Είναι η ιδέα μου...?

Είναι η ιδέα μου ή τελευταία μιλάμε [size=6]μόνο[/size] για μπάλα ? ?

:? :? :? :?

Μήπως να αλλάξουμε ονομασία κ στο forum…??

Γυναίκες ΕΝΩΘΕΙΤΕ !!! Ας μιλήσουμε για μόδα!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

γαμώ τις εμφανίσεις οι φετινές του ΠΑΟ…ειδικά η φωσφοριζέ…

:lol: :lol:

να ερθω κ εγω μαζι σας? :stuck_out_tongue:
την μπαλα την βαριεμε οσο τπτ αλλο στον κοσμο…
22 χαζοι κυνηγανε μια μπαλα κ αλλοι ποσοι εκατομυρια τους βλεπουν κ πλακωνονται στο ξυλο…

Όλοι δεκτοί!!! 8) 8)

να ερθω κ εγω μαζι σας? :stuck_out_tongue:
την μπαλα την βαριεμε οσο τπτ αλλο στον κοσμο…
22 χαζοι κυνηγανε μια μπαλα κ αλλοι ποσοι εκατομυρια τους βλεπουν κ πλακωνονται στο ξυλο…[/quote]

την ιδια ακριβως αποψη εχει για την μπαλα και η μανα μου :wink:

Γιατί η ανδρική μόδα είναι πιο normal από τη γυναικεία;;;;

Δεν είναι πιο normal…

είναι πιο απλή!!

Δεν έχουν να σκεφτούν πολλά για να ντυθούν να βγούν , ούτε αξεσουάρ , ούτε τπτ…

:evil: :evil:

αρκεί να τους κάνουν και να ταιριάζουν τα χρώματα :stuck_out_tongue:

Δεν είναι πιο normal…

είναι πιο απλή!!

Δεν έχουν να σκεφτούν πολλά για να ντυθούν να βγούν , ούτε αξεσουάρ , ούτε τπτ…

:evil: :evil:

αρκεί να τους κάνουν και να ταιριάζουν τα χρώματα :P[/quote]

Στις βιτρίνες αυτά… Έχεις δει πώς ντύνονται μερικοί;; Φοράνε ό,τι βρουν μπροστά τους, κολλάνε και το μαλλί με ζελέ και βγαίνουν… :roll:

και αυτό είναι normal ?

Αύτο απλά επιβεβαιώνει το γεγονός το ποσό σημαντικό το θεωρούν να είναι καλόγουστα ντύμένοι…χαχαχαχαχαχα

:lol: :lol: :lol:

Και ξέρεις πιο είναι το ποιο γελοίο ?

ότι αν δουν μια κοπέλα να είναι ντυμένη εξίσου “προσεχτικά”
όσο αυτοί…την κοιτούν καλά καλά , με στυλάκι , "πού πας ρε έτσι ? ? "

:evil:

Και τα καγκουράκια που σε κοιτάνε όλο θεωρία, έχουν και άποψη!! Φοράνε και όλο το μπουκάλι άρωμα, AXE πάντα σύμφωνα με τη διαφήμιση… :wink:

Αλλά και εμείς τώρα το παρατραβάμε ώρες ώρες, λες και πάμε σε δεξίωση ντυνόμαστε και το μαλλί… κομμωτηρίου… :lol: :lol: :lol:

Yeaaaah!!! Ετσι!!! ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΞΥΛΟ.

Κοροϊδεύαμε τόσα χρόνια τις γυναίκες, αλλά γίναμε και εμείς Μετροσέξουαλ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Το χειρότερο είναι αυτοί που κάθονται 2,5 ώρες μπροστά στο καθρέπτη φτιάχνοντας τα μαλλιά τους έτσι ώστε να μοιάζουν … αχτένιστα. 8O 8O 8O Το γνωστό ως “επιμελώς ατημέλητο” look. (Και εγώ αχτένιστος είμαι μια ζωή, αλλά έχω γίνει έτσι από το μαξιλάρι μου…)
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ωραίο πράγμα το μαξιλάρι…

και που να δεις το πάπλωμα :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τις πρώτες ώρες που έχεις ξυπνήσει και σχεδόν τα πάντα γύρω σου είναι πιο κρύα από το κρεβάτι σου, τότε καταλαβαίνεις την αξία που έχει ένα καλό πάπλωμα 8) 8) 8) 8)

Πάντως, Rangel, αν θες, εγώ είμαι μέσα στη συζήτηση για μόδα. Θα ανακαλύψεις ότι και η γλώσσα των ανδρών μερικές φορές στάζει δηλητήριο… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Η μόδα είναι κάτι τόσο ανυπόφορο, που χρειάζεται να το αλλάζουμε κάθε έξι μήνες

Μπα η δικια μου μοδα, δεν εχει αλλαξει ποτε, το ιδιο λετσος κυκλοφορω παντα!!!

Το εχουμε διαπιστωσει αυτο… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ευχαριστω πολυ!!! :stuck_out_tongue:

Τον Θεο, που με εκανε καλο ανθρωπο και λεω παντα την αληθεια… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: