ΗΓΓΙΚΕΝ Η ΩΡΑ (ΤΩΝ ΦΤΩΧΩΝ)

Δεν θέλω να γίνομαι σπασαρχιδης αλλά μπορεί κάποιος να μου δώσει τον ορισμό της ιστορικής μπάντας??

εγώ θεωρώ τις υπόλοιπες μπάντες του πολ ιστορικες γιατί έχουν πολλά χρόνια παρουσίας στο χώρο, είναι από τους πρωτεργάτες και έχουν επηρεάσει μπάντες όπως οι doomsword!

[B][U]TOΣΗ ΜΑΝΟ[/U][/B]

Το μαυρο ειναι το Invictus και το υπολοιπo ειναι τα Marriage.

ΟΚ, δεν είναι και τίποτα σκληροί τύποι οι Dark Quarterer, αλλά τουλάχιστον δεν έχουν αυτή την πουτανιά που όχι, δεν κολλάει πουθενά με το έπικ.

έπικ μέταλ :’)

P.S
να να ναααααααα να να να να να νααααααααααααααααααααααααααα νεεεεεεεεειιιιιιιιιιιι

Καθενας με το τροπο του, αλλοι με baby oil, αλλοι με ποζεριες, αλλοι με τζιτζικια για κιθαρες γκουχγκουχδδσκ, ποιοι ειμαστε εμεις για να κρινουμε;

εγώ είμαι ο έλρικ.

Only sixteen
A woman, not a girl
Old enough
For a trip around the world

Unemployment checks
Run out next week
It won’t be very long
’Til I’m back on the streets again

Give me a pair of jeans and a riff thats mean
And girls that love to share

επικ μεταλ

ΦΟΡΕΒΑΑΑΑ ΚΑΡΙ ΟΟΟΟΝ

ήρθε η ώρα να ξεμπροστιαστούμε μόνοι μας :lol:

φισφιρουλέ μεταλ οι στηλ και σε όποιες αρέσει κοριτσόπουλα.

op op op op

oppa Angmar style

oppan

Καριόλια, πάλι στη μέση με βάλατε. Συνηθισμένα τα βουνά όμως.

Guardians of the Flame προφανώς.
Κατά τ’ άλλα έχουν όντως, χονδρικά, τόσους αξιόλογους δίσκους, αλλά δε με ρίχνουν στα τέσσερα ούτε με απειλή όπλου προσαρμοσμένου σε strap on (γιατί δικό του πουλί ο DeFeis ούτε στον ύπνο του. Μόνο ο Jack είχε και μάλιστα αλογίσιο. Τα χουμε πει αυτά).

Ακόμα κι ο Τσουκαλάς θα ντρεπόταν που χρησιμοποίησες αυτό το επιχείρημα για τους… Virgin Steele.

Ε δε χρειάζεται μια μπάντα να δημιουργήθηκε στα 80’s για να είναι ιστορική. Αν υπήρξε μια μπάντα που επηρρέασε τον καθαρόαιμο επικό ήχο την προηγούμενη δεκαετία, αυτή ήταν οι DoomSword. Άρα κάλλιστα μπορούν να χαρακτηριστούν ως η τελευταία μέχρι στιγμής, από ιστορικής άποψης, πολύ σημαντική έπικ μπάντα.

είναι και αυτή η χροιά ρε γμτ…

[U]πάρτε και βιντεάκι από ροκιν χρήστη[/U]

και το σχόλιο από κάτω

Μόνο 2.382 views ?? τι σκατά ακούει ο κόσμος σήμερα ήθελα να ξέρω…

Μάνο καλά τα λες αλλά ιστορική μπάντα οι doomsword θα είναι σε 10-20 χρόνια!!

παπκιν δε χορεύω τέτοια εγώ!! :slight_smile:

αραξε, μια αφορμη εψαχνα για να πω τη μαλακια μου:p

ο δίσκος που ξεκινάει [U]έτσι[/U] σου βγάζει manowarίλα?

I’m begging you
Don’t say goodbye tonight love
Don’t say goodbye to my love
Don’t say goodbye I need you to stay

γράκχε, απάντησέ μου σε παρακαλώ σε μια ερώτηση…

[SPOILER]When will we ever learn, learn how to love?[/SPOILER]

εγώ τρελαίνομαι και για τα πουστρέ virgin steele άσματα πάντως 8)

Omen,γιατι το ρεφρεν αυτο ειναι η μονη αληθεια


,/ και γιατι η εισαγωγη τουτου δεν υπαρχει

Εμένα μου αρέσουν πολύ οι πουστριλε κραυγές του ντεφεη!!

Δηλαδη;

Δεν είναι επιχείρημα αυτό. Και το Into Glory Ride με το Warlord ξεκινάει! Και τέλος πάντων εν έτει 1983 συγχωρείσαι λίγο να ανοίγεις τον επικότατο δίσκο σου με αντι-επικό κομμάτι (ειδικά όταν δεν είναι τόσο γκέη και γενικά κομματάρα). Ή τέλος πάντων όταν μετά έχεις κομμάτια όπως το Guardians, το Redeemer, το Burn the Sun και το I Am the One. Και βασικά όταν έχεις Jack Starr στην κιθάρα, διάολε.

Κατά τ’ άλλα

[SPOILER]Love is for dreamers, love is for believers
Love is for losers, love is for suckers[/SPOILER]

Warlord διοτι εβγαλα ολη την εφηβικη ηλικια με τα τραγουδια τους να παιζουν σε καθημερινη βαση.Επι ευκαιριας,εκτος απο τις προαναφερθεντες μπαντες-μεγαλεια,αξιζει μια αναφορα σε Heavy Load,Longing’s Past/Enchanter,Thunder Rider,Wizard,Attacker και αρκετες αλλες που ειναι μια κατηγορια πιο κατω (οχι σε θεμα ποιοτητας παντως)