Είναι η ιδέα μου...?

Eγώ φοράω ότι νομίζω ότι μου πάει βάσει χρώματος κυρίως … δλδ μαύρα, μωβ, λαδί, ροζούλια…
:lol: :lol: :lol: :lol:

Κι εγω οτι μου παει φοραω…δλδ μαυρα,χαχαχαχαχαχα :stuck_out_tongue:

και εγώ ότι με κάνει λούτρινο :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Κι εγω οτι μου παει φοραω…δλδ μαυρα,χαχαχαχαχαχα :P[/quote]
εμένα πάλι το δικά μου μαύρα, αν τα παρατηρήσεις στο σκοτάδι… γίνονται πολύχρωμα… :lol:
[size=1](ανάλογα με το πόσο και το τι έχεις πιεί)[/size]

montecristo δεν την αλλάζουμε την μόδα … την ανανεώνουμε … χάχα

Μαρία μου εσύ είσαι κούκλα k σου πάνε όλα!!!

:wink: :wink: :wink: :wink: 8) 8) 8)

:oops: :oops: :oops: :oops:

επιλογος

Λοιπον,δεν θα μιλησω για την μοδα [παρ’ολο που η μονη σχετικη θα ελεγα πως ειμαι εγω,μιας και τοσα λεφτα δωσαμε στις σχολες]… αλλα τερμα τα γελια και ας μιλησουμε σοβαρα!

Ριτσα μου ξερεις πολυ καλα γιατι ασχολουνται μονο με την μπαλα τις τελευταιες μερες εδω μεσα…
αλλα ας πουμε τα πραγματα επιτελους ως εχουν… οπως εκανε και ο Unholy και σας χαιρετησε.

Χωρις να θιξω προσωπα και λοιπους συγγενεις, ειναι καμποσος καιρος που το φορουμ εχει αλλαξει και εμας που το συνηθισαμε αλλιως δεν μας χωραει πια ο τοπος.
Δεν ειναι επειδη θεωρω τον εαυτο μου “παλια” γιατι αλλοι ειναι πολυ περισσοτερο καιρο απο μενα εδω μεσα…
Δεν ειναι πως ημαστε “κλικα” ή η “παρεα των 5”… μα μονο 5 ημαστε?!
Αλλα, ρε παιδια… γιατι εχουν φυγει οι περισσοτεροι “παλιοι”?
Οχι,μονο τωρα… αλλα και πιο πριν…
Το να ωριμασει κατι δεν ειναι κακο… ομως οταν παραωριμασει το φρουτο, πεφτει απο το δεντρο. Μη το ξεχνατε αυτο.

Καποιοι μπορει να θελουν να το κανουν πιο σοβαρο… ίσως να ασχολειται και μονο με την μουσικη?! ΟΚ, ευχαριστω αλλα δεν θα παρω αλλο.
Δεν ειναι η ζωη μας ΜΟΝΟ μουσικη…
Δεν ειναι η ζωη ΜΟΥ μονο μουσικη και συγκεκριμενα απο τον χωρο του rock και του metal εχω φυγει χρονια, αλλα τωρα πια [μιας και το ειχα δηλωσει εξ αρχης αυτο] βλεπω πως αυτο ειναι “κακο”.

Καλη η σοβαροτητα ρε παιδια… αλλα η “σοβαροφανεια” ειναι αυτη που τρωει, σαν καρκινομα τον κοσμο… και αυτη ειναι που -κατα βαθος ελπιζω να μη συμβει- θα φαει και το φορουμ.
Για μενα εχει χασει την ζωντανια του.
Τι να κανουμε… δεν ασχολουμε και με το ποδοσφαιρο, ωστε να εχω και κατι αλλο να πω.

Αρα με αυτο το post θα κανω και το τελευταιο μου login και καπου εδω θα σας χαιρετησω…
χωρις κακια σε κανεναν…
Μονο με λιιιγη στεναχωρια, για τον τροπο που αλλαξατε και θελησατε να αλλαξετε και εμας.

γεια σας, λοιπον.

p.s. και επειδη τα αισθηματα δεν ειναι ασχημα [τωρα πια] κατι τελευταιο: εσεις καταφερατε να κανετε αυτο που θελατε [με οποια προεκταση και με οποια αποτελεσματα της αποφασης σας] αλλα εμεις καταφεραμε πολυ καλυτερο!

λοιπόν…

Με έχετε εκνευρίσει απίστευτα…:evil: :evil: :evil: :evil:

Δεν μου λέτε , αν βγείτε όλοι τι θα κάνουμε εδώ μέσα ???

σνιφ…

Μόλις μπήκα …

σνιφ…

Καλά… θα τα πουμε στο msn… …χιχιχι

Είσαι θεά…
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Μάλιστα. Απ’ό,τι φαίνεται τελευταία, είναι πολύ της μόδας αυτό το “τελευταίο post”.
Αν πιστεύεις πως κάτι έχει αλλάξει και αυτό σε χαλάει, περιμένεις λίγο καιρό για να βεβαιωθείς, και αν πια είσαι σίγουρος, αποχωρείς χωρίς τυμπανοκρουσίες και μεγάλα λόγια.
Δε μπορώ να καταλάβω πως από τη μία μέρα στην άλλη αφήνεις κάτι το οποίο υποτίθεται πως έχεις αγαπήσει (με τη light έννοια του όρου “αγάπη”). Αν νοιάζεσαι για αυτό, επιμένεις και προσπαθείς να συζητήσεις και να διορθώσεις αυτά που θεωρείς κακώς κείμενα. Ή φεύγεις για λίγο καιρό και επιστρέφεις όταν πιστεύεις πως αυτά που θεωρούσες λανθασμένα έχουν διορθωθεί, ή όταν καταλάβεις πως τελικά ίσως και εσύ ο ίδιος/α να υπερέβαλες λιγάκι. Αλλά φαίνεται ότι είναι και λίγο μαγκιά αυτό το βαρύγδουπο “Τελευταίο post”.
Στην τελική δεν είδα κανέναν να κάνει κουβέντα για το τι τον ενοχλεί και τι θα ήθελε να αλλάξει. Με τη μία λέμε “γεια” και δεν αφήνουμε και κανένα “παράθυρο” επιστροφής για να μη μας πουν και τρυφερούς. Λες και σας βρίσαμε την οικογένεια.
Τέλος πάντων. Όποτε θέλετε να επιστρέψετε, εμείς εδώ θα είμαστε και θα σας δεχτούμε μετά χαράς.
Καληνύχτα!

δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό που γίνεται ειληκρινά… δηλαδή πιστεύεις ότι το φόρουμ σοβαρεύει… εξαιτίας ποιων? μπορώ να σου πω πως εγώ όσο καιρό είμαι εδώ μέσα νομίζω ότι όσο πάει γίνεται όλο και πιο offtopic πιθανόν επειδή για τη μουσική έχουν υποθεί όλα… θα μπορούσαμε να το συζητήσουμε αλλά απ’ότι φαίνεται έχεις πάρει την απόφασή σου άσε που σύμφωνα με τα λεγόμενα σου δεν διαβάζεις αυτό το μύνημα… anyway γεια σου και σένα…

στο θέμα:
τα μαλλιά μου δεν ξέρουν τι θα πει χτένα ειληκρινά! είχα κάνει κάτι χρόνια να τα χτενίσω αλλά τα ίσιωσα σε κάποια φάση φέτος κι έτσι το χάλασα αλλιώς πήγαινα για πανελληνιο πεκόρ(είμαι μετριόφρων παγκόσμιο έπρεπε να πω αλλά είναι και οι Αμερική στη μέση που γίνοντα διάφορα κουλά οπότε δεν ήθελα να εκτεθώ!) κατα τ’άλλα το ντυσιμο όχι εντελώς όπως να’ναι…

καλά,η σαχλαμαρολογία είναι ασταμάτητη εδώ μέσα…

Σαχλαμαρολογία; Ναι,μπορει να ειναι για σενα…γενικα οι αποψεις διιστανται :roll:

Ο καθένας διαβάζει αυτά πού τον ενδιαφέρουν. Οτι δεν τον ενδιαφέρει τα προσπερνάει! Απλά πράγματα! 8)

Κάνει κρύο για να “βγω” από τα ρούχα μου…και το κυριότερο για να βγω οφ-τόπικ…

και ον-τοπικ : Εκτός δουλειάς φοράω μαύρα,μαύρα,μαύρα…τώρα στη δουλειά το σπάω με κάνα ροζ ή καφέ !Αλλά BLACK RULEZZZZ…!!!

μπα δεν ειναι τοσο ευκολο… ειδικα αμα εχεις τα δικα μου μυαλα…
ψαχνω πολυ καλα το τι θα αγορασω με τι θα το συνδιασω αλλα κ εχω μια μανια με ολων το ειδων τα μπιχλιμπιδια που εφτασα σε σημειο να κανω μονος μου διαφορα κοσμηματα κρεμαστα βροχιολια κ τετοια αλλα κ καποια ρουχα με την βοηθεια της μανας μου.
να στο πω πιο απλα ειμαι μεγαλη Ψωναρα! :stuck_out_tongue:

αυτο το ειχες πει Kourou εδω http://www.rocking.gr/forumt-2723-days0-order-240.php

τελικα αρχιζει να γινετε…

Η Κυριακή ήταν ηλιόλουστη, αλλά ποδοσφαιρικά? άστραψε και βρόντηξε. Ο κεραυνός του Μπόβιο προκάλεσε ηλεκτροπληξία στον Εργοτέλη και χάρισε σπουδαία νίκη με 1-0 στον Παναθηναϊκό, την 5η σερί με το ίδιο σκορ! Ο Ολυμπιακός ήταν μια ταχύτητα πιο γρήγορος από προηγούμενα ματς και με χατ τρικ του Ριβάλντο σκόρπισε την Καλαμαριά στους πέντε ανέμους (5-0), διατηρώντας την πρωτιά. Κιτρινόμαυρη καταιγίδα και στο ΟΑΚΑ. Η ΑΕΚ ισοπέδωσε τη Λάρισα (5-0) και ο κόσμος αποθέωσε τον Ντέμη.

Απεργοσπάστης… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εγώ πάντως ένα θέλω να πω για το shopping. Αν στους μαραθώνιους αγώνες έβαζαν στο τέλος μία βιτρίνα αντί για μια κορδέλα, οι Ελληνίδες θα είχαν πολύ περισσότερα χρυσά!!! Να μην πω για τα sprint που κάνουν μπροστά από τις βιτρίνες που ενδιαφέρουν τους άνδρες, 50 μέτρα σε 6 δευτερόλεπτα…

Το εντυπωσιακό είναι ότι πολλές φορές, μετά από 8 ώρες στα μαγαζιά, γυρνάνε σπίτι τους δίχως σακούλες (βέβαια πάλι λένε “δε θα με ρωτήσεις τι πήρα???”).Εκείνες οι φορές είναι και οι πιο επικίνδυνες γιατί πλέον έχουν κατασταλάξει στο να αγοράσουν κάτι πραγματικά ακριβό…

ΥΓ. Προσοχή : Όταν γυρνάνε δίχως σακούλες, δε σημαίνει ότι δεν πήραν τίποτα, αλλά αυτό που πήραν το άφησαν στο μαγαζί για στένεμα, κόντεμα, κτλ…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Η εχουν παρει κατι που θελει μεταφορα στο σπιτι!!! Κανα φωτιστικο ή κανα επιπλο.