Φήμες: Καλοκαίρι 2007!

Γαμώτο τί να κάνω; Να πάρω άδεια μια βδομάδα και να εγκατασταθώ Αθήνα;

oxi support tous europe re eleos,me ta orgia pou den kseroun apo mousiki edo stin ellada,oi europe support,oi europe tou final countdown,tou carrie,tou cherokee eleos pali malakes

η μονη λαζαριστων ειναι πολυ καλος χωρος ειδικα καλοκαιρακι…ειχα δει εκει jethro tull…

αλλα εχει μικρη χωρητικοτητα…δηλαδη υπολογιζε καμμια 1500 το πολυ 2000 κοσμο να χωραει…αν εισαι απο απο αλλη περιοχη και θες να ρθεις ανημερα να δεις τη συναυλια λιγο χλωμο να βρεις εισιτηρια…

Aκουγεται πολυ promising. Παιδια η μουσικη του Plant λεει σε τετοιους χωρους.
Ρε παιδια ειμαι ο μονος που κλαει με μαυρο δακρυ οταν ακουει το big log;

Οντως, ειναι πιο σημαντικοι απο τον Πλαντ…

Eλεος zeppelin να εισαι πιο ανοικτομυαλος. Μονος του ο Plant εχει τρελο κοσμο αλλα και οι Europe καταλαβανε(μετα απο 20 χρονια) τα αλανια οτι μπορουν να μαζεψουν κοσμο.
Επειδη τους βολευε τους ηλιθιους τους φερνουν τωρα …
Αλλα ειναι γεγονος οτι ΕΙΔΙΚΑ στην Ελλαδα μπορουν μονοι τους (με σωστη διαφημιση) και 20000 κοσμο κυριως απο ασχετους που θα ξερουν ενα αντε δυο τραγουδια.
Δινω απλο παραδειγμα στους Τoto ηταν 4000 ατομα και οι 3500 ξερανε μονο 3 τραγουδια και εκεινη τη μερα ειχε 5-6 συναυλιες ακομα.

Και απ τους Beatles μη σου πω…:stuck_out_tongue:

Ε ρε γλέντια…

:smiley: 8)

EIXA ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ Σ’ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΟΤΙ ΑΝ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ EUROPE ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ POST ΣΤΟ ROCKING, ΤΙΜΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΤΑ 8000 POST ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΑΣ ΤΑ ΖΑΛΙΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ (ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΤΑ 5000 ΗΤΑΝ ΓΙΑ EUROPE)…

ΔΕΝ ΘΑ ΓΚΡΙΝΙΑΞΩ ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ 87, ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΩΣ SUPPORT, ΔΙΟΤΙ ΠΑΝΩ ΑΠ’ ΑΥΤΟΥΣ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΥΣ ΡΟΚ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ EUROPE (ΛΟΓΩ LED ZEPPELIN ΦΥΣΙΚΑ, ΟΧΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΤΟΥ ΚΑΡΙΕΡΑΣ)…Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο BLACKMORE ΦΥΣΙΚΑ…

ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΔΕΙ LIVE 3 ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ LIVE ΤΩΝ SABBATH ΣΤΗΝ ΜΑΛΑΚΑΣΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΤΕ…

ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟ, ΑΛΛΑ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΜΕ 135 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΣ, ΑΦΟΥ ΘΑ ΔΕΙΣ EUROPE, PLANT, DREAM THEATER, HEAVEN AND HELL KAI METALLICA…

ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΓΙΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΡΗΖΩ…

ΓΕΙΑ ΣΑΣ

ΥΓ: Ο NORUM ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΤΗΣ ΚΙΘΑΡΑΣ… ΘΑ ΤΟΝ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΔΕΚΑΕΤΙΑΣ ΤΟΥ 70 ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟΥΣ ΗΑRD ROCK ΚΙΘΑΡΙΣΤΕΣ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΝ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΤΑΣΤΟ…

έγραψες!!!:lol: ειχα καιρο να την ακουσω την ατακα και ειναι παντα επικαιρη στην Ελλάδα!

παντως απο μπλαμπερμαουθ:

June 29:

ROBERT PLANT THE STRANGE SENSATION
EUROPE
[to be announced]

τωρα ετσι οπως το βλεπω το κοβω για αλλο ενα ξενο μικρου βεληνεκους και ενα ελληνικο…για να δουμε…

Ρε εγω να ειμαι ανοιχτομυαλος? Ο αλλος ειπε οτι επειδη εβαλαν τους Γιουροπ κατω απο τον Πλαντ, δεν ξερουν απο μουσικη. Αλλο να μην ξερουν πως να πουλανε τα ονοματα, κι αλλο να μην ξερουν μουσικη.

Κατσεεεεεεεεεεεεεεε. :frowning: Μα που πας?

Eγω ειπα πως βλεπω τα πραγματα απο την εμπορικη πλευρα.
Το θεμα μουσικης ειναι ενα αλλο πραγμα και μην ξεχνας οτι μιλας σε ανθρωπο 43 Απριλιων. Θες να μιλησουμε για Plant μηπως;

Ρε φιλος. Επειδη καταλαβα οτι το πας στην εμπορικη του πλευρα, σου υπεδειξα οτι ο Dirty_Poser εθιγε την καλλιτεχνικη πλευρα του ζητηματος. Γι’αυτο και μου φανηκε αστειο. Ουγκ παππουλη? :stuck_out_tongue: (Με περνας 24 χρονια, γιεα!:-s )

Τα κρασοπωλεια με καλουν, αντιος.

Αυτες τις ατακες θυμαμαι δεν ειμαι fully updated. Oι ντοματες ρε πουλημενε δεν σου αρεσανε;:lol:

Zeppelin παλιοπαιδο δεν θα σε πετυχει ο παππους θα σου δειξει τα χρονια του.
:lightsabre:

katarxin gia ton filo mas ton led zeppelin,thymise mou posoi kseroun ton plant san kalitexni kai onoma kai posoi kseroun tous europe san banda.Ena ayto ,2on paraponethika gia to oti fernoun tous europe support genika kai oxi san support tou plant,an kai pisteyo oti aneta empainan panw apo ton plant mono tou.Apla den kseroun apo mousiki ta paidakia stin ellada.Ayta bye

Πηγα να σε προστατευσω συναδερφε ποζερα αλλα τωρα το παραξευτυλισες. Α πα πα πα.#-o

E νταξει, ποιοι Europe τωρα μπροστα στον Plant. Ειπαμε δηλαδη να εχουμε και ορια…

Ναι ειδαμε και αλλου…Στο download παιζουν headliners οι my chemical romance,αυτο και μονο πρεπει να σου λεει πολλα για το πως λειτουργει η μουσικη βιομηχανια και το οτι εμπορικοτητα>ιστορια,οποτε δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος για αναθεματισμους.

πανω απο τον Plant ουτε ο θεος δεν μπαινει!
ευτιχως δεν ξερουμε απο μουσικη κ ακουμε μονο το τιρινινι!8)