ΗΓΓΙΚΕΝ Η ΩΡΑ (ΤΩΝ ΦΤΩΧΩΝ)

φρανκ

[SPOILER]http://www.youtube.com/watch?v=X7Rl93c4lRs[/SPOILER]

Με δυσκολία Manilla Road.
Πιο συνεπείς στις κυκλοφορίες τους και με περισσότερους ύμνους.

  1. το προφανές φαβορί για να βγει γιουρόπα είναι οι μανίλα (και θα βγει εύκολα λογικά)
  2. i pity the fool who doesn’t kneel in fron of CIRITH UNGOL
  3. οι domine ,αν και προσωπικά τον παίζω 3-4 φορές τι βδομάδα με το champion eternal ,δεν κολλάνε στο poll με τη συνολική δισκογραφία τους.
  4. οι virgin steele είναι ποζερο/συναισθηματικό έπιk, με κολάν που θα ζήλευε και ο βούρος στο the kopanoi.
  5. ο jd τρώει τους άλλους μόνος του.

Warlord, εύκολη επιλογή, μου αρέσουν (=αγαπάω) πιο πολύ από τους υπόλοιπους, τίποτα πιο βαθυστόχαστο. Μου αρέσουν οι Μανίλα αλλά ποτέ δεν έπαθα πλάκα, ούτε έχω μελετήσει και ποτέ, I see the point, just not feeling it. Ίσως στο μέλλον.

Οι Cirith Ungol (στο Paradise Lost συγκεκριμένα:!:slight_smile: μου αρέσουν πολύ περισσότερο (και δεν τους βρίσκω μέτριους [-X το Chaos Rising ακόμα πιο συγκεκριμένα είναι ένα από τα αγαπημένα μου κομμάτια)

εμένα δε με ανησυχούν ιδιαίτερα αυτά που λέγονται για cirith ungol και μετριότητες. το λέει και το θρεντ άλλωστε, ήρθε η ώρα των φτωχών :p.

ε ξαναχωσε το Vargr Moon να καταλαβεις ψηλε μου!

Η αληθεια ειναι πως δεν ειναι για κανενα λογο καθαροαιμο επικ(που διαολε κι αν υπαρχει αυτο)αλλα δισκογραφικα διναν αρκετα συνεπως το επικ στιγμα και ηθελα να εχει εναν διαφορετικο και συγχρονο εκπροσωπο το πολ.

Εγω τα κανονισματα για ξυλο στο Μπαθορι/Μανογουορ τα περιμενα, εδω μας βρηκαν.You are full of surprises, Master Angmar.

Ok! Εγώ πάντως δεν θα τους έβαζα στο πολ, βασικά, δεν θα μου πέρναγαν καν από το μυαλό για να τους βάλω, αντιθέτως θα έβαζα σίγουρα while heaven wept, atlantean kodex και darkest era, και μη μου πείτε πάλι για μικρή δισκογραφια για τούς 2 τελευταίους!

ντάξει,έχει ένα κονσεπτ το θρεντ ρε! βάζει πιο ιστορικές μπάντες και καλά, όχι σώνει και ντε όποιες έχουν βγάλουν γαμάτους δίσκους.

Οι doomsword είναι ιστορική μπάντα?:-k

Ε, ναι.

Να ξαναδηλωσω οτι για μενα το Μπλακ Μαςς ειναι το καλυτερο επικ μεταλ κομματι που εχει γραφτει ποτε.Αλλα τα ζυγισα, θα το καρφωσω Steele…too many αναμνησεις.Για σενα μωρη Emalaith…

λολ :!:

Ελπιζω να σου ηρθε ο πορνοσυνειρμος και να μην ειρωνευεσαι την επιλογη mr Εξασφυριχτε

Θενξ για τον πορνοσυνειρμό (:lol:), αλλά βασικά ειρωνεύομαι την επιλογή σου.
Τι, θες να βρεθούμε κι εμείς να τις παίξουμε;

Ειναι οι πιο κοντινοι εκπροσωποι της Μανογουοριλας στο πολ, ισως υποσυνειδητα τους ψηφισα για να ρεφαρω που πληγωσα τον Ελρικ στον Μεγαλο Τελικο.Αλλα το οτι ΓΑΜΑΝΕ επρεπε να σου αρκει.

Ε ναι, αμα δε πεσει αντρικιο ξυλο εδω, που θα πεσει;Στο 1000Μοντζ vs Μπογκτζιλα;;

Omen. Γιατί έχω δέσιμο μαζί τους. Όσο έχω ακούσει οποιοδήποτε από τα 3 πρώτα δεν έχω λιώσει κανένα των άλλων, άντε το Open the Gates και Noble Savage… Η μελαγχολία σε συνδυασμό με βαρβαρότητα και λυρισμό που δεν μου βγάζουν οι υπόλοιποι.

Μανογουορίλα οι Στηλ βγάζουν σε έναν (1) δίσκο. Κατά τ’ άλλα ισχύει αυτό που λέει ο Έλρικ, που τον επικαλείσαι κιόλας.
Αν έπρεπε να χαρακτηρίσω συνοπτικά τους Στηλ, θα έλεγα ότι ήταν πάντα οι “φλώροι” του έπικ. Μάντεψε τι κάνει αυτό εσένα που τους ψηφίζεις.

Nαι, οι Steele ειναι οι φλωροι και οι Dark Quarterer ειναι οι γεροι ταριφες που ‘‘εγω στην ηλικια σου οταν δε γαμουσα, κοιμομουν’’.Ασε βρε τωρα βρε…

Μια χαρα ειναι και οι αναλαφροτητες των Steele.Επικ ξε-επικ δε φτανει μονο η ομορφια, θελει και λιγο πουτανια(πουτανια-πουτανια).

βασικά ,πέρα από τα υπόλοιπα, omen μόνο και μόνο για την ιστορική αφίσα-promotion live τους:

“έχετε βαρεθεί να βλέπετε μπάντες που τα μέλη είναι σαν μοντέλα έτοιμα για να φωτογράφιση?τότε ελάτε να δείτε τους omen.”

PS.
αυτό είναι η ελέυθερη μετάφραση μου,εκ μνήμης. αν κάποιος έχει πρόχειρη τη φωτό ας ποστάρει να δούμε το μεγαλείο:!:

για πες, σε ποιόν;

φλώροι κι αδερφές οι virgin steele, αλλά καλά σε ρίχνουν στα 4 σε 6-7 δίσκους χοντρικά. ΜΑΝΤΕΨΕ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΕΣΕΝΑ.