Είναι η ιδέα μου...?

Η εχουν παρει κατι που θελει μεταφορα στο σπιτι!!! Κανα φωτιστικο ή κανα επιπλο.[/quote]

Ναι ρε, αλλά αυτά είναι για το σπίτιιιιιιιιιιιιιι… :wink: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ναι αλλα μπορει να ειναι περιττο και αχρειαστο, οποτε πληρωνε παλι!!!

τιποτα δεν είναι περιττό και αχρείαστο… Αμάν πια!!! τι παραπονο κι αυτό!!!
που να ξέρετε εσείς από αξεσουάρ σπιτίου!

Ναι, υπάρχει πολύ λογική όταν γυρίζει η νοικοκυρά του σπιτιού με μία δεύτερη σαμπανιέρα για το σπίτι, ένα όμορφο κάδρο για τον πίνακα που δεν έχει αγοραστεί ακόμα και ένα πετσετάκι με πεταλουδίτσες για να αντικαταστήσει αυτό κάτω από το ηχοσύστημα, που θα αντικαταστήσει αυτό που υπάρχει στο bar, για να αλλάξει το πετσετάκι στην παπουτσοθήκη, έτσι ώστε το παλιό να πάει πάνω από το πλυντήριο γιατί αυτό του πλυντηρίου είναι ωραίο για πετσέτα των πιάτων και αφού μας έλειπε μία…

Άντε Rychehead, τίποτα δε ξέρεις!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

η μόδα προστάζει οχι πετσετάκια…
ουτε πινακες! πόσο πίσω εισαστε?
κλιματιστικο γνωστης εταίρειας με Piccaso!

Air - Guernica 2000 ΒΤU!!!

γέλα γέλα…
αλλά εγώ το είδα…

8O 8O 8O καλά οι Σουηδοί είναι πολύ μπροστά!!! Υποκλίνομαι!!!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

το θεμα μας δεν ειναι αν το ειδες. ειναι αν το πηρες τελικα :lol: :lol:
καλα περιμενεις απο αντρες να καταλαβουν απο γουστο και ομορφα πραγματα? εγω αν ακουγα τον δικο μου το σπιτι μας θα εμοιαζε με αποθηκη (περισσοτερο απο οτι τωρα χ α χα χα χα χα)

Δηλώνω μόνο ότι είμαι σκλάβα των πιστωτικών καρτών μου! Ακόμα και στο supermarket να πάω για ψώνια τρελλαίνομαι!

το shopping είναι απόλαυση όταν έρχεται κι ο μπαμπάς παρέα… :lol:

Διαφωνω.Τουλαχιστον ο δικος μου ο μπαμπας ειναι ψειρας στο θεμα shopping.Πιανει τα μπατζακια των παντελονιων να δει αν ειναι καλα, κοιταει τις ραφες… αν τωρα ειναι μπλουζα εκει δινει προσοχη στα μανικια!Οσο αναφορα τα παπουτσια, τα εξεταζει μεσα εξω.Φανταστειτε ποσο σπαστικο μπορει να ειναι… :roll: Οποτε παω μονη μου και ησυχαζω! :slight_smile:

Είναι η ιδέα μου ή η εικόνα που παρουσιάζει το Οφ τόπικ γενικά είναι απογοητευτική???

Οτί όλοι έχετε φτάσει τα 10000000000 posts σας λέει τίποτα???
Εχετε κάνει τα πιο άκυρα topics και τα ακόμα πιο άκυρα polls! θα σας παρακαλούσα να συμμαζευτούμε λιγάκι! όχι ότι μετράει και πολύ ο λόγος μου απλά εκφράζω το παράπονο μου!

Ναι και εγω θα ηθελα να γινει μια συζητηση για αυτο το θεμα.Δε ξερω τι φταιει.Ισως ο μεσος ορος ηλικιας των νεων μελων να ριγνει αυτοματως και το επιπεδο.Παντως εμενα που τη δινει περισσοτερο η κατασταση που επικρατειστα στα δημοψηφισματα.Ειναι πραγματικα εκνευριστικη η κατασταση που επικρατει με τα Vs… [-X

In witch we trust…:smiley:

θα πω και γω την μλκια μου και ας μη την ακουσει κανεις.

το θεμα δεν ειναι τοσο ο χαμηλος μεσος ορος ηλικιας. το θεμα ειναι οτι κανουν οτι τους κατεβει. και γω οταν ημουν μικρος δε μπορουσα να μιλησω για τις εκλογες, αλλα ειχα κατι ουσιωδες να πω.

και οι μοντς απο την αλλη οταν βλεπουν αυτα, τι θα κανουν; κλειδωμα; προειδοποιηση; delete; τι να κανουν αφου μετα θα υπαρχουν γκρινιες του στυλ “μααα…φασισμος”. και τα λοιπα. το ξερετε οχι πραγματικα χαρηκα για το τοπικ με τους ελληνες; ηταν η πρωτη σοβαρη κουβεντα που εγινε εδω και αρκετο καιρο.

εχουμε το βαριεμαι για να λεμε μλκιες. τα αλλα τοπικς τι ουσια εχουν;

νομιζετε οτι αν εχετε πολλα ποστς κανει κατι; τι νοημα εχει να εχεις 50 χιλιαδες ποστ, αν ολα ειναι απαντησεις τυπου “οκ”, “γαμαει” και “λολ;” η ακομα καλυτερα τα εντελως ακυρα και ανουσια τοπικς. νομιζετε οτι δε το βλεπει αυτο κανει; για μενα πιο σοβαρος user ειναι ο thorgal που μιλαει οταν εχει κατι να πει και ολοι τον προσεχουν παρα καποιος που πεταει ενα σχολιο και φευγει.

η παρακατω φωτο αν και αστεια, εχει νοημα

το φορουμ ειναι ενας τυπος κοινοτητας. οπως στη κοινωνια δε κανεις οτι σου κατεβει, ετσι δε το κανεις και στα φορουμς. και ο κουρου και οι αλλοι στο θεμα των ακυρων τοπικς ηταν κατι παραπανω απο ελαστικοι, και ηπια προσπαθησαν να το πουν. εγω ειμαι πιο μπρουταλ και τα λεω ετσι.

προτεινω να αρχισει ενας διαλογος. ετσι το φορουμ θα γινει πολυ καλυτερο, και ο κουρου και οι αλλοι δε θα τρεχουν να μαζευουν αλλα ολοι θα ειμαστε κυριλλε και κομπλε. μπορουμε απο μονοι μας να εχουμε ενα καλο community, αν προσπαθησουμε γι αυτο.

[/B]

Moυ αρεσαν αυτα που ειπες και εγω με τη σειρα μου θα κανω την αυτκοκριτικη μου.Το topic μου “Τι κανετε τωρα?” νομιζω αλλιως το ειχα σκεφτει και αλλιως κατεληξε.Με τα σημερινα δεδομενα ειναι ενα εντελως ακυρο θεμα αλλα στην αρχη του θεματος αν δειτε υπηρχε ενας ευχαριστος χαβαλες,ενω χωρις απαραιτητα να βγαινουμε εκτος θεματος περναγε ευχαριστα η ωρα μας στο forum.Aπο την αλλη εχουμε το επιχειρημα “αμα δεν σου αρεσει μην μπενεις”. :?
Τονισα την τελευταια παραγραφο του Angmar γιατι ετσι πιστευω οτι μπορει να αλλαξει κατι. :slight_smile:

Συμφωνώ με όλα όσα λέτε και είμαι ανάμεσα σε αυτούς που έχουν εκνευριστεί με την όλη κατάσταση. Πιστεύω ότι μόνο οι mods μπορούν να διορθώσουν την κατάσταση… Από εμένα έχουν τη συμπαράστασή μου αν αρχίσουν να πράττουν κάτι τέτοιο…

Βέβαια σας μιλάει κάποιος με μέσο όρο 23 ποστς, αλλά τέσπα… Καλός μλκας είμαι κι εγώ.

τουλαχιστον αυτο που εκανες, ειχε μια λογικη ντεφιξ. δηλαδη, ηταν κατι που μπορουσε εστω καποιος να συμμετεχει, και ισως να αρχισει κουβεντα. δες εδω ομως τιτλους:

Poll: Μεγαλυτερος spammer του Φορουμ???

sas exei kopei to petsaki kata thn diarkeia toy sex???

Ας φτιαξουμε μια ιστορια!

Poll: thats why vs red pyramid:the battle of brothers!

Καλημέρα/Καληνύχτα φανταστικά συμφορουμάκια μου!!

nUmErA

σε αυτα παιδια, τα ποστς δεν εχουν καμια ουσια. ακομα και στο “ας φτιαξουμε μια ιστορια”, γνωριζει κανεις πως εχει η ηδη ιστορια ως τωρα; ασφαλως οχι. αρα γιατι να γραφουμε; ποιο το νοημα;

ή και στο κανονικο μουσικο φορουμ

Die Happy

I shit on your face

αμα ειναι παιδια να ανοιγουμε ενα ακυρο τοπικ για καθε μπαντα που μας αρεσει, κλαφτα χαραλαμπε. δηλαδη ελεος. εγω παλι αρχιζω μια καλη προσπαθεια. θα κανω λιγο αργοτερα ενα topic στα διαφορα ωστε εκει να αναφερουμε τα μικρης σημασιας γκρουπς κτλ… αυτο δηλαδη, φανηκε πως ψιλοεπιασε στα “νεα μικρα και διαφορα”, οπως και στις αντίστοιχες κυκλοφοριες “alternative κυκλοφοριες”. σκεφτειτε ο daz να ανοιγε ενα τοπικ για καθε μπαντα που γουσταρει τι θα γινοταν.

απλα να σκεφτομαστε πριν πατησουμε το κουμπι του submit.

καλα ναι ρε αγοριμ, αλλα εσυ οταν μιλας, λες καποιο επιχειρημα καλο σχολιο τυπου χαβαλε. δε θελω να με παρεξηγησει ο gigatron λογω της κουβεντας στο ελληνες, αλλα σε μεγαλο ποσοστο, τα ποστ του δε ξεπερνουν τη μια σειρα (και αν δηλαδη). δηλαδη, εχω δει πολλες φορες να λεει “ναι, θα το δω”, “καλη μπαντα”, κτλ. αν θες να γραφεις, να γραφεις και καλο ειναι, αλλα να λες και κατι ουσιωδες.