Φήμες: Καλοκαίρι 2007!

Ama paizan ayta ta groups tin idia mera(praktika apithano kathoti einai ola megala onomata kai ama paizan tha paizan moirasmena se diaforetikes meres) tha edina aneta ena 80ari(me proipothesh to kathe group na vgalei toulaxiston 1mish writsa sto sanidi,etsi?)

EXEIS DIKIO S’AYTO.OLA TA GROUP 8A MPOROUSAN ANETA NA EINAI HEADLINERS!!!
APO THN ALLH DIABAZW KA8E KALOKAIRI TA REVIEWS,GIATI DYSTYXWS DEN EXW PROSWPIKH EMPIREIA, APO TA FESTS STHN EYRWPH KAI BLEPW OTI “OLOI OI KALOI XWRANE” KAI PA8AINW KATAULHPSH!!!

Να η ευκαιρία της DIDI να φέρει τους Pearl Jam και τους Red Hot μαζί στο Rockwave μιας και βολεύουν οι μέρες.Οι PJ θα είναι στα χωράφια μας όλο τον Ιούνιο και πιστεύω Ιούλιο μπορούν να έρθουν (εάν τους καλέσουμε) για κανα μπανάκι Ελλάδα έ;
Όνειρο τρελό αλλά όχι απίθανο.
DIDI ακούς; :smiley:

Το εκνευριστικό πάντως είναι ότι εμείς έχουμε απλά φήμες ενώ στο εξωτερικό έχουν αρχίσει από τώρα να κλείνουν για τα φεστιβάλ, βλέπε Gods of Metal που ήδη έχουν ανακοινώσει Ozzy, Heaven and Hell, Dream Theater, Megadeth, Scorpions, Blind Guardian, Dimmu Borgir & Black Label Society…

http://www.godsofmetal.it/index.php?page=news

Εγω δεν εκνευριζομαι πλεον…
Ξερω οτι τα ονοματα για το Rockwave θα ανακοινωθουν μια εβδομαδα πριν, οποτε ουτε εκνευριζομαι, ουτε στενοχοριεμαι…

εγω ξέρω. θα ειναι οι:

Twisted Sister, Judas Priest, Wasp, Slayer…επειδη το ελληνικό κοινό διψαει να τους δει για άλλη μια φορά headliners ολους…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

θα χει γελιο αν γινει κατι τετοιο…ΛΟΟΟΟΛ

εδιτ: αν και judas priest ψηνομαι να τους δω…αλλά μόνους τους…

Διαβασα σε μια πολιτικη εφημεριδα πριν 3 μερες οτι θα ερθει ο Jamiroqai για μια συναυλια στην Αθηνα η οποια θα γινει σε ενα stage το οποιο θα βρισκετε σε μεγαλο υψος (δε θυμαμαι για την ακριβεια ποσο ελεγε)

Μήπως μέσα σε αεροπλάνο;; Κάτι τέτοια κουλά έχω ακούσει… αλλά δε μας πολυνοιάζει ο Jamiroquai… :roll:

ωχ…αμαν…ψηνομαι να παω…εχει καλα κομματια γενικα…

Apo to site twn Metallica:

"… We kinda sorta figured that by the time June rolled around, we would be ready for a break from recording (escape??) and since we had so much fun in Europe last summer, we thought “why not go back for some more fun and games?” We’re planning to share the summer love with our friends in some different countries we didn’t get to last year… okay, fuck it, maybe one or two repeats… "

ΛΕΤΕ ;;;;;;;

www.didimusic.gr

κάτι θα μάθουμε μεθαύριο… μάλλον για Metallica το κόβω… :wink:

Λαλαλαλαλαααα :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Επιτελους ερχονται!
Φερτε και ΑCDC να πεθανουμε!!

καλα αμα φερουνε και AC/DC τη ριχνω ανετα την πρωτη μου λιποθυμια… :stuck_out_tongue:

Εδώ καλά καλά δεν ξέρουν οι ίδιοι οι AC / DC πότε θα βγάλουν δίσκο http://www.youtube.com/watch?v=r-R_kAkwal4 και περιμένετε να παίξουν live στην Ευρώπη και ειδικότερα στην Ελλάδα; :?

Ποσο πιθaνο εινaι νa δουμε Van Halen φετος???

Mπορεις να μη ρωτας συνεχεια για κορυφαια ονοματα? Μου τη δινει οταν ακουω “καθολου” μετα… :stuck_out_tongue:

Baσικa ρωτησa λογω του reunion…
Ξερει κaνεις τι θa aνaκοινωσει η didi στις 14 του μηνa :?: Κaπου πaει ο νους μου aλλa…

Κι εμενα καπου παει… :wink:

Naι, aλλa τι aλλο θa μπορουνε νa φερουνε??

Φαντάζομαι πως για να ανακοινώνουν ονόματα από τόσο νωρίς (για τα ελληνικά δεδομένα), όλο και κάτι καλό θα έχουν να μας πουν. Metallica; Heaven & Hell; Οψόμεθα!