Καλυτερη συνθεση

μονο μουσικη δεν θα παιξουμε! :stuck_out_tongue:
αλλα ενοιτε πως στο τελος σαν πιο μεγαλος θα κανουν οτι πω εγω! :P[/quote]

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8) 8) :roll: :roll:

Eagleheart τί λες για αυτό;;;

Εντάξει, αν είναι είναι να πάθει κανένα εγκεφαλικό από τη σύγχυση του σαν παλιόγερος πού είναι θα του κάνουμε τη χάρη! :smiley: :smiley: :smiley:

Χμ…

Οι Floyd δεν ειχαν και καμια μουσικαρα, με εξαιρεση τον Gilmour. Το ιδιο ισχυει και για τους Doors με εξαιρεση τον Manzarek.[/quote]

δηλαδη ο waters απο pink floyd και ο densmore απο doors δεν σου λενε τιποτα???[/quote]

Ο Waters ειναι καλος μπασιστας, οχι κατι το τρομερο. Ο Densmore δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο. Καλος αλλα ως ενα σημειο. Μπορει να μην καταλαβες καλα το τοπικ, διαβασε το λιγο ξανα στην αρχη. :wink:[/quote]

8O οχι ρε… καλα το καταλαβα :smiley:
και οι δυο ειναι φοβεροι.ειδικα ο waters ο οποιος ειναι απο τους κορυφαιους (σκεψου συνθεση και στιχους μεσα στ αλλα)

δεν ηξερα οτι ο φιλιππος τραγουδαει… χμμ…
για eagle kai cozy δεν ξερω δεν απαντω :? :? :?
αλλα ο σακης θα πρεπει να ειναι τρομερος κιθαριστας, αφηστε που θα φταιχνει κα τα οργανα του συγκροτηματος ο ιδιος :smiley:

Χμ…

Οι Floyd δεν ειχαν και καμια μουσικαρα, με εξαιρεση τον Gilmour. Το ιδιο ισχυει και για τους Doors με εξαιρεση τον Manzarek.[/quote]

δηλαδη ο waters απο pink floyd και ο densmore απο doors δεν σου λενε τιποτα???[/quote]

Ο Waters ειναι καλος μπασιστας, οχι κατι το τρομερο. Ο Densmore δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο. Καλος αλλα ως ενα σημειο. Μπορει να μην καταλαβες καλα το τοπικ, διαβασε το λιγο ξανα στην αρχη. :wink:[/quote]

8O οχι ρε… καλα το καταλαβα :smiley:
και οι δυο ειναι φοβεροι.ειδικα ο waters ο οποιος ειναι απο τους κορυφαιους (σκεψου συνθεση και στιχους μεσα στ αλλα)[/quote]

Οχι, δεν το καταλαβες. :smiley: Δεν συμπεριλαμβανονται οι στιχοι και οι συνθεσεις στα κριτηρια. :stuck_out_tongue: (Νταξει, 3 η ωρα το βραδυ ανοιξα το τοπικ, μην περιμενετε να βγαζουν και πολυ νοημα οσα ειχα γραψει.) Ενιγουεϊ, λεπτομερειες. Μου αρεσουν και οι δυο.

xaxaxaxa

ελα να δεις ενα παλιογερο εν δραση! :wink:

Glenn Hughes - Bass Vocals
Ritchie Blackmore- Guitar
Jon Lord - Hammond
Cozy Powel - Drums

κ να παιζουνε το MIstreated!!!

ΠΟΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!

ααααααααααχ

Κι εγώ θα έλεγα σίγουρα Led Zeppelin και Pink Floyd. Νομίζω και οι Queen πρέπει να 'ναι πολύ ψηλά…
Και χωρίς να τους ξέρω έναν προς έναν, από ότι ακούω κ ότι λέγεται… οι Jimmy Hendrix Expererience και οι Stooges!
Συμφωνώ και για τους Dream Theater, άψογοι μουσικοί χωρίς αμφιβολία. Προσθέτω Red Hot Chili Peppers! Είναι ένας κ ένας πραγματικά: φοβερό μπάσο (αχ), μοναδική κιθάρα, καταπληκτικό ντραμς και φωνή!

Συμφωνώ απόλυτα…οι peppers είναι ΘΕΟΙ…ειδικα το bssm είναι απίστευτο…
Κορυφαία σύνθεση είναι αυτή των Audioslave…ο κορυφαίος τραγουδιστής rock της γενιάς του,μαζί με τρείς άψογους και έμπειρους πια (Rage Against The Machine γαρ) μουσικούς…