ΗΓΓΙΚΕΝ Η ΩΡΑ (ΤΩΝ ΦΤΩΧΩΝ)

όχι νταξ, καταλαβαίνω κιόλας πως είναι ιδιότυπη μπάντα με πολύ περίεργο ήχο, απλά ίσως εξαιτίας αυτών των ιδιαιτεροτήτων, για μένα είναι πολύ ψηλά :slight_smile:

…Manila Road…η πεμπτουσία των Θεών ‘‘φτωχών’’:):!:

Μπορεί η δισκογραφία τους να είναι πολύ μικρότερη των υπολοίπων, μπορεί για χρόνια να ήταν ανύπαρκτοι και ξεχασμένοι, μπορεί ο τσαμης να είναι αρχιμαλακας, χίλια μπορεί, αλλά δεν ξέρω, όταν ακούω warlord πάω άλλου!! Τα συναισθηματα που μου βγάζει η μουσική τους, οι μελωδίες, η φωνή των εκάστοτε Damien kings, λίγες μπάντες μου τα βγάζουν!
μπορεί να φανώ υπερβολικός αλλά εγώ τους warlord τους έχω πολύ ψηλά, ίσως και 2ους μετά από manowar!

Αμέσως μετά ακολουθούν φυσικά οι Τιτάνες manilla, omen και doomsword!

Οι slough Feg δεν έχω καταλάβει γιατί βρίσκονται εδώ!:-k

Επειδή δεν έχω χρόνο, λέω σύντομα τα εξής:

  1. Manilla φυσικά (και Οpen The Gates μακράν καλύτερό τους),

  2. οι Cirith Ungol θα μπορούσαν να χαρακτηριστούν ως τυπική περίπτωση αποθέωσης του μετρίου,

[SPOILER]3) …αλλά είναι εντελώς γτπ, οπότε δε στέκουν τα περί “μετρίου”[/SPOILER]

[SPOILER]4) ωραίο poll μικρέ. :wink: [/SPOILER]

Αυτά.

Καποιος δεν εχει γινει ΑΝΤΡΑΣ ακομα μου φαινεται. Εχεις μια ευκαιρια ομως.

Βρε καβλώστηνα την αδυναμία μου…

Νιώθουμε αυτή τη φαγουρίτσα πίσω χαμηλά πάλι και μπήκαμε στο σωστό thread για το σημερινό μας bukkake;

Πες μου μια Ελληνικη χεβυ (οταν λεμε χεβυ, χεβυ, μη μου πειτε Spitfire) μπαντα που εχει γραψει κατι τοσο μεγαλο.

Το Paradise Lost, καμια σχεση με το καθιερωμενο υφος των Cirith Ungol, αλλα πρεπει να εισαι λιγο κουφος για να το θεωρεις γτπ. Περαστικα.

Άμα σου λέω…

Αρχίσαμε τα ναζάκια ε;

Κανενα προβλημα, πατησα ενα ρεπορτ στη φαση.

Πολύ έξυπνη ερώτηση angmar (μάστορα του edit). Ξουράφι είσαι.

Οφτόπικ τέλος από μένα.

Πες τα μόνος σου.

Έχεις αναγνώστες, το ξέρεις.

[SPOILER]Πάρτο και λίγο στην πλάκα όμως και μην το παίζεις αμυνόμενος. Εσύ πέταξες σκατά πρώτος.[/SPOILER]

[SPOILER]Καλή σου όρεξη τώρα.[/SPOILER]

Και δευτερο.

Κι εγώ συμφωνώ με το Dekay, κι ας έχω 2 Cirith Ungol στη δισκοθήκη μου. Ωραία η καλτίλα και τα εξώφυλλα του Γουίλαν, αλλά ο καλύτερος χαρακτηρισμός που μπορεί να τους δωθεί είναι μέτριοι. Aν και είναι τουλάχιστον αστείο να συγκρίνεις μια αμερικάνικη με μια ελληνική μεταλ μπάντα των 80s, ένα ράντομ παράδειγμα μπάντας που ήταν ελληνική και καλύτερη από τους CU είναι οι Crush. πχ

Οφτοπικ

[SPOILER]Κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσει η γελοιότητα ο ίδιος που αρχίζει φλέημ να το παίζει θιγμένη θυγατέρα. Και αλήθεια, υπάρχουν έντιτ και στα ριπορτ? Οεο?[/SPOILER]

[U]απλά πράματα[/U]

Κλασσικα ψυχαγωγικος. Και γω πλακα κανω τωρα.

Θα μπορούσα να γίνω πιο ψυχαγωγικός, αλλά η τελευταία φορά που συνουσιάστηκα ήταν πριν 3 μήνες. Όταν φτάσω κι εγώ στα 3 χρόνια, θα είμαι πιο ψυχαγωγικός, το υπόσχομαι.

Το σχολιο σου ηταν τοσο αστειο που δεν προκειται να απαντησω καν σκληρε αντρα.

Απάντα εδώ, γιατί

Your PM box is 100% full.

βαριέμαι να σβήνω μηνύματα για να δω τα δικά σου.
Get a life & get laid. ASAP.

Εισαι λιγο attention whore και φανταζομαι το πιεμ το πηρες. Δεν θα πεσω στο επιπεδο σου, θα στα πω απο κοντα νεξτ ταημ.

ti ston mpeonta exete pathei re? xalarwste.

manilla road, gia na mai on topi.

Μπα, εγω τη πετσα τη κραζω. Το να μη παρει στη πλακα καποιος αυτο που ειπα σημαινει πως α) ειναι διανοητικα καθυστερημενος β) το κανει επιτηδες. Και παροτι εκνευρισμενος, προσπαθησα καπως εστω να κανω κουβεντα. Καλη συζητηση στο θεμα να εχετε και εμεις Κλεαρχε θα τα πουμε την επομενη φορα απο κοντα.