Φήμες: Καλοκαίρι 2007!

Οι Οψόμεθα καλοι ειναι?Τι στυλ ειναι? 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

ρε το τικ τοκ τικ τοκ δε σας λεει τιποτα?
Frantic!

Οντως! θυμηθητε το rockwave 2005 που ειχε κορυφαια ονοματα, ποσο νωρις ειχαν ανακοινωθει! :wink:

Μπορει να ειναι και οι Coldplay.
Clocks.

8O

ΧααΧχααχααχχαααχχααχ τεραστια ξενερα! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Καλύτερα Coldplay παρά Metallica… :lol: :lol: :lol: :lol:

Μακάρι να 'ναι Metallica, αλλά έχω μια μικρή υποψία πως δε θα 'ναι αυτοί (χωρίς να γνωρίζω περί τίνος πρόκειται). Για να δούμε, ελπίζω να μην είναι κάποιοι που είδαμε πρόσφατα σε Rockwave και για την ακρίβεια πριν 2 χρόνια. :roll:

χμ. δε μας εγγυαται κανεις όμως οτι θα ανακοινωθει ενα μονο ονομα…

OH MY GOD IT"S TRUE!!!

Άντε ρε Didi πες το από σήμερα…

Τετοιa θελω νa aκουω… :smiley:

Τετοιa θελω νa aκουω… :D[/quote]

εγω πάλι θέλω να ακουω το dyers eve… :roll: :roll: :roll:

Eπισης ενa medley apo and justice for all μιa χaρa θa ητaν…

χμ. δε μας εγγυαται κανεις όμως οτι θα ανακοινωθει ενα μονο ονομα…[/quote]
Εσυ ψοφο να’ χεις. Ακους εκει να ξερεις πραγματα και να μη τα μοιραζεσαι με τους συμφορουμιτες σου. :evil:

χμ. δε μας εγγυαται κανεις όμως οτι θα ανακοινωθει ενα μονο ονομα…[/quote]
Εσυ ψοφο να’ χεις. Ακους εκει να ξερεις πραγματα και να μη τα μοιραζεσαι με τους συμφορουμιτες σου. :evil:[/quote]

ασε ρε παστουρμα. το ειδαμε αν μοιραζομαι νεα ή οχι. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μονο μη φαμε κανα “public demand” στη μαπα παλι… :roll:

Θa εχει πολυ γελιο νa aσκει aνaκοινωση τυπου “δεχθηκaμε πολλες πιεσεις των aνa την Ελλaδa οπaδων κaι μην θελοντaς νa τους aπογοητευσουμε, headliners στο Rockwave 2007 θa εινaι οι ΤWISTED SISTER”

Mη το γρουσουζευεις…δεν θελουν και πολυ!! :lol: Παντως οι Wasp ειναι πιο επικινδυνοι,βγαινουν και Ευρωπαικη περιοδεια…under public demand παντα! 8O

oti kai na lete de tha me xalouse katholou PALI twisted sister… kai pali kai pali kai pali

under the blade reeeeeeeeeeee \m/
:smiley:

Ειπαμε!! Θεοι, πολυ αγαπημενη μπαντα, αλλα οχι παλι!! :lol:

Tha einai to kalutero Rockwave?Mallon nai…an ginoun osa …prepei…na ginoun.
Xekinontas apo shmera…k erxontai ta kalutera sto mellon :wink:

dystyxws den tha xei TOOL

Παιδιά, ή είναι ΣΤΑΝΤΑΡ Metallica ή η Didi μας κάνει ΧΟΝΤΡΗ ΠΛΑΚΑ.

Πρώτα πρώτα το tic toc είναι από το Frantic.

Δεύτερον, δείτε την ώρα: 14.00 , μπορεί να εννοεί απλά την ώρα που θα ανακοινωθεί, μπορεί να είναι τυχαίο ΑΛΛΑ οι Metallica έχουν 14 albums μαζί μεαυτό που θα βγάλουν.

Αμα είναι και ανακοινώσουν τίποτα Twisted Sister / WASP πάλι θα ξενερώσω ΠΟΛΥ άσχημα. Αλλά αυτούς δε θα τους ανακοίνωναν μήνες πριν, όπότε είναι κ΄τι μεγάλο σίγουρα!!

Σε μερικές ώρες θα ξέρουμε…

αχαχαχαχα

sorry φίλε μου, αλλά με αυτό γέλασα πολύ.