Καλύτερες Κυκλοφορίες 2013

[I][U]Αυτό[/U][/I] εννοείς;
Αν ναι, το βρήκα τυχαία σήμερα και κάνω κωλοτούμπες :!:

καλό καλό, το άκουσα πριν κάμποσο.

Στο τοπ-3 χρονιάς κατευθείαν πάει το [B]Criminal Damage[/B] ε

Και οι Carcass στη λίστα :!:

De Arma - Lost, Alien & Forlorn
Polkadot Cadaver - Last Call in Jonestown
Norma Jean - Wrongdoers
God Is an Astronaut - Origins

Αγαπημενο εως τωρα για φετος το τεραστιο Coal απο Leprous!!!
ακολουθουν Warlord,Kvelertak

mikael stanne is sad

[SPOILER][/SPOILER]

χαχαχαχα πως το ξεχασα αυτο και αυτο μεσα…!!! αλμπουμαρα…!!!

[B]Wardruna - Runaljod_Yggdrasil[/B]

Δεν ξέρω γιατί έχει περάσει απαρατήρητο, εγώ πάντως δηλώνω μαγεμένος με αυτό εδώ.

Νορβηγική κουλτούρα, εκπληκτικές folk μουσικές από αμιγώς παραδοσιακά όργανα και στοιχειωμένη dark ambient ατμόσφαιρα.

Με συνοπτικές διαδικασίες στα καλύτερα της χρονιάς και ήδη ψάχνω και το ντεμπούτο τους, που το έχει αναφέρει και ο Nomisteraki παλιότερα όπως είδα.

[B][I][U]Iwar[/U][/I][/B]

Γιατί δεν έχουν δει την σειρά Vikings του History Channel αδελφέ.

οχι οτι ενδιαφέρει και κανέναν, αλλά το τελευταίο της Anneke ειναι ενα πανέμορφο ποπ άλμπουμ.

ενδιαφέρει εμένα :stuck_out_tongue:

ισχύει, αν και μου έλειψε ένα κομμάτι σε φάση circles από το προηγούμενο. τραγούδι του δίσκου το “she”.

ναι.circles δεν εχει. αλλά έχει πολλά κομμάτια που αν και χαρούμενα κανουν δουλειά.
και το κομμάτι με τον τουρκο έχει την φάση του.μεταλιζει κιόλας σε ενα σημειο

*για μενα το My Mother Said που ειναι καπως κοντα σε circles, ειναι το κομμάτι του δίσκου. μια ομορφιά

σωστός, το ξέχασα το my mother said. το mental jungle δεν το μπορώ, πλέον μετά τη 2η ακρόαση κάνω σταθερά skip σε εκείνο το σημείο. γενικά πολύ feel good δίσκος, ό,τι πρέπει

εμενα δεν με εχει κερδισει. Το προηγουμενο μου ειχε αρεσει πολυ. Απο αυτο μονο το Treat me like a lady

το εχω ακουσει 2-3 φορες το τελευταιο Anneke και εχω θετικη εντυπωση μεχρι στιγμης…

Κατέβηκε ήδη, από τα 2-3 κομμάτια που άκουσα. Πάρα πολύ ωραίο.

αφου σας αρεσαν τοσο οι Wardruna ριξ’τε και μια αυτια στους [U]Vali[/U], δεν θα χασετε

φετος κυκλοφορησαν τον 2ο δισκο τους, Skogslandskap, ενω [U]εδω[/U] ακουτε την πρωτη του(ς) δουλεια.
Προφανως Νορβηγαρες και αυτοι 8)

ελα λαρισα ανικ. έχουμε και εδώ κατσικουλες να χαϊδέψεις!

[SPOILER]αχ μεγάλωσες ανικ.

[SPOILER][B]ΣΑΓΑΠΑΩ ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ Ε!!![/B][/SPOILER][/SPOILER]

κλάμα :")