Φήμες: Καλοκαίρι 2007!

  1. Mονο εσυ και οι Twisted Sister θες να πεις…:lol: :lol: :lol:

2)Να πας στο λαιβ, να δεις και τους Μεταλλικα και μετα να προσκηνησεις το μεγαλειο τους.8)

Εγώ λέω να φέρω κάτι μπαγιάτικα οπωροκηπευτικά που έχω πρόχειρα. Μάλλον θα μου χρειαστούν… :stuck_out_tongue:

Α δηλαδη το πρωτο δε σε πειραξε ε?
Καλα καλα μολις ξεπερασεις το πρωτο σοκ απο τη συναυλια θα πας να γραφτεις στο MetClub.:wink:

Δεν φαντάζεσαι πόσο… :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Παίζει να είναι τα χειρότερα support (σύμφωνα με τα δικά μου γούστα μιλάω…:wink: ) που θα έχω δει ποτέ μου σε συναυλία! #-o

[-X :? :thumbdown:

Κρίμα, γιατί οι Bullet For My Valentine είναι πολύ καλή live μπάντα! :frowning:

Σκεφτειτε μονο οτι αυτα τα Support σε σοβαρα festival τα χουν να παιζουν στην εικοστη θεση…τιποτα αλλο…ρε μας κοροιδευουν χοντρα δε το πιστευω…

ό,τι και να λέτε…

24 Ιουνίου στο Λονδίνο παίζουν The Answer, Chris Cornell και Aerosmith. Ασταδιάλα συγχύστηκα πάλι…

EMENA!!!:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Bασικά και εγώ μόνο για Metallica μου φαίνεται θα πάω

Kι εγω… Παμε για σουβλακια και μολις ξεκινησουν οι Metallica παμε μπροστα!!!:smiley:

Ναι αντε και για τσαι.

Φυσικα αγορι μου, μια χαρα ειναι το τσαι…:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Κατσε εσυ να δεις τους BFMV…:stuck_out_tongue:

Μα δε θα παιξουν οι bfmv.
Ακου ρε να μην ακουνε Μαστοντον οι παλιοσυντηριτικοι…:stuck_out_tongue:

Ρε γαμώτο θα κατέβω 2 φορές σε ένα χρόνο Αθήνα για να δω Μastodon; ΕΛΕΟΣ

Δεν ειμαι μονο συντηρητικος… Ειμαι και φασιστας…:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

[SIZE=“6”]88[/SIZE]

Επειδη μερικοι τσαντιστηκαν με αυτο που εγραψα, επανορθωνω:

[SIZE=“5”]ΣΚΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ΦΑΣΙΣΤΕΣ!!![/SIZE]

τωρα μιλας σωστα!:D:D:D

Βλεπεις πως σε καταλαβαινω…:slight_smile:

re…parakseno mou fainetai…mhpws mas doulevei kapoios; pws ta pistevoume etsi; mporei sigoura na einai kai alh8eia…alla as krathsoume pisines…tespa oi mastodon 8a htan gamatoi

Φιλος τα σαπορτ ειναι στανταρ, πιστεψε με. :slight_smile:

Kαλα… Δεν θα εχει support επομενως…:smiley: :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue: