Καλυτερη ερμηνεια

Σκεφτομαι να ψηφισω Jeff Buckley για να μην παει αποντος. Γιατι δεν του αξιζει. Τσιμπηστε κι αυτο για να τονε ψηφισετε κι εσεις. http://www.youtube.com/watch?v=DS5KOCgQDfQ

Λόγω αδυναμίας…Gillan!
Προσθέτω και μερικά που μου ήρθαν με μία πρώτη σκέψη:

Alice Cooper- “Ballad Of Dwight Fry”
Axl Rose- “Estranged”
Meat Loaf-“For Crying Out Loud”
Neil Young- Πάρα πολλά για να τα γράψω… 8)

Καλά ρε παπάρα :wink: τι το θές το poll;

Ειναι οι 10 καλυτερες κατα την αποψη μου. Και θα λαβουν και πολλες ψηφους ναουμε. Ειδικα η “αλλη”.

ronnie james dio-stargazer χωρις καμμια αμφιβολια

Ειναι οι 10 καλυτερες κατα την αποψη μου. Και θα λαβουν και πολλες ψηφους ναουμε. Ειδικα η “αλλη”.[/quote]
Πέραν της πλάκας θεωρω ότι τέτοιου είδους δημοψηφίσματα δεν χρειάζονται poll, γιατί οπως είπες κι εσύ οι περισσότεροι θα ψηφίσουν άλλη (πράγμα φυσικό) οπότε δεν έχει νόημα.

Ναι μωρε, οκ, απλα τις περισσοτερες απ’αυτες θα τις εγραφαν σχεδον ολοι. Ας τους βγαλω απ’τον κοπο. Ασε που ειμαι και αριθμολαγνος και θελω να βλεπω ποσοστα και μαλακιτσες. :smiley:

ε,από αυτές σίγουρα του Freddie…αλλά γενικά θα έλεγα του Klaus Meine στα we’ll burn the sky και catch your train

Matijecic - She’s gone Με διαφορα ολωνε των υπολοιπωνε

+1.Μιλάμε τα άτομο βγάζει μια ερμηνεία σαν να μην υπάρχει αύριο…Επίσης Layne Stanley στο Man in the box,Geoff Tate στο Mission,Phil Anselmo στο Cemetery Gates,Ray Alder στο Still Remains,Sebastian Bach στο wasted time,Jon Oliva στο Hall of the mountain king,Jorn Lande στο Heal the waters,Chris Cornell στο Burden in my hand…(And the road goes on forever) 8)

έχετε δει φαντάζομαι το moscow music peace festival όπου τραγουδάνε classics οι Keifer,Bon Jovi,Bach,Meine…
ο Klaus παίρνει γόμα και σβήνει!!!

Σωστος! Το ειδαμε και στο Outlaw αυτο!!! :wink:

Joplin-τα παντα
Των Marillion (Fish δεν τον λενε?)-Ολο το Script

Δε θέλω να ψηφίσω “αλλο” κλπ,έτσι έριξα την ψήφο μου στον κοντό με το Stargazer…

Κατ’ εμέ η μεγάλη ερμηνεία του Mercury που προκαλεί μόνο goosebumbs δεν είναι το Bohemian αλλά το Show must go on. Αυτό είναι το δικό μου άλλο… :smiley: :smiley: :smiley:

απ’αυτες του topic:Rob Halford-Painkiller, απο αλλες:Jim Morrison-The End, LA Woman, Roadhouse Blues, Rob Halford-Electric Eye, Screaming For Vengeance, Metal Gods, Ian Gillan-Fireball, Black Night, Bruce Dickinson-Hallowed Be Thy Name, Biff Byford-Crusader, Wheels Of Steel, Udo Dirkshcneider-Balls To The Wall, Breaker, Restless And Wild, Metal Heart και πολλες πολλες αλλες…

Αυτο θα εβαζα ρε συ, αλλα η ερμηνεια του στο Bohemian Rhapsody ειναι πιο αναγνωρισιμη.

Παρα πολυ καλη ερμηνεια ειναι του Kurt Cobain στο Frances farmer will have her revenge in Seattle (απο “αλλες”). Απο αυτες του δημοψηφισματος ειναι σιγουρα το Child In Time αλλα και το Since I’ve Been Loving You. Επισης πολυ καλη ερμηνεια ειναι το With a Little Help From My Friends απο τον Joe Cocker στο Woodstock.

Αυτο θα εβαζα ρε συ, αλλα η ερμηνεια του στο Bohemian Rhapsody ειναι πιο αναγνωρισιμη.[/quote]

Σε συγχωρώ!!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

το show must go on είναι απίστευτα συναισθματικά φορτισμένο κομμάτι…συμφωνώ με karvou

BON SCOTT

Night Prowler
Ride On
Touch Too Much
Highway to Hell
Walk All Over You
Big Balls
Live Wire
The Jack(live)
Whole Lotta Rosie (live)
Let There Be Rock
T.N.T.

BRIAN JOHNSON

Hells Bells
You Shook Me Allnight Long
Let Me Put My Love Into You
Rock and Roll Aint Noise Pollution
Spellbound