Φήμες: Καλοκαίρι 2007!

kala htan tote!
kai ena mhna prin eixame kai metallica sth rizoupolh!!!

Φίλε μου εγώ έκλεισα εισιτηριάκι να δω Metallica στο Wembley με 40λίρες, περίπου 65-70€, χωρίς διαχωριστικά, χωρίς 35 κατηγορίες τιμών (αλλά και από περιέργεια να δω το καινούριο στάδιό τους). (Sorry αν το post δεν έχει να κάνει με το θέμα)
Προσπαθώ να φανταστώ να είχαν αναθέσει στην DIDI τη διοργάνωση αυτής της συναυλίας τι θα γινόταν…το όργιο του οργίου!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Απ’οτι φαίνεται θα έχει και καλά support που δεν έχουν ανακοινώσει ακόμα…

[Φίλε μου εγώ έκλεισα εισιτηριάκι να δω Metallica στο Wembley με 40λίρες, περίπου 65-70?, χωρίς διαχωριστικά, χωρίς 35 κατηγορίες τιμών (αλλά και από περιέργεια να δω το καινούριο στάδιό τους). (Sorry αν το post δεν έχει να κάνει με το θέμα)

athina den tha pas?

Εισαι ακομα σιγουρος οτι το επομενο support θα ειναι καλο?[-X

Finnish goth metallers H.I.M. have been confirmed as the support act for METALLICA at the Oslo, Stockholm, and Helsinki shows of their “Sick of the Studio 07” tour.

E E E E Eρχονται!!!

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Seftite twra oti me 50 euro genikh eisodo kai 20 xiliarika kosmo pou tha exei sigoura H Didi tha exei kerdos(an vgaloume forous kai ta pswroleitourgika) kati gyrw sta 350.000 euro. Ama sas fenontai ayta liga…

Wre tha pesei to gelio tis arkoudas me tipota Bullet for my gay-oulin h’ Her…

Ελπιζω να κανεις πλακα γιατι δεν παιζουν με τετοια πραγματα…:offtopic: :spam:

Kαπου πηρε το αυτι μου για Nargaroth με Astral Aeon.Nihilist ετοιμασου :smiley: :smiley:

Ο outshined σας είπε ήδη το συγκρότημα που παίζει αρκετά να είναι…:wink:

BULLET FOR MY VALENTINE have confirmed that they will support METALLICA on the following dates:

July
5 - Rotudenplatz in Vienna, Austria
8 - Wembley Stadium in London, England

Currently confirmed Metallica Sick Of The Studio '07 dates include:

June
28 - Lisbon, Portugal - Super Bock Super Rock Festival

July
1 - Werchter, Belgium - Rock Werchter Festival
3 - Athens, Greece - Rockwave Festival
5 - Vienna, Austria - Rotundenplatz (with Bullet For My Valentine)
8 - London, England - Wembley Stadium (with Bullet For My Valentine)
10 - Oslo, Norway - Valle Hovin Stadion
12 - Stockholm, Sweden - Stadion
13 - Aarhus, Denmark - Vestereng
15 - Helsinki, Finland - Olympic Stadium
18 - Moscow, Russia - Lushniki Stadium

λέτε και από εδώ?
στην αρχή νόμιζα ότι είναι confirmed και εδώ…

Όχι ρε γαμώτο θα λιώσει το corpsepaint μου! Και για του λόγου το αληθές πάρτε και μια φώτο μου:

Λοιπον συμφωνα με το site του Underworld

Σαββατο 19 Μαιου

Νargaroth
Acherontas
Cross Denied
Astral Aeon

Δηλαδη το line up εκλεισε?

Stone Sour
HellYeah
Bullet For My Valentine
Metallica

Δεν με χαλαει και πολυ.Θα προτιμουσα βεβαια τιποτα Mastodon αντι Hellyeah,αλλα δεν πειραζει.

:-k Νόμιζα ότι έκανες πλάκα πριν… :stuck_out_tongue:
Είναι επιβεβαιωμένο?

Εχει ανακοινωθει στο site του Underworld και εχουν βγαλει και αφισα.Αρα λογικα ναι

Aλλάξτε το Bullet For My Valentine με Mastodon και ειναι αυτό που έλειπε από το puzzle. Αυτοί θα παίξουν εκείνη τη μέρα.

Πως εισαι ετσι ρε τρομαρα σου…
:lol: :lol: :lol: :lol:

Λοιπον να δω ποιους χαλανε οι Mastodon τωρα…

Μικρέ την επόμενη φορά που θα σε δω από κοντά θα σου πιω το αίμα! Μια χαρά γαμάτος είμαι… μόνο εγώ και οι Immortal τέτοια επιτυχία στο make up! :lol:

Εμένα δεν με χαλάνε καθόλου! Αντιθέτως μου δωσαν ένα κίνητρο να πάω στη συναυλία. Τώρα αν θα κάτσω να δω και τους Metallica δεν ξέρω, θα εξαρτηθεί. :stuck_out_tongue: