Σουβλάκι. Πως το λέτε;

Tolkki ειπες τα πραγματα με το ονομα τους, μπραβο!!!

ΑΤΤΕΝΤΙΟΝ!!!

Όσοι δεν έχουν φάει ακόμα από την ΠΙΤΑ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ και την επισκέπτονται για πρώτη φορά, πρέπει να δηλώσετε ότι θέλετε πατάτες μέσα στην πίτα!!!
Αν δεν πείτε δεν βάζουν. Και ΜΗΝ παραγγέλνετε 2, το ένα έχει μέγεθος 2 κανονικών.

Πιστέυω να πρόλαβα και να έσωσα αρκετούς! :lol:

εγω παντα 2 παιρνω γιατι το ενα μου ανοιγει την ορεξη :lol:

Ναι αλλα να εχετε 20 λεπτα παραπανω γιατι οι πατατες χρεωνονται!!!
Ετσι ενα πιτα χοιρινο με πατατες εχει 3,90.

Tolkki πως τα καταφέρνεις με 2 ρε θυρίο?? 8O

Ναι Rychehead χρεώνονται παραπάνω αλλά νοήτε πίτα χωρίς πατάτες??
Ειναι εγκληματικό και πρέπει κάπου να το καταγγείλουμε!

ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ!!! Πιτα χωρις πατατες δεν νοειτα!!! Πλακα στην πλακα, αποψε θα επισκευτω την Πιτα του παππου της γειτονιας μου!!!

Ρε σεις, εκεί βάζουν και μαρούλι… Τραγικό κατ’ εμέ… :evil: :evil: :evil: :evil:

οχι αν καθεσαι απο πανω του την ωρα που τοφιαχνει και του εχεις πει ηδη 3425423548254285482354825 φορες οτι θες κρεμμυδι και τζατζικι

οχι αν καθεσαι απο πανω του την ωρα που τοφιαχνει και του εχεις πει ηδη 3425423548254285482354825 φορες οτι θες κρεμμυδι και τζατζικι[/quote]

Ναι, αλλά αυτό είναι απόδειξη ότι δεν έχουν ιδέα από καλό σουβλάκι…

Ειλικρινά, δε μου αρέσουν καθόλου τα “πίτα του παππού”… :frowning:

Είσαι βλάσφημος!! :evil:

[quote=“Trustno1”]

Είσαι βλάσφημος!! :evil:[/quote]
Ειναι ρεαλιστης…

H Πιτα του Παππου μου θυμιζει περισσοτερο club σαντουιτς, παρα σουβλακι!
Εγω ουτε το 1 δεν μπορω να φαω, τι λεμε τωρα!Παντως θα συμφωνησω.Η παραδοσιακη συνταγη του σουβλακιου ειναι κρεμμυδια, τζατζικια και γυρο χοιρινο!Τα κοτοπουλο, οι κοτογυροι και οι κοτομπουκιες ειναι αλλοδαπα! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
:wink:

το original σουβλακι ειναι: πιτα, κεμπαπ, κρεμμυδι, τζατζικι, ντοματα. ολα τα αλλα επρεπε κανονικα να τα λεμε σαντουιτς και οχι σουβλακια αλλα λιγη σημασια εχει το πως τα λεμε, φτανει να τα τρωμε.

κεμπάπ? Μα τότε δεν είναι σουβλάκι… Το κεμπάπ δε γυρίζει! :lol: :lol: :lol: Αυτό είναι κεμπάπ με πίτα!! :lol:

Η αλήθεια είναι μία. Με 2 πιτόγυρα (ό,τι αρέσει στον καθένα) ντερλικώνεις τέρμα και μυρίζεις και πολύ όμορφα!!! Σουβλάκι για ΠΑΝΤΑ!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

μας τα πριξατε ολοι σας… :stuck_out_tongue:
οπως κ να το λετε εκει που παει δεν ρωταει!
ολα ειναι η ιδια βρωμια!
Rock N Roll

εγω παντα 2 παιρνω γιατι το ενα μου ανοιγει την ορεξη :lol:[/quote]

Σιγά το κατόρθωμα. Έχω φάει 3 συν μερίδα πατάτες. Και σε όποιον δεν αρέσει η Πίττα του Παππού δεν ξέρει να τρώει. :stuck_out_tongue:

nihilist αν εχεις φαει τοσο να πας στο βινλιο γκινες!!
Πως τα καταφερες???

Σιγά τον άθλο ρε Rychehead. Ευκολα πράγματα. Που να δεις στην πίτσα Hat τι γίνεται τις μέρες “φάε όσο μπορείς με 7e”… :wink:

Αθανατες εποχες λυκειου που σκαγαμε με τις τσαντες ντυμενες μεσα με αλουμινοχαρτα για να μην λαδωθουν…

σώπατε ρε… η αδερφή μου (σ.σ. η οποία είναι 50 κιλά ανθρωπος), 'εφαγε 12 σουβλάκια με γύρο απ’ολα γιατ’ι δεν την πιστέυαν στην παρέα οτί μπορεί να φάει τόσο…Πραγματικό γεγονός αν και απίστευτο…

εγώ ουτε 3ο δεν θα είχα καταφέρει…