Φήμες: Καλοκαίρι 2007!

Προς στιγμην χαρηκα!!!:frowning:

παρεουλα θα ειμαστε!:wink:

κ μετα απο ολα αυτα χιππικο ερωτα!:lol:

Λειπει ο Μαρτης απ’την Σαρακοστη?
[-X

Αύριο ανακοινώνονται και άλλα ονόματα του Rockwave.
Δεν ξέρω αν θα ανακοινωθούν όλα πάντως. :slight_smile:

Καμια φημη περα απο τα γνωστα ξερουμε?

Rockwave with …class στις 29 Ιουνίου καθώς ο Robert Plant με το συγκρότημα τους τους The Strange Sensation επιβεβαίωσε την εμφάνιση του ως headliner ! O “Θεός” Plant σε αυτό το tour “ροκάρει”. Σύμφωνα με τις πληροφορίες, θα μας ταξιδεύει στις προσωπικές του διαδρομές με ένα set που - προς τέρψη όλων- θα περιλαμβάνει επίσης όλα τα Led Zeppelin classics !!! Το line up της ημέρας περιλαμβάνει επίσης τους Europe το συγκρότημα που μας χάρισε επιτυχίες όπως τα Rock The Night, Carrie και Open Your Heart αλλά θα μείνει στην ιστορία για τη χώρα μας με το The Final Countdown τον ύμνο του Eurobasket ! Η προπώληση των εισιτηρίων θα ξεκινήσει το Σάββατο 14 Απριλίου. Οι τιμές είναι οι ακόλουθες : PL1 - Διακεκριμένη περιοχή 80 euro, PL2 ? Pitch A 70 euro, PL3 ? Γενική Είσοδος Όρθιων 80 euro Παράλληλα πρόκειται να κυκλοφορήσει και εισιτήριο για τις τρεις ημέρες του festival (29/06 ? 1/07 - 3/07) To εισιτήρθιο αυτό θα αντιστοιχεί στην ζώνη PL3 ? Γενική Είσοδος Όρθιων και η τιμή του είνα 135 euro

80??Μαλλον τυπογραφικο λαθος της didi ειναι…

Παντως 135 εισιτηριο 3μερου ειναι καλουτσικο.Αν τα προσθεσεις (υποθετοντας οτι για Plant κανει 50 η αρενα) βγαινει 160 Ευρω.

ελεος. plant με europe 50 euro και 70; για δυο ονοματα; και απο οσο ειδα δε προσεξα να αναφερεται οτι θα προστεθουν κι αλλοι. ξεφτιλα. metallica αντε κατι εγινε. αν και τους hell yeah δε θα τους φερουν. αλλα ρε παιδια, για πισω απο τον ηχοληπτη, 135 ευρω για 9 ξενα ονοματα σε 3ημερο φεστιβαλ, χωρια τα μεταφορικα και τα αλλα μας εξοδα;

Θα προστεθει λογικα και καποιο ελληνικο support και καμια αμιγως ελληνικη μπαντα που παιζουν live μεχρι να βγαλουν πρασινη καρτα(βλ.Anathema) οποτε θα το δικαιολογησουν το 50αρικο,την εχει βρει την πατεντα η Didi…

plant με europe 50 euro και 70;

Παιδια αυτο ηταν το πιο εμπνευσμενο απο ολα εχω δει μεχρι τωρα στο Greece. Μετα τους Tool παντα. Σε ενα εγγυημενο sold out βαλανε τετοιο εισητηριο; :lightsabre:
Eπειδη ειχα απωθημενο να χρησιμοποιησω το συγκεκριμενο smiley:

:tomato: :tomato: :tomato: :tomato: :tomato:

MAΥΡΟ ΣΤΟ ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟ

Ρε γαμοτο αφου θα τα βγαλουν τα λεφτα τους απο τοσες συναυλιες, τι το βαζουν τετοιο εισιτηριο? Ειναι σα να λενε “Ειμαστε κλεφτες, κοιταχτε μας”. Μετα πως να μη τους βριζουμε ολοι? Τι να πω…

[SIZE=“4”]Έκλεισαν οι Europe! [/SIZE] :yahoo:

Από το 1987 περίμενα αυτή τη στιγμή! :stuck_out_tongue:

Άψογα!

Τελικά δεν το γλιτώνω το τριήμερο!

29/6: Robert Plant :respect: και Europe :dance:

01/7: Black Sabbath :bow: και Iced Earth :thumbup:

03/7: Metallica :metal:

Και τα 135 ευρώ για όλα αυτά είναι καλή τιμή (για τα άθλια δεδομένα της Ελλάδας πάντα), αν συγκριθούν με τα 100 ευρώ που μπορεί να δώσει κάποιος μόνο για Metallica… :-k

και 'γω σκεφτομαι να παρω τριημερου με 135?, αλλα με ανησυχει αυτο το PL3-γενικη εισοδος…:-k :-k που ακριβως ειναι?

Ξέρεις όμως που θα είσαι;;;

Εκεί που θα ακούς και δε θα βλέπεις…

Ξέρεις το ύψος μου! :stuck_out_tongue:
Συνεπώς θα βλέπω όπου και να είμαι! :lol:
Αλλά, ούτως ή άλλως, θα είμαι ακριβώς στα κάγκελα (στο ύψος του ηχολήπτη) οπότε δεν είναι και τόοοοοσο μακριά! :roll:

Αν το θέτεις έτσι, σωστός!8)

Στο ύψος σου λέμε! :lol:

Τι λετε ρε παιδια? Ο ηχοληπτης απο τη σκηνη απεχει παρα πολυ…

πάντως για Plant εχω ψιλοπορωθεί γιατί μου αρέσει πολύ και το τελευταίο του album (που άρχισα να το ξανακούω μετά από μήνες και είναι πολύ αξιόλογο)… οπότε δν θα πάω για νακούσω μόνο τα zeppelin κομμάτια… για θεσσαλονίκη έχουμε κανά νέο? το σκέφτομαι μιας και εκεί θαναι φτηνότερα, δεν θαχει διαχωριστικά και μαλακίες και λογικά θα παίξει περισσότερο μιας και δν θαναι φεστιβάλ…

ωραία πραγματούδια!!!
δεν χάνω europe,plant ούτε και heaven and hell:rockon:

apo to Metal Hammer

Type o Negative 6/7 July…
ligo akyri synaulia alla…