Καλύτερες ατάκες που έχετε ακούσει ή πει!

Μας πείραξε χαμπαριιιι! :stuck_out_tongue:

Εσείς του λέτε τέτοιες μαλακές και κρατάει αυτό το απαίσιο μαλλί;

Τι απαισιο ρε όργιο; Γαματο είναι! Και σένα σου πήγαινε μακρύ αλλά το γαμησες:p

δεν θέλω να είμαι οφφ τόπικ αλλά δεν μπορώ.
άντε ρε καραγκιόζη που θα το πεις απαίσιο.
επίσης στους άλλους 2: άμα ήταν να μου την έπεφτε επειδή μου πε ότι έχω γαμάτο μαλλί τώρα θα μουν ο καζανόβας 8)

Χαχαχαχχαχ σωστά! Υπάρχουν πολύ πιο γαματοι τρόποι να του την πεσω!

ΚΛΙΚΕΣ?ΣΤΟ ΡΟΚΙΝ ΜΟΥ??

[SPOILER]κάποιος έπρεπε να τα πει. :country:[/SPOILER]

Kαι καποιος θα τα διαγραψει σε λιγο…

έλα ρε σιγά. η ατάκα με τον καζανόβα ήταν ωραία, αν και αλήθεια 8)

σωστοοοος

Θα πάς Mortuary Drape μωρή? Αυτοί είναι πιο γραφικοί κι από το Σαλέα…

Τώρα μόλις μου το είπε φίλος στο τηλέφωνο.
Κλαίω

Ατάκα που μας είχε κάνει με μια φίλη μου να γονατίσουμε στη μέση της πλατείας Συντάγματος με νευρικό γέλιο (ΠΡΟΣΟΧΗ: μπορεί να ακούγεται βλακεία έτσι ξεκομμένο και χωρίς το μοναδικό τρόπο με τον οποίο έκανε την αφήγηση η κοπέλα, σα να περιέγραφε ένα τραγικό περιστατικό- λαχανιασμένα και πανικόβλητα, αλλά εκείνο το βράδυ δακρύσαμε…):

[SPOILER]Τρίτη φίλη της παρέας, κατά τη διάρκεια μιας παθιασμένης από πλευράς της αφήγησης:
[B][I]και να 'μαι εγώ σε μια κατάσταση “γεια_σου” γιατί δεν μπορούσα να βρω το βρακί μου! [/I][/B]

=’)
Εγώ με την άλλη κοπέλα εντωμεταξύ, αφού είχαμε συγκεντρώσει την προσοχή ολονών με την αντίδρασή μας, είχαμε κι απορία αν βρέθηκε τελικά το εσώρουχο, όποτε συνεχίζει η άλλη:
Άντε μωρέ, το 'χε πάρει το κωλόσκυλο και να το κυνηγάω εγώ μέσα σε αυτόν τον πανικό γύρω-γύρω στο σαλόνι, κι αυτό να τρέχει με το βρακί στο στόμα που να το μαζέψει ο μπόγιας![/SPOILER]

Κι άλλη μία της διπλανής μου μέσα στην τάξη:
-Τι ιδρύθηκε το 1908, που επηρέασε όλα τα κράτη; (σωστή απάντηση: το κίνημα των νεοτούρκων)

  • [SPOILER]Ο Παναθηναϊκός;[/SPOILER]

:smiley:

Μπορείς, αν θες, να μας πεις όλη την ιστορία της φίλης σου, ώστε να μην φαίνεται ξεκομμένη η ατάκα.

Μμμμμμ

tl;dr.
Καλύτερα να ποστάρει πιξ :blues:

Με αυτην και την φιλη της:roll:



F for…





bettah

Δε φέρω καμία ευθύνη.
Η προειδοποίηση είχε γίνει από την αρχή και το κυρίως περιεχόμενο ήταν μέσα σε σπόιλερ… :roll:
Οπότε οι διαμαρτυρίες να εκλείπουν και να βλέπω ενδεχομένως ατάκες που κρίνετε καλύτερες στη θέση τους! :b

Σπόιλερ