ΗΓΓΙΚΕΝ Η ΩΡΑ (ΤΩΝ ΦΤΩΧΩΝ)

:lol2:

Γρακχούλη έλα να σφαχτούμε. Τι έχουν τα παρθένα ατσάλια και το σγουρομάλλικο αγόρι? :lightsabre:

Μονο και μονο που περιγραφονται σαν παρθενα και σγουρομαλλικα αρκει8)

Πετάχτηκε, δεν άντεξε. Μη μιλάς, θα ποστάρω βίντεο που συνάδει με το θρεντ. :stuck_out_tongue:

κάπου εκεί στο 3:20 έρχεται μαζεμένη όλη η τελειότητα του σύμπαντος

Και για να ειμαστε και πιο ακριβεις,και να μη δημιουργουνται εντυπωσεις, οτι πιο “κοντα” (οσο ειναι αυτο ανθρωπινος δυνατο βεβαια) σε manowar ειναι οι omen:
Be my wench / bring out the beast.
Aντριλα.-

Ντηκεη, Ρεντραμ, Παμκιν και Ση Γουλφ τραβατε και γαμηθειτε ετσι οπως ειστε. Καθιστε να παιξετε το νηπιαγωγειο αμα θελετε, και πολυ ασχοληθηκα.

Οι μοντς αμα θελουν ας το σβησουν, για μια φορα θα κανω ρεπορτ στον εαυτο μου.

3-1? Πώς θα τους βγάλω πέρα? :-s

:lol2: βρες κι εσύ μια συμπαίκτρια…

Κάπως έτσι πρέπει να ένιωσε κι ο πάπας όταν υπέβαλε παραίτηση.

Οκ, ήγγικεν η ώρα της φτωχιάς.

[B]Manilla[/B] εξακολουθώ να υποστηρίζω ότι είναι οι καλύτεροι. Open the Gates, τι να λέμε. Κλαίω που έχασα το λάιβ…

Οι [B]Virgin Steele[/B] είναι τυρένιοι, αλλά σε φάση κρητικής γραβιέρας και ηπειρώτικης φέτας. Προσωπικά λυγίζω. Κραυγές DeFeis και πληκτράκια και λοιπά στρουμφίστικα και http://www.youtube.com/watch?v=WILhJWgfz7M και άντε γεια. Ok, έχουν αρκετά για πέταμα, αλλά στο τέλος της μέρας καλά σας χώνουν.

Τελικά όμως

Η φωνή του J. D. Kimball (R.I.P.) δεν υπάρχει.- Ανοίγει το στόμα και σε πετάει στον τοίχο από τη δύναμη ενώ ταυτόχρονα έχεις λιώσει από το συναίσθημα. Πόνος.
Και 3 δίσκαροι ε. Που τους ακούς και σου φυτρώνουν αρχίδια-εμένα τουλάχιστον που δεν είμαι ΑΝΤΡΑΣ.

[B]Omen[/B] μωρέ…


Για τη σημειολογία του πράγματος: respect στο krautrock πνεύμα.

Που είναι ο τραμπακουλας να αποκαταστήσει την τιμή των virgin Steele???

  1. Warlord (μονο με το Deliver Us EP,για μενα παιρνουν ευκολα την πρωτια)
    κενο
  2. Battleroar (το λατρευω το To Death and Beyond…)
  3. Omen
  4. Airged L’amh

Οι Slough Feg μου φαινονται αδιαφοροι.
Οι DoomSword δε μου αρεσουν.
Οι MANILLA ROAD ουτε κρυο, ουτε ζεστη.
Με Virgin Steele δεν εχω ασχοληθει.

Εγω για τους VS περισσοτερο λογω image το’πα αλλα και για τη χροια του De Feis.Κι οι Kodex απ’τους Omen ειναι ακομα πιο κοντα αλλα δε το πηγαινα εκει.

Εσυ γιατι δε θες;Δε θα 'χει εισοδο παντως.

Γιατι λεω να σε γραψω στα παπαρια μου.

Μπαμπ. Η ΑΕΚ έπεσε, βγάλτε τους Μανίλλα και ψηφίστε ΟΜΕΝ.

επίσης, να βγει ο θρεντστρτερ να πει γιατί λείπουν οι heavy load από το poll!!

Κυρίως γι’ αυτό.

Ε, όταν ο άλλος είναι [B][U]ΠΑΙΚΤΗΣ[/U][/B]…αν και δεν θα 'λεγα επικ τους HL…μάλλον κλασικό heavy

Άντε χέσου ρε.-

Στα του poll, Omen, με μεγάλη δυσκολία ανάμεσα απ’ όλους πλην Slough Feg

Κοιτα αν εμπαιναν θα εμπαιναν καθαρα για ιστορικους λογους και για τη καλτιλα.Στον ηχο για τον οποιο ψηφιζουμε εδω υπαρχουν και καλυτεροι που δε μπηκαν.