμώ)

262884933_454415412782658_6512938916452725551_n

Στη φωτό πάνω φαίνεται και το διαστημικό ποντίκι που έπαιζα fm κρυμμένος μέσα στις κουβέρτες, 10/10

22 Likes

Μιας και βαζετε φωτο απο αγαπημένα μέρη, μια προχτεσινή από την Μινας Τιριθ της Τρικούπη

28 Likes